Epson Kartuş

Toplam 19 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Epson Kartuş Hangi Yazıcı Modelleri İle Uyumludur?

Kartuş, mürekkep barındıran hazne ya da tank anlamına gelir. Genellikle mürekkep püskürtmeli yazıcı çeşitlerinde kullanılır. Ayrıca bitmeyen kartuş seçenekleri de mevcuttur. Kartuşlar temel olarak üç bölümden oluşurlar. Bunlar; mürekkep havuzcuğu, tahliye deliği ve filtredir.

Epson kartuş markası kaliteli ürünleri ile birçok iş yeri tarafından sıklıkla tercih edilir. Tercih edilme sebepleri arasında uzun ömürlü kullanıma sahip olması büyük önem taşır. Siyah beyaz ve renkli baskı alabilir. Normal belgeleri basabildiği gibi aynı zamanda fotoğraf kadar yüksek çözünürlüklü baskılar da alabilir. Baskı kalitesi ve uygun fiyatı ile sık kullanılan tonerler arasında yerini alır.

Kartuştan istenilen verimin alınabilmesi için yazıcınız ile uyumlu kartuşlar seçmelisiniz. Eğer yazıcıya farklı kartuş yerleştirirseniz yerine oturmayabilir. Farklı durumlarda, kartuş yerine otursa bile çıktı almaya başladıktan sonra baskı kalitesi düşebilir. Ayrıca uzun süreli bu şekilde kullanırsanız yazıcınızda bozulmalar meydana gelebilir. Bu tarz olayların başınıza gelmesini istemiyorsanız yazıcınız ile uyumlu tonerlerİ tercih etmeye özen gösterilmelidir.

Avansas’ta var olan Epson kartuş ve uyumlu yazıcı modelleri şu şekildedir:

  • Epson L100, L110, L130, L200, L210, L220, L300, L310, L355, L365, L455, L550, L565, L655, L605, L800, L1300, L1455 ve Epson 103 siyah mürekkep kartuşu.
  • Epson Ecotank L3111, L3110, L1110 ve Epson L3151 kartuş.
  • Epson M2170 Yazıcı, M3140 Yazıcı, M3170 Yazıcı, M3180 Yazıcı.
  • Epson Stylus S22, Stylus SX125, Stylus SX525WD, Stylus SX535WD, Stylus SX620FW ve Epson SX125 kartuş.
  • Epson Stylus Office B42WD, Stylus Office BX320FW, Stylus Office BX525WD, Stylus Office BX535WD, Stylus Office BX935FWD.
  • Epson Stylus Pro 4450, Stylus Pro 4800, Stylus Pro 4880 ve Epson XP 202 kartuş.
  • Epson CD/DVD Kopyalama Robotu PP-50, Discproducer PP-100II, DiscproducerTM PP-50BD, DiscproducerTM PP-100, DiscproducerTM PP-100N.
  • Epson WorkForce M200, WorkForce M105, WorkForceM100, WorkForce WF-3010DW.
  • Epson EcoTank ITS L6170, EcoTank ITS yazıcı L4160, EcoTank ITS yazıcı L4150, EcoTank ITS L6190, EcoTank ITS L6160 ve ITS L1800 yazıcı.

Avansas’ta satışı olan kartuşların yukarıda uyumlu olduğu yazıcı modelleri belirtilmiştir. Size uygun modeli seçerek Avansas’tan güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Aynı marka kartuş ve yazıcı kullanarak baskılarınızın verimini artırabilirsiniz.

Epson Kartuşlarda Tıkanma Problemi Olur mu?

Gün içinde yüzlerce ve hatta binlerce çıktı alınan iş yerleri vardır. Bu tarz çalışma mekanlarında işlerin hızlı ilerlemesi ve aksamaması için kesintisiz baskılar alınmalıdır. Ayrıca bu baskılar sıfır hatalı olmalıdır. Sizler de kusursuz ve sıfır hatalı baskılar almak istiyorsanız Epson marka kartuşları tercih edebilirsiniz.

Kaliteli olmayan kartuşlarda birçok problem yaşanabilir. Örneğin, mürekkep donabilir, akabilir ya da tıkanabilir. Bu örneklerden herhangi biri ile karşılaştığınızda baskı almakta güçlük çekebilir ya da aldığınız baskılardan memnun olmayabilirsiniz. Bu tarz sorunların önüne geçmek için Epson kartuş kullanabilirsiniz.

Orijinal ürünler kullanarak hem yazıcınızın verimi artar hem de daha kaliteli baskılar alırsınız. Epson marka kartuşların baskı kalitesinde herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Özellikle en çok görülen tıkanma riski bu kartuşlarda söz konusu değildir. Mürekkebinin kalitesi sayesinde tıkanıklık ya da akıtma yapmadan uzun yıllar kullanabilirsiniz. İlk aldığınız baskı ile son aldığınız baskı arasında kesinlikle bir fark ile karşılaşmazsınız. Epson markasını Avansas güvencesi ile sipariş verebilirsiniz. Farklı ödeme seçeneklerinden faydalanarak kargonuzu kapınızdan teslim alabilirsiniz!

Avansas’ta Satılan Kartuşlar Orijinal midir?

Avansas’ta satışı olan bütün ürünler kaliteli ve uygun fiyatlıdır. Uzun ömürlü oldukları için uzun yıllar kullanabilirsiniz. Epson marka kartuşların hepsi orijinal ürünlerdir. Hiçbiri daha önce kullanılmış ya da doldurma kartuşlar değildir.

Teknolojik cihazlarda orijinal ürün ve malzeme kullanmak önemlidir. Bu şekilde yazıcıların ömrünü uzatabilir ve baskı kalitesini artırabilirsiniz. Epson kartuşlar %100 orijinaldir. Yazıcınız ile uyumlu kartuşunuz elinize ulaştığında korunaklı paket ile gelir, bu şekilde herhangi bir darbe karşısında bir sorun yaşanması engellenir. Ayrıca ürünü kullanmadığınız zaman bu paket içerisinde muhafaza edebilir, kalitesini korumasını sağlayabilirsiniz.

Epson kartuş ile aldığınız baskılar üzerinde lekelenme, dağılma ya da dalgalanmalarla karşılaşmazsınız. Yazıcınızda orijinal kartuş kullanıldığında ömrü uzayabilir ve baskı alması daha verimli bir hal alır. Sizler de yazıcınıza uygun Epson kartuş seçiminizi yapın ve Avansas’tan bir tık ile sipariş verin.

Sitemizden güvenli ve uygun fiyatlı alışveriş yapabilirsiniz. Alışverişinizi kapınızdan teslim almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz! Avansas, siparişlerinizi özenle paketler ve hassas ürünleri uygun olarak paketler. Memnun kalmadığınız ürünlerde müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek, ürün değişimi veya iade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Epson Kartuşların Mürekkebi Çabuk Tükenir mi?

Epson kartuşlar toplamda 2 yıl garantilidir. Bu 2 yıl boyunca herhangi bir problem ile karşılaşıldığında garantiye gönderme hakkınız vardır. Kaliteli bir ürün olan Epson marka kartuşlar uzun ömürlü ve orijinal oldukları için uzun süre baskı almanıza olanak tanır.

Bu ürünle baskı aldıktan sonra mürekkepte dağılma ya da elinizi kirlenme gibi bir sorunla karşılaşmazsınız. Kartuşun içindeki mürekkep miktarı modelden modele değişmektedir. Bu miktar ne kadar olursa olsun kartuşu uzun zaman verimli kullanmanıza yardımcı olunur. Yazıcınızın içine yerleştirdiğiniz kartuşları sık sık değiştirmenize gerek kalmaz. Çünkü Epson yazıcıların içindeki mürekkep hemen bitmez. Epson marka kartuşla baskılarınızda optimum verim alınır.

Baskı aldığınız belgeleri ve fotoğrafları yıllarcai ilk günkü kalitesi ile saklayabilirsiniz. Epson kartuşlarında kullanılan özel pigment reçine tabaka sayesinde baskı aldıktan sonra yıllar geçse bile çıktınızın kalitesinde bir değişiklik olmaz. Epson tarafından özel olarak geliştirilen bir teknoloji vardır. Bu teknolojinin adı Claria Photographic Ink’dir.

Bu teknoloji sayesinde fotoğraf baskıları alınırken görüntü konusunda asla problem olmaz. Kaliteli baskılar alabilirsiniz. Toplamda 6 renkli ve boyar madde bazlı yenilikçi bir teknolojiye sahiptir. Epson yazıcı kullanıcıları tarafından sevilerek kullanılır. Epson marka kartuşlara Avansas güvencesi ve uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz!

Epson Kartuşlar Akıtma Yapar mı?

Sahte ya da sonradan dolum yapılan kartuşlarda herkes tarafından bilinen sorunlar ortaya çıkabilir. Bunlar hem kartuş ile ilgili hem de baskı aldıktan sonraki kalite ile ilgilidir. Bu tarz kartuşlarda; donma, akıtma ve tıkanıklık yaşanabilir. Bu tarz sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız orijinal kartuşları tercih etmek daha doğru bir seçenek olacaktır.

Avansas’tan alacağınız kartuşları ister bir adet ister toplu sipariş verebilirsiniz. Toplu yapacağınız kartuş alışverişlerinde depolama konusu çok önemlidir. Çünkü iyi depolanmayan kartuşlar zamanla bozulabilir. Kartuşlarınızı yüksek güneş ısısı ve ışığından, ayrıca sıvılardan uzak tutmak gerekir. Kullanılmayan kartuşlarınızı, kuru ve serin ortamlarda paketi açılmadan uygun koşullarda depolayarak kusursuz baskılar almanızı garantileyebilirsiniz.

Orijinal Epson kartuş size ulaştığında sağlam bir paketleme ile karşılaşırsınız. Paketi ilk siz açar ve kartuşu ilk siz kullanırsınız. Bu konuda hem Avansas hem de Epson güvenilir isimlerdir. Açtığınız paketin içinden hiç kullanılmamış sıfır bir kartuş, garanti belgesi ve kullanım kılavuzu çıkar. Kartuşu kullanmaya başladıktan sonra asla akıtma yapmaz ya da en çok karşılaşılan sorun tıkanıklık ile karşılaşmazsınız. Kaliteli baskılar almanın keyfini çıkarırsınız!