Diyet Ürünler

Toplam 11 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Diyet Ürünleri Listesi Nasıl Hazırlanır?

Diyet ürünleri listesi hemen hemen aynı tarzda ürünlerden oluşmaktadır. Çok vitamin, mineral ve protein içeren; az kalorili ve yağlı ürünler bu listede yer almaktadır. Fakat diyet programları, herkesin aynı şekilde uygulayabileceği programlar olmadığı için kişilerin sağlık, vücut ve yaş-cinsiyet durumlarına göre farklı farklı ayarlamalar yapılması gerekmektedir. Bu konuda en doğru düzenlemeleri uzman diyetisyenler ve doktorlar yapabilmektedir.

Diyet ürün listesi hazırlanırken öncelikle doktora danışan kişinin ölçümleri yapılır. Boy, kilo ve yaş belirlemelerinden sonra vücut kitle endeksine bakılır. Ardından vücut yağ oranı ile birlikte kişinin sağlıklı bir bedene kavuşması için ne kadar ürün tüketmesi gerektiğine karar verilir.

Vücuda göre belirlenen bu ürünlerde eğer kişi kilo vermek istiyorsa düşük kalori, eğer ki kişi kilo almak istiyorsa da yüksek kalorili ayrıntılar bulunur. Bu kalorilerin belirlenmesinde rol oynayan bir diğer nokta da kişinin gün içinde kendisini mümkün olduğu kadar zinde hissetmesini sağlamaktır. Zinde olan kişi çok sık acıkmayacak, kendini yemeğe vermeyecek ve bu şekilde kilo alımından uzak duracaktır.

Diyet listesinde olduğu gibi diyet ürünler hazırlanırken de diyetisyenlerden yardım alınmaktadır. Diyet yapan kişilerin ortalama ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler hazırlanır ve bu sayede de insanların ortalama bir form yakalaması sağlanır.

Diyette Yenebilecek Paket Ürünler Nelerdir?

Diyet esnasında doğru bilinen yanlışlar oldukça fazladır. Örneğin; kalorili yiyecekler yenmez, paketli ürünler yenmez, tuzlu atıştırmalık tüketilmez, bisküvi ve kurabiye yenmez gibi ve daha pek çok kalıplaşmış diyet cümleleri bulunur. Fakat günümüzde gelişen mutfak, diyet ve yiyecek kültürlerine göre bunların hepsi yıkılması gereken tabu halini almıştır.

Günümüzde diyetisyenler tarafından yapılan profesyonel diyet listelerinde karşımıza Eti Form diyet ürünleri, diyet tatlı ürünleri, atıştırmalık diyet ürünleri gibi oldukça farklı ürünler çıkmaktadır. Bu yiyecek ve içecekler, kişilerin formda kalarak kendilerini ödüllendirmelerini sağlamaları için üretilmiştir.

Özellikle yoğun tempolu günlerde, yemek yiyecek vakit bulamayan kişilerin de tercih ettiği bu ürünler hem düşük kalorili hem de sağlık dostudur.

Diyette yenebilecek paket ürünlere baktığımızda pek çok seçenekle karşılaşırız. Mısır patlağı, pirinç patlağı, kurabiye, bisküvi, kraker, bar, çikolata ve yulaflı kahvaltılık ürünler çok fazla kullanılmaktadır.

Diyet ürünler denince akla aynı zamanda bitkisel karışımlardan oluşan bitki çayı çeşitleri gelmektedir. Hemen her bitkinin ezilmesi ve demlenmesi ile oluşturulabilen bu çaylar yalnızca diyet yapan kişiler için değil, her mevsimde sağlıklı kalmak isteyen kişiler için vazgeçilmez içeceklerdir. Sıcaklığı ile hem mideyi hem de boğazı yumuşatan bu içecekler, aynı zamanda sindirim sistemini düzenler ve kasların gevşemesini de sağlar.

Diyet Ürünleri Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Diyette yenebilecek paket ürünler satın alınırken dikkat edilmesi gereken nokta; size gün içinde ihtiyaç duyduğunuz enerjinin çoğunu verecek, fakat size yağ olarak geri dönmeyecek ürünleri tercih etmenizdir.

Bunun anlamı şu şekildedir; diyetisyeniniz tarafından günlük olarak almanız gereken kalori miktarı belirlenmiştir. Siz de bu kalori dahilinde paketli atıştırmalıkları tercih edebilirsiniz. Hem enerji alımını sağlamış olursunuz hem de belirlenen kalorinin üzerine çıkmadığınızdan vücudunuz için olumsuz bir durum sergilememiş olursunuz.

Paketli diyet ürün satın alınırken dikkat edilmesi gereken noktalardan bir diğeri de ürünlerin içindeki şeker ve tuz oranlarıdır. Yüksek şekerli ve tuzlu atıştırmalık yiyecek-içecekler unutmayın ki hiçbir zaman diyetiniz ve vücudunuz için sağlıklı değildir. Ayrıca diyetteyken yiyecek ve içecek alırken kendinize günlük ve haftalık olarak kotalar belirlemeniz daha az alışveriş yapmanıza, bu sayede de daha az para harcamanıza yardımcı olacaktır.

