Hakkımızda Ne Dediler?

Viko Elektrik’te 2011 yılından itibaren İdari İşler Uzmanı olarak çalışıyorum. Satınalma işlemlerini daha profesyonel bir iş ortağı ile gerçekleştirmek için internette araştırma yaparken Avansas ile karşılaştım, firmayla görüştük satın alma konusunda bize sunabilecekleri faydaları değerlendirdik ve olumlu bulduk. 2013 yılından itibaren de Avansas ile çalışıyoruz.

Ogün İşçi / İdari İşler Uzmanı

Avansas’la tanışmamız, göreve başladığım Ocak 2015’te yürütülmekte olan temizlik malzemeleri ihalesi ile gerçekleşti. Avansas’ın fiyat teklifini inceledikten sonra firmayı daha yakından tanımak istedik. Avansas’ı hem yerinde ziyaret etmek hem de depolama ve sevkiyat operasyonunu incelemek için bir randevu talep ettik. Yaptığımız ziyarette stok yönetim sistemi, günlük operasyon ve sevkiyat işleyişi hakkında aldığımız bilgiler ve gördüklerimiz bizi olumlu anlamda etkiledi. Ziyaretimizin ardından Avansas’ın Türkiye çapında 55 noktada bulunan kliniklerimiz için ürün tedariği konusunda bizim için doğru bir iş ortağı olduğuna inandık ve çalışmaya karar verdik.

Özlem Oral / Satınalma Kıdemli Müdürü

Ipsos’ta Satınalma Sorumlusu Yardımcısı olarak çalışıyorum. Avansas’ı bir referans sayesinde tanıma fırsatı bulduk. Bu zamana kadar gerçekleştirdiğimiz tüm satın alma işlemlerini manuel olarak yaptığımız için bize Avansas’ın kolaylıklarını, süreçlerin çok hızlı ve siparişlerin online bir şekilde halledilebildiğini anlattı. İlk zamanlarda mesafeli yaklaşsak da ilk siparişimizden sonra çekincelerimizi bir kenara bırakarak çok rahat ettiğimizi söyleyebilirim. 2014’ten itibaren de Avansas ile çalışıyoruz.

Esen Büyüktaş / Satınalma Sorumlusu Yardımcısı

Aybir Lojistik’te İdari İşler ve İnsan Kaynakları Uzmanı olarak görev yapmaktayım. Aybir Lojistik 2010 yılında faaliyete giren ve sektörde emin adımlarla büyüyen bir firmadır. Şu anda sayısı 100’ü geçen özmal aracımız ile yurt içi taşımacılık ve depolama hizmeti vermekteyiz. Türkiye'de faaliyet gösteren birçok Lider Şirketlerin Taşıma ve Depolama işlerini gerçekleştiriyoruz. Son 2 senedir merkezimiz ve depolarımızda kullandığımız ürünleri Avansas’tan alıyoruz.

Sefa Saydan / İdari İşler ve İnsan Kaynakları Uzmanı

Makyol’da satınalma uzmanı olarak çalışmaktayım. Makyol’un yurtiçi tüm satın alımlarını 5000’den fazla çalışanımız için İstanbul’daki merkezimizden yönetiyoruz. Avansas ile çalışmaya başlamadan önce merkezimiz ve şantiyelerimiz için ihtiyaçlarımızı muhtelif firmalardan karşılıyorduk. Bu dönemde ihtiyaçlar farklı yerlerden karşılandığı için bizim için çok önemli olan bütçe ve ürün kontrolünü gerçekleştirmek zor oluyordu.

Metin Velioğlu / Makyol Satınalma Müdürü

Böcek Yapım’da yönetici asistanı olarak çalışmaktayım ve şirket olarak prodüksiyon sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Reklam ve sinema filmleri çekiyoruz. Şirketimizin satın alımlarından ben sorumluyum, Avansas ile burada görev yapan bir arkadaşımız vasıtasıyla tanıştım. Benden önce bu operasyonu kendisi yönetiyordu.

Burcu Genç / Satınalma Sorumlusu

E-bebek olarak 2013 yılından bu yana ihtiyaçlarımızı Avansas’tan temin ediyoruz ve ben de 2015 yılının başlarından itibaren Satınalma ve İdari İşler Yöneticisi olarak E-bebek’te tüm satınalma işlerini yürütüyorum. Genel olarak kırtasiye malzemeleri, gıda ve mutfak malzemeleri ile depoda kullanılan streç film Avansas’tan en çok tedarik ettiğimiz ürün grupları arasındadır. Hem genel merkezimizin hem de tüm Türkiye genelindeki 68 adet mağazamızın ihtiyaçlarını Avansas’tan kolayca satın alabiliyoruz.

Erhan Palu / Satınalma Yöneticisi

Açık Emar Ataşehir Görüntüleme Merkezi olarak 2014 yılında kurulmuş bir firmayız. Şirketimizde ön muhasebe ve satınlma işlemlerimden sorumlu olarak çalışıyorum. Kurulduğumuz yıldan beri sağlık merkezimizdeki ihtiyaçlarımızı Avansas'tan temin ediyoruz. Aradığımız tüm ürünleri bulabilmemiz, fiyatların ekonomik olması ve 1 iş gün içinde kapıya kadar teslimat kolaylığını sağlaması Avansas'ı tercih etmemizdeki en önemli nedenlerdir.

Göksel Erden / Muhasebe ve Satınalma Sorumlusu

Walks Digital olarak 2013 yılından bu yana işyerimizdeki tüm ihtiyaçları Avansas’tan satın alıyoruz. Bizim gibi dijital bir altyapıyla çalıştığı ve bizimle aynı dili konuştuğu için Avansas.com’dan alışveriş yaparken birçok fırsatı da değerlendirme şansı buluyoruz. Ajans ihtiyaçlarımız için daha önce Taksim’deki kırtasiye ve marketlerden geleneksel yöntemlerle alışveriş yapıyorduk ve bunlar için ekstra zaman harcamak durumunda kalıyorduk. Ayrıca özellikle hacimli ürünlerin ofise getirilmesi hem bir iş yükü hem de fazladan bir maliyet anlamına geliyordu.

Onur Irmak / Kurucu

HTS Grup YMM bünyesinde 2014 yılından bu yana asistan ve genel giderlerin yönetiminden sorumlu olarak çalışıyorum. HTS Grup’ta çalışmaya başladığım ilk günden bu yana işyerimizin tüm ihtiyaçlarını çoğunlukla Avansas’tan temin ediyoruz. Siparişlerimizi toplu olarak kolayca verebiliyor ve ertesi gün kapımızda olduğundan alışveriş için dışarı çıkmak zorunda kalmıyoruz.

Mine Yıldırım / Satınalma Sorumlusu

Arkea Mimarlık’ta 2013’ten itibaren satış destek, ön muhasebe ve satın alma sorumlusu olarak çalışıyorum. Proje dönemlerinde normalden birkaç kat daha yoğun olduğumuz için alışverişe zaman ayırmak da oldukça zor oluyordu. Bu yoğunlukta dışarıdan alışveriş yapmak yerine daha önceki işyerimde de çalıştığım Avansas.com’u önerdim. Avansas.com üzerinden kolay sipariş vermek, aradığımız ürünlerin tamamını bulmak ve bir gün sonra siparişimizin kapımıza teslim edilmesi işimizi fazlasıyla kolaylaştırdı.

Serpil Karadayı / Satınalma Sorumlusu