Ekran Temizlik Ürünleri

Toplam 1 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Ekran Temizlik Setleri – Ekran Filtresi

Ekran Temizleyici Nedir?

Teknolojik cihazlarda ortama bağlı olarak zamanla tozlanma, lekelenme ya da kirlenme problemleri meydana gelebilmektedir. Hem görüntü performansını azaltan hem de hoş bir görüntü sağlamayan bu problem çalışma performansını da etkileyebilmektedir. Temizlik ve hijyen kişisel olarak önem taşıdığı kadar kullanılan cihazlar için de önemlidir. LCD, plazma, laptop, televizyon, kamera lensi ve cep telefonu ekranı gibi yüzeyler düzenli olarak temizlenmeye ihtiyaç duyulan yüzeylerdendir.

Uzun süre temizlenmeyen bu yüzeyler göz yorgunluğunu artırabilir ve oluşan kirli görüntü nedeniyle estetik olmayan bir görüntüye neden olabilmektedir. Tüm bu temizliklerin yapılabilmesi için özel olarak üretilen ekran temizleyici ürünler cihazların temizliğinin yapılmasına yardımcı olmaktadır.

Ekran temizleyici köpük ya da ekran temizleyici sprey olarak üretilen bu ürünler küçük kutularda satışa sunulmaktadır. Elle ya da püskürtme yöntemiyle cihazlarınızın ekranlarına bu temizleyicileri uygulayarak mikrofiber bir bez ile durulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Mikrofiber bezler özel yapıları nedeniyle ekranların çizilmesini önlemektedir. Bu nedenle ekran temizleyici solüsyonlar ile mikrofiber bez kullanmanız şiddetle tavsiye edilmektedir.

LCD ekran temizleyici, cep telefonu ekran temizleyici ve bilgisayar ekran temizleyici olarak çeşitleri bulunduğu gibi standart kullanım sunan çeşitler de bulunmaktadır. Ekranı tozlardan ve lekelerden tamamen arından ekran temizleyici ürünler ekranların daha canlı ve parlak görünmesini sağlayarak modern bir görünüm sağlamaktadır.

Özellikle kamera lensleri için büyük bir önem taşıyan bu temizleyiciler fotoğraf kalitesini doğrudan etkilemektedir. Kamera lenslerinde bulunan tozlar ve lekeler çektiğiniz fotoğraflara yansıyarak kalitesiz fotoğraflar elde etmenize neden olmaktadır.

Hem mikrofiber bez hem de doğru bir ekran temizleyici ürünü kullanarak etkili bir performans elde edebilirsiniz. Oldukça kolay olan bu işlem gerektiği durumlarda düzenli olarak yapılmalıdır. Özellikle iş yeri ve ofisler gibi kalabalık ortamlarda tozlanmaya ve kirlenmeye daha çok müsait olan ekranlar sıkça temizlenmelidir.

Monitör kullanımında daha iyi bir ekran performansı ve görüntü kalitesi için ekran temizleme ürünlerini tercih etmeniz gerekmektedir. Genellikle mikrofiber bez ile set halinde satışa sunulan ekran temizleyiciler Avansas’ta oldukça uygun fiyatlara satılmaktadır. Hem kaliteli hem de etkili bir hijyen sağlayan temizlik ürünleri için siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz.

Ekran Temizleyici Ürünler Bilgisayar ve Televizyon Ekranlarına Zarar Verir mi?

Ekran temizleyici ürünleri satın alırken birçok kişinin merak ettiği konulardan en yaygını; ekran temizleyici ürünlerin bilgisayar ya da televizyon ekranı gibi yüzeylere zarar verip vermediğidir. Doğru bir şekilde yapıldığı müddetçe hiçbir zarara neden olmayan ekran temizleyiciler aynı zamanda yüksek kaliteye de sahip olmalıdır.

Kalitesiz ekran temizleyiciler yüzeyleri çizebilir ve kolayca deforme debilmektedir. Ayrıca, kullanılan mikrofiber bezin çok sert olmamasına da dikkat edilmelidir. Bu nedenle ekran temizleyici set satın alırken en iyi ekran temizleyici ürünleri satın aldığınızdan emin olmanız gerekmektedir.

Ekranı temizlerken ilk olarak cihazın güç kablosuna bağlı olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer güç kablosu çıkarılmışsa sprey uygulaması ardından ekranı yumuşak bir mikrofiber bez yardımıyla tek yöne doğru silmelisiniz. Eğer silme işlemini çok kuvvetli ve sert hareketlerle yaparsanız ekranda çatlaklara ya da hasarlara neden olabilirsiniz.

Ayrıca kullandığınız bezin ıslak olmamasına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Yumuşak mikrofiber bezler ekranlarda çatlak oluşumunu tamamen engellemektedir. Ekran temizleyici bulamadığınız durumlarda kesinlikle cila, benzin ya da alkol gibi maddeleri kullanmamalısınız.

Dikkat edilmesi gereken en önemli konullardan biri de temizlediğiniz cihazın kullanım kılavuzunda yer alan temizleme yöntemlerine dikkat etmektir. Her cihaz aynı yöntemlerle temizlenmeyebilir. Bu nedenle cihazların ekranlarını temizlerken kullanım kılavuzlarını dikkate alarak detaylı araştırma yapmanız gerekmektedir. Tüm bu yöntemlere dikkat ederek kaliteli bir ekran temizleyici ve yumuşak bir mikrofiber bez ile kısa ve kolay adımlarla ekranlarınızı tamamen temizleyerek etkili hijyen elde edebilirsiniz.

En İyi Ekran Temizleyici Markaları Hangileridir?

Teknolojik cihaz üretimi yapan birçok firma kendi cihazları için çeşitli temizleme yöntemleri sunmaktadır. Bu temizleme işlemi yapılırken kimi zaman ekran temizleyici ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. Ekran temizliğinin tamamen güvenli ve hasarsız bir şekilde yapılabilmesi için kaliteli ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu konuda yüksek performanslı ve güvenilir ürünlere sahip birçok marka bulunmaktadır.

Avansas’ın kaliteli ürün tedariki ilkesi de en kaliteli ürünlere ulaşabilmeniz için en etkili faktörlerden biridir. Ekran temizleyici kategorisinde yüksek kalitede ürünlerin üretimini yapan The Solution markası ekran temizleyici ürünlerde son derece güvenilir ve kaliteli bir markadır.

En iyi ekran temizleyicisi olarak siz de The Solution LCD ekran temizleyici ürünlerini satın alabilir ve uygun fiyatlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Genellikle set halinde satış yapan The Solution, paket içeriğinde bir adet mikrofiber bez ve havlu bulundurmaktadır.

Bu setler sayesinde LCD ve LED ekranlar, gözlükler, bilgisayar ekranları ya da telefon ekranları etkili bir şekilde temizlenebilmektedir. Ayrıca, The Solution ürünleri yüzeyleri dış etkenlerden koruyarak tozlanmayı ve kirlenmeyi de büyük oranda engellemektedir. The Solution markasına ait ekran temizleyiciler UV ve antistatik koruması sayesinde hassas yüzeylerde bile etkili temizlik sağlamaktadır.

Alkol, silikon ve toksik madde içermeyen bu ürünler, aynı zamanda su bazlı bir niteliği de sahiptir. Yapmanız gereken tek işlem ürünleri temizlenecek yüzeylere 20-30 cm uzaklıktan püskürtmek ve paket içeriğine dahil olan mikrofiber bez ile temizlemektir.

Ekranları çizmeyen ve leke bırakmayan bir ekran temizleyici arayışında iseniz siz de uygun fiyatlara Avansas üzerinden The Solution ürünlerine tek tıkla sahip olabilirsiniz. Ayrıca hızlı teslimat imkanları ile siparişinizi kısa süre içersinde teslim alabilir ve ürünü anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Avansas’ta Satılan Ekran Temizleyici Çeşitleri Etkili Temizlik Sağlar mı?

Ürün tedariklerini oldukça hassas bir şekilde gerçekleştiren Avansas, ekran temizlik ürünleri kategorisinde son derece kaliteli bir marka olan The Solution ürünlerini barındırmaktadır. Ekran açık haldeyken bile temizleme işlemi gerçekleştirebilen ürünler sayesinde güvenli bir kullanım elde edebilirsiniz.

Ayrıca, çevreye duyarlı ürünler üreten The Solution ürünleri, doğada %100 olarak parçalanmaktadır. Siz de ekranlarınıza zarar vermeyen ve etkili temizlik sağlayan bir ekran temizleyici arayışında iseniz Avansas üzerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz. Koruyucu ve parlatıcı temizlik ürünleri, farklı paket içerikleri ve avantajlı fiyat teklifleriyle müşterilere sunulmaktadır.

Ekran Temizleyici Fiyatları Ne Kadardır?

Paket içeriği, ürün gramajı, içeriği, kalite ve markaya göre farklılık gösterebilen ekran temizleyici fiyatları geniş bir yelpazeye sahiptir. Avansas’ın uygun fiyat avantajları ile her bütçeye uygun bir şekilde kaliteli bir ekran temizleyici alışverişi yapabilirsiniz. Üstelik toptan alışveriş imkanları sayesinde ürünleri birden fazla adette satın alarak stok yapabilir ve maliyet avantajı elde edebilirsiniz.

TOBB Güven Damgası sahibi olan Avansas, kaliteli ürünleri uygun fiyatlara müşterilerle buluşturmanın yanı sıra güvenilir bir e-ticaret sitesi olmasıyla da tercih edilmektedir. Tüm kişisel bilgileriniz ve banka bilgileriniz Avansas güvencesi ile son derece güvenilir yöntemlerle korunmaktadır. Siz de güvenilir bir alışveriş deneyimi elde etmek istiyorsanız hemen şimdi siparişini oluşturup hızlı teslimat fırsatlarından yararlanabilirsiniz.