Avansas’ta Bulunan Atıştırmalık Diyet Ürünleri Çeşitleri Nelerdir?

Avansas bünyesinde bulunan diyet ürünler pek çok kişi tarafından satın alınmaktadır. Bu ürünler diyet yapan kişilerin yanı sıra iş yerlerinde ara öğün atıştırmalığı, öğrenciler için de ders arası yiyeceği olarak satın alınır. Bu yiyeceklerin kalorileri ideal durumdadır. Avansas online mağazasında bulunan diyet ürünler şu şekildedir:

 • Tahıl ve çileğin muhteşem buluşması: Nestle Nesfit Çilekli Tam Tahıllı Bar
 • Yulafın yumuşak tadını veren bir bisküvi: Ülker Altınbaşak Yulaflı Light Bisküvi
 • Çörekotu ve kinoanın saymakla bitmeyecek faydaları tek paket altında toplanmış hali: Ülker Altınbaşak Çörekotlu ve Kinoalı Light Bisküvi
 • Sade atıştırmaklıklar ile güne zinde başlamanın adı: Ülker Kellogg’s Special K Sade
 • Kırmızı meyvelerin verdiği sonsuz sağlıklı atıştırmalık: Ülker Kellogg’s Special K Kırmızı Meyveli
 • Meyvelerin en güzel halinin sağlıklı ürünler ile buluşması: Nestle Nesfit Karışık Meyveli Tam Tahıl ve Pirinç Gevreği
 • Tahıl ve pirinç gevreğinin birlikte uyum yakaladığı atıştırmalık: Nestle Nesfit Sade Tam Tahıl ve Pirinç Gevreği
 • Çikolatadan vazgeçemeyenler için üretilen sağlıklı kahvaltılık: Ülker Kellogg’s Special K Çikolatalı
 • Meyveden şeker alarak güne başlamak isteyenler için: Ülker Kellogg’s Special K Karışık Meyveli
 • Çikolata krizi tutanlara: Nestle Nesfit Çikolatalı Tam Tahıl ve Pirinç gevreği
 • Ben daima sadelikten yanayım diyenlere: Ülker Kellogg’s Corn Flakes Sade
 • Kepek, diyette olmazsa olmazdır mottosuyla yaşayanlara: Eti Form Light Kepekli

Avansas bünyesinde satılan diyet ürünler gün geçtikçe çeşitlenmektedir. Hem diyet yapan ve sağlıklı beslenen kişilerin sayısındaki artış hem de hızlı yaşam temposunda aç kalmak istemeyen kişilerin varlığı bu çeşitlenmeyi artırmıştır. Diyet içecek alanında akla ilk gelen kategori olan bitki çayları, en doğal halleri ile satışa sunulmaktadır.

Avansas’ta Sağlıklı Diyet Ürünleri Bulunur Mu?

Avansas, kurulduğu günden beri hem öğrencilerin hem de ofis ve kamu çalışanlarının her ihtiyacını karşılayacak ürünleri satışa sunmuştur. Kişilerin günlük ve iş hayatlarında kullandıkları ofis ve sarf malzemelerinin yanı sıra konfor alanına da yer vermiş ve bu sebeple kısa sürede fazla enerji sağlayacak, tok tutacak diyet ürünleri de bünyesinde satmaya başlamıştır.

Ofis ve kamu çalışanlarının öğle aralarında hızlıca sağlıklı ürünler atıştırmalarını ve öğrencilerin de kısa ders aralarında enerji verecek ürünleri tüketmelerini sağlamak amacıyla dünya genelinde diyet ürünleriyle ün yapmış olan Eti, Ülker, Nestle gibi markaların atıştırmalıkları satışta bulunmaktadır.

İlerleyen zamanlarda ise site Avansas online mağazaya farklı markaların farklı diyet ürünleri eklenecektir. Bu sayede çeşitlilik artırılacak ve mutlu müşteriler kazanılmaya devam edilecektir.

Avansas’ta Satılan Diyet Ürünleri Sağlıklı ve Güvenilir Midir?

Avansas bünyesinde satılan bitkisel diyet ürünleri hem sağlıklı hem de güvenilirdir. Memnun ve mutlu müşteriler kazanmak adına Avansas, siz sipariş verdiğiniz anda son kullanma tarihi uzun olan diyet ürünleri deposundan çıkarılır. Sağlıklı diyet ürünleri hem kendi markalarının hem de Avansas markasının güvencesi ve kalitesinde sizlerle en kısa zamanda buluşmak için kargoya verilir.

Diyet Ürünleri Fiyatları Ne Kadardır?

Diyet destek ürünleri olarak bilinen paketli diyet ürünlerin fiyatları kendi markaları tarafından belirlenmekte ve bu şekilde Avansas’a satışı yapılmaktadır. Ardından Avansas, müşterilerini memnun edecek avantajlı fiyatlandırma sistemi ile bu yiyecekleri satışa sunmaktadır.

Herkes sağlıklı beslenebilsin ve diyet yaparken de tatlı atıştırmalıklar ile mutlu olabilsin diye ürünlerin fiyatları oldukça ideal tutulmuştur.