Kartvizit

Diplomat Zarf

Toplam 5 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Diplomat Zarf Nedir? Ne İşe Yarar?

İletişimin hızlandığı ve çok sayıda insanın etkileşim halinde olduğu günümüzde, akılda kalmak için farklı hamleler gerekir. Özellikle iş dünyasında akılda kalmak için firma isminizin birçok yerde anılması adeta bir zorunluluktur.

Firmaların müşterilerine ve çalışanlarına karşı profesyonel bir görüntü sergilemesi ve kurumsal bir kimliğe bürünmesi için bazı eşyaların da kurumsallaştırılması gerekir. Bu nedenle, kurumlara özel antetli kağıt ve torba zarf gibi eşyaların yanı sıra diplomat zarf baskı yaptırarak, kurumunuzun her yerde temsil edilmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Diplomat zarf nedir sorusunun cevabı aslında çoğu kişi tarafından bilinir. Fakat isminin ne olduğu konusunda tam net bir bilgi olmayan bir zarf türüdür. Bankalar tarafından gönderilen ekstreler yada telefon faturaları için kullanılan zarflar, baskılı diplomat zarf olarak değerlendirilir. Üzerinde kurum ismi ve iletişim bilgilerinin yer aldığı bu zarflar, özel firmaların da sıklıkla tercih ettiği türdendir.

Diplomat zarf ebatları nedeniyle dikdörtgen görünümüne sahiptir. Genellikle sol üst köşede firma adı, alt köşede ise firmanın iletişim bilgileri yer alır. Firmaların talep ve isteklerine göre zarfın tasarımında farklılıklar yapılabilir.

Baskılı diplomat zarf ile kurumsallığınızı iş ortaklarınıza ve çevrenize yansıtabilirsiniz. Kutlama, taziye ve reklam amaçlı metinlerinizi yazdığınız ya da şirket içi yazışmalarınızı yaptığınız kağıtları; size özel bir zarfın içerisine koyarak, tanıtımınızı birçok kişiye yapabilirsiniz.

Zarflar muhatabın eline ulaşıncaya kadar, çok sayıda kişinin elinden geçer. Bu nedenle oldukça etkili bir reklam malzemesi olarak değerlendirilir. Dolaşımda olduğu süreç boyunca şirketinize ait bilgilerin yer aldığı baskılı diplomat zarflar ile geniş kitlelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Muhatabının eline ulaşan baskılı diplomat zarf ise işlerinizin daha hızlı sonuçlanmasına katkıda bulunur. Özellikle ilk defa iş yaptığınız kişilere göndereceğiniz baskılı diplomat zarf, iletişim bilgilerinizi karşı tarafa ulaştırmanın en kolay yoludur. Zarfı alan kişi, Avansas diplomat zarf üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak, size en kısa yoldan ulaşır. İşinizle ilgili bilgi almak isteyen ve sizi tanımak isteyen kişiler de; zarf üzerinde yer alan mail, telefon ve adres bilgilerinizi kullanır.

İş ortaklarınıza ilettiğiniz diplomat zarf baskılarda ise evrağınızı ya da taleplerinizi cevaplamak isteyen ortaklarınız, zarf üzerinde yer alan bilgileri kullanarak, sizinle iletişime geçebilir. Bu sayede, telefon numarası ya da mail adresi aramakla gereksiz zaman kaybedilmez.

Düzenlediğiniz davetlere, kongrelere uzman konuklar ve konuşmacılar çağırmak için profesyonel şekilde hazırlanmış bir baskılı diplomat zarf; oldukça etkileyici bir yoldur. Kurumsal bir firma olduğunuzu anlayan kişilerin, davetinize olumlu bir cevap verme ihtimali daha yüksektir.

Olumlu yönleriyle göz dolduran baskılı diplomat zarf ile sizde iş dünyasındaki yerinizi daha sağlam hale getirebilirsiniz. Karşı tarafa duyduğunuz saygının bir göstergesi olarak da bu zarfları tercih edebilirsiniz.

Bu son derece kullanışlı ürün, A4 boyutunda kağıtlarınızı katlayarak içerisine yerleştirmeniz için uygun yapıya sahiptir. Fatura, dilekçe, mektup gibi çok sayıda farklı kategorilerde yer alan yazışmalar için uygun özellikleri taşır.

Diplomat Zarf Üzerinde Olması Gereken Bilgiler Nelerdir?

Ticari yazışmalarda standart baskılar kullanmak, amatör görünmenize neden olur. Diplomat zarfların sağladığı modern ve şık görüntüyü, klasik zarflarla vermeniz mümkün değildir. Bu nedenle, daha özel bir seçenek olan baskılı diplomat zarfı kullanabilirsiniz. Baskılı diplomat zarf çeşitleri üzerinde birçok bilgi yer alabilir. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Firma logosu,
  • Firma adı,
  • İletişim adresi,
  • Telefon ve mail adresi.

Bu bilgilerin yer aldığı diplomat zarf baskılarda, firmaların sloganı varsa, o da kullanılabilir. Zarfların üzerinde slogan kullanmak, insanların istediğiniz yönde harekete geçmesinde oldukça etkili bir yöntemdir. Talebinize göre farklı bilgiler de zarf üzerinde yer alabilir. Zarf üzerinde yer alan bilgilerin temel amacı; iletişimi kolaylaştırmak ve etkin bir tanıtım gerçekleştirmektir. Ayrıca herhangi bir resim ya da ekstra bir yazı için size sunduğumuz tasarım yükleme seçeneğini kullanabilirsiniz. Hazır şablonların yanı sıra tasarım yükleme imkanı sunan model ile daha önceden yaptığınız tasarımları zarf üzerine ekleyebilirsiniz.

Bu bilgilerin yer aldığı diplomat zarflar, kurumsal kimliğinizi yansıtmasının yanı sıