Kalemlik

Toplam 9 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Kalemlik Çeşitleri Nelerdir?

Çalışma ortamlarında ihtiyaç duyulan çok sayıda kırtasiye gereci bulunmaktadır. Okullarda, kütüphanelerde, ofislerde kurşun kalem, uç, mürekkepli kalem, silgi, gönye gibi birçok materyalden yararlanılabilir. Bu ürünlerin kolayca taşınması, bir arada tutulması, pratik biçimde ulaşılabilir olması için kalemlikler tercih edilir. Farklı boy, renk ve niteliklerdeki kalemlik çeşitleri hemen herkesin kullanabileceği küçük çantalardır.

Kalem kutuları, farklı boy ve nitelikteki kalemlerin ve beraberinde ihtiyaç duyulan diğer malzemelerin saklanması için uygun boyutlarda üretilmektedir. Hacimleri, farklı kapasitedeki ihtiyaçlara bağlı olarak değişir. Yazma, boyama, silme, yapıştırma, kesme gibi işlemleri için geliştirilen kırtasiye malzemeleri aynı kutuda bir arada saklanabilir. Ayrıca bu kutuların çoklu bölmeye sahip olanları aranan gerecin hızlıca bulunmasına yardımcı olur.

Bu ürünler, özellikle okul öğrencileri için hem kullanışlı hem de hayat kolaylaştırıcı özelliktedir. Kırtasiye malzemelerinin düzenli ve derli toplu şekilde muhafaza edilmesini, kaybolmamasını sağlarlar.

Farklı materyallerden üretilen kalemlik modellerine ulaşmak mümkündür. Metal, deri, plastik, bez kalemlik türlerinin her zevke uygun biçim ve modelleri bulunmaktadır. Başlıca modeller şöyle sıralanabilir:

 • Rulo kalemlik
 • Tek gözlü kalemlik
 • Bölmeli kalemlik
 • Vagon kalemlik
 • Oval kalemlik

Okul kalemlikleri, her yaştan öğrencinin temel ihtiyaçları arasındadır. Çalışma sürecini pratik ve düzenli hale getiren bu ürünlerin kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü olması gerekir.

Özellikle ilkokul çağındaki çocuklar için güvenli ve basit ürünler geliştirilmektedir. Bu ürünlerin malzemeleri insan sağlığına uygun, yapısı sağlam olmaktadır. Bilinen ve kullanıcıların memnuniyetini kazanan markalara Avansas güvencesiyle ulaşabilirsiniz. Ebeveynlerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği markaları sayfamızdan keşfedebilirsiniz.

Ürün modelleri arasından tercih yaparken kullanım alanı ve bireysel alışkanlıklar belirlenmelidir. Derslerde ihtiyaç duyulan basit kırtasiye gereçleri için tek ya da çok gözlü modeller tercih edilebilir. Atölye, ofis gibi çalışma alanlarında ise taşınacak gereçlere göre bir tercih yapmak gerekir. Kalem kutular farklı tipte kalemler için veya cetvel, makas, yapıştırıcı gibi gereçler için kullanılabilir.

Rulo Kalemlik

Rulo kalemlikler, bir yüzey olarak açılıp kapanabilen ürünlerdir. Bu ürünler ile farklı boyutlardaki çok sayıda kalemi bölmelere yerleştirerek bir arada tutabilir, kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz.

İçerisinde kalem gözü, ayrı bölme gibi farklı işlevler barındırabilen rulo kalem kutular; çizim yapan, tasarım alanında çalışan insanlar için son derece kullanışlıdır.

Tek Gözlü Kalemlik

Tek gözlü kalemlikler, farklı alanlarda kullanılmak üzere farklı boyutlarda üretilen ürünlerdir. Büyük kalemlikler çok sayıda araç gerece ihtiyaç duyan; renkli kalem seti, silgi, makas gibi farklı materyalleri bir arada kullanan bireylerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Daha küçük kalemlikler ise az yer kaplamaları, kolay taşınabilmeleri açısından avantajlıdır.

Bölmeli Kalemlik

Bölmeli modeller, farklı işlevler için kullanılan gereçleri ayrı ayrı saklamak isteyen bireyler için idealdir. Mürekkepli kalem, kurşun kalem, keçeli kalem gibi kalem çeşitlerini kategorilendirerek muhafaza edebilir, bu sayede ihtiyaç duyduğunuz gerece kolayca ulaşabilirsiniz.

En Kaliteli Kalemlik Markası Hangisidir?

Kaliteli ürün modelleri, uzun yıllar güvenli kullanım sunar. Bu sayede hem kullanım esnasında hem de uzun vadede avantaj sağlar. Avansas’ta, bilinen markaların güvenilir ürünlerine ulaşmak çok kolaydır. Firmamız, her bütçeye hitap eden farklı çözümlere sahiptir. İhtiyacınıza ve beğenilerinize uygun modeli hemen keşfedebilirsiniz.

Eastpak Kalemlik

Eastpak, Avansas’ta kullanıcılara sunulan markalardan biridir. Farklı kategorilerde yer alan çeşitli Eastpak ürünleri bulunmaktadır. Çanta, valiz, aksesuar gibi türlerden oluşan Eastpak ürünleri; özel olarak geliştirilen iyi tasarımlardır. Eastpak kalemlik çeşitleri, şık ve kullanışlı seçenekler sunar.

Eastpak, fonksiyonel ve dayanıklı modelleriyle kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. 1952 senesinden beri yenilikçi bir anlayışla ürün geliştiren marka, global çapta güvenilen markalar arasındadır. Yaratıcı çözümler üreten ve dayanıklı ürünler geliştiren bir yapıdadır.

Eastpak’ın koleksiyonunda farklı tip ve hacimlerde ürünler bulunmaktadır. Büyük fermuarlı kalemlikler özellikle okul öğrencileri için son derece kullanışlıdır. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun ürünler için sayfayı incelemeniz yeterlidir.

Kaliteli ve Ucuz Kalemlik Modelleri Nereden Satın Alınır?

Kaliteli bir ürüne sahip olmak hem uzun ömürlü hem de sağlıklı bir kullanım için önem arz eder. Avansas, kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla ulaşabilmeniz için en büyük yardımcınızdır. Avansas alışveriş platformu, bütçe dostu fiyatlarıyla kullanıcıların memnuniyetini kazanmaktadır.

Üstelik firmamız, TOBB Güven Damgası’na sahip olan güvenilir bir e-ticaret sitesidir. Sunduğu iyi hizmetle alışveriş deneyiminizi en iyi hale getirir. Toptan ve perakende siparişlerinizi en kısa sürede adresinize ulaştırır.

En güzel kalemliklere uygun fiyatlarla ve iyi hizmet güvencesiyle sahip olmak için hemen sipariş verebilirsiniz. Avansas, ödeme aşamasından teslimat sonrasına kadar her aşamada memnuniyetinizi sağlamak üzere çalışır.

Avansas’ta Satılan Kalemlik Modelleri Şık mıdır?

Avansas’ın sahip olduğu geniş ürün portföyü okul ve ofis ihtiyaçlarınız için çok sayıda seçenek sunmaktadır. En kaliteli kırtasiye malzemelerini, bilinen markaların çok tercih edilen ürünlerini kategorilerimiz üzerinden inceleyebilir, alternatifleri kolayca kıyaslayabilirsiniz.

Bu kırtasiye ürünleri arasında en çok ihtiyaç duyulanlardan biri kalemlik modelleridir. Bu ürünler dayanıklı ve sağlam bir yapıya, şık ve modern tasarımlara sahiptir.

Keşfedebileceğiniz farklı markalar, farklı biçim ve fonksiyonlara sahip ürünler geliştirmektedir. Kullanım alışkanlıklarınıza göre bir tercih yaparak günlük hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Ürün portföyünde karşılaşacağınız modeller yenilikçi ve yaratıcı bir anlayışla geliştirilmektedir. Her zevke uygun modele ulaşmak mümkündür.

Daha sade tasarımlar, işlemesiz siyah kalemlikler hemen her ortama rahatlıkla uyum sağlayabilir. Renkli, şekilli, baskılı ürünler ise eğlenceli aksesuarlar arayanlar için idealdir. Bu anlamda hem ihtiyaçlarınızı hem de beğenilerinizi göz önünde bulundurarak tercih yapabilirsiniz.

Kalem kutunun malzemesi, rengi, işçiliği ve üretim metodu kullanıcılar için önemlidir. Dikişli, yekpare, çıtçıtlı, fermuarlı seçenekler farklı kullanım alışkanlıklarına hitap etmektedir. Avansas’ta yer alan farklı modeller, çeşitli kullanıcı tipleri için alternatifler sunar. Bu anlamda tüm modeller yaratıcı bir tasarım ve konforlu bir kullanım sağlar.

Kalemlik Fiyatları Ne Kadardır?

Avansas, en kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla kullanıcılara ulaştırmak gayesiyle çalışmaktadır. Bu anlamda pek çok ihtiyacınıza yönelik bütçe dostu seçenekler sunar. Kırtasiye ürünleri; okul, ev, ofis, atölye gibi farklı mekan ve durumlarda kullanılmaktadır. Avansas hem öğrencilerin hem de çalışanların zaruri ihtiyaçlarına ekonomik çözümler getirir.

Kalemlik fiyatları, farklı parametrelere göre değişiklik gösterir. Öncelikle tercih edeceğiniz ürünün fonksiyonları ve kullanım hacmi belirlenmelidir. Kullanıcının öğrenci olması durumunda yaşı, çalışan biri olması durumunda çalıştığı ortam önemli bir unsur olarak öne çıkar.

İlkokul çağındaki bir öğrenci için güvenlik en önemli parametreyken üniversitedeki bir öğrenci için işlevsel özellikler belirleyici olabilir. Kalem kutu, yalnızca kalem ve silgi gibi başlıca gereçler için kullanılabilmektedir. Ancak bunun ötesinde özel bölmelere de ihtiyaç duyulabilir.

Kalem kutu fiyatlarının bağlı olduğu bazı değişkenler şunlardır:

 • Marka
 • Model
 • Malzeme
 • Hacim
 • Bölme sayısı
 • Baskı tipi
 • Özel işlevler
 • Üretim metodu

Avansas, ucuz kalemlik modelleri için doğru adrestir. Hem kullanışlı hem şık hem de uzun ömürlü bir ürüne sahip olmak için hemen sipariş verebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler daima beklentilerinizi karşılar, vadedileni sunar. Bu anlamda güven sorununa mahal vermez. Keyifli ve kolay bir alışveriş deneyimi için ihtiyaç duyduğunuz ürünleri hemen sipariş edebilirsiniz.