Kartvizit

Promosyon USB

Toplam 4 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Promosyon ürünlerin tümü, markaların hedef kitleleri ile istedikleri şekilde iletişim kurmalarına yardımcı olan araçlardır. Müşterilerinizin ihtiyaçlarına yanıt verecek nitelikte promosyon ürünler ile kalplerini kazanabilir, reklam ve iletişim çalışmalarınızı etkili bir yol ile yönetebilirsiniz. Bu doğrultuda, promosyon USB’ler oldukça kullanışlı ve farklı tüketici gruplarının ihtiyaçlarına yanıt verecek özellikleri ile dikkat çeken promosyon ürünleri arasında yer almaktadır.

İşyerinin alışveriş yeri Avansas üzerinden tek tıkla satın alabileceğiniz USB çeşitleri, hem müşterileriniz hem de çalışanlarınız için ideal hediye alternatifleridir. Markanızın tanıtımını yaparken kullanabileceğiniz harika bir materyal olan USB bellekleri diğer promosyon ürünlerden ayıran özellikleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

Özelleştirilebilir Baskı İmkanı

Yüksek kaliteli ürünleri en uygun fiyat seçenekleri ile toptan satış alternatifleri ile müşterileriyle bir araya getiren avansas.com’da bulabileceğiniz promosyon USB çeşitleri, özelleştirilebilir baskı imkanı ile fark yaratır. Yani, markanızla özdeşleşmiş logonuzu ya da sloganınızı, USB belleklerin dilediğiniz bölümüne bastırabilirsiniz. Buna ek olarak, satın almak istediğiniz promosyon USB çeşidini sepetinize eklemeden önce tek yön baskı ya da çift yön baskı çeşitleri arasından birini tercih ederek baskı türünü tercihlerinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

Yüksek Depolama Kapasitesi

Özellikle de ofis ortamında çalışanların en çok ihtiyaç duyduğu ofis malzemelerinden biri USB belleklerdir. USB girişi bulunan bilgisayar, telefon, tablet gibi elektronik cihazlara kolaylıkla takılabilen USB bellekler, dosyaların güvenle depolanmasını sağlayacaktır. Bu noktada, USB belleğin yüksek kapasiteye sahip olması müşterilerinizin ya da çalışanlarınızın hem işlerinin aksamasının önüne geçecek hem de daha yüksek boyutlu belgeleri depolamalarına yardımcı olacaktır. İşyerinin alışveriş yeri Avansas’ta bulabileceğiniz toptan promosyon USB’ler 32GB ve 16 GB’lik iki farklı seçenek olarak satışa sunulur. Talebiniz doğrultusunda bu alternatifler arasından istediğiniz USB çeşidini satın alabilirsiniz.

Alternatif Renk Seçenekleri

Avansas güvencesi ile satışa sunulan promosyon USB çeşitleri, siyah, kırmızı, mavi ve gri gibi farklı renk alternatiflerine sahip olacak şekilde üretebilir. Bu doğrultuda sizler de markanızın kurumsal kimliğine en çok yakışacak renkler arasından tercihinizi yapabilir; yüksek kalitesi ile fark yaratan promosyon USB’leri müşterileriniz ve çalışanlarınız ile buluşturabilirsiniz.

Maksimum Kalite

Firmanız adına yaptıracağınız promosyon ürünlerin yüksek kaliteye sahip olması, müşterilerinizin markanızın kalite anlayışı hakkında fikir edinmelerini sağlayacak önemli bir kriterdir. Bu nedenle seçeceğiniz ürünün mutlaka kaliteli olmasını tavsiye ederiz. Avansas kalitesini yansıtan promosyon USB çeşitleri ise maksimum kalitesi ile fark yaratır. Döner tasarıma sahip biçimde üretilen promosyon USB belleklerin bu formu konektörlerin korunmasına yardımcıdır. Bu sayede, herhangi bir darbe alması durumunda kullanıcıların dosyaları zarar görmez, güvenle kullanılabilir. Ek olarak düşme, çarpma gibi durumlarda da herhangi bir problem oluşturmaz.

Modern ve Kompakt Tasarım

Oldukça pratik bir kullanıma sahip olan promosyon USB’lerin modern ve kullanıcı odaklı bir tasarıma sahip olması önemli bir tercih sebebidir. Avansas’ın promosyon USB çeşitleri ise modern ve kompakt tasarımı ile müşterilerinizin yaşamını kolaylaştırmaya yardımcı olacaktır. Döner tasarıma sahip promosyon USB çeşitlerini müşterileriniz ya da çalışanlarınız hem evrak çantalarında hem de kişisel çantalarında kolaylıkla taşıyabilir. Markanız ve hem personelleriniz hem de potansiyel müşterileriniz arasında görünmez bir bağ kuracak en kaliteli promosyon ürün çeşitleri için işyerinin alışveriş yeri Avansas’ı tercih edebilir; en uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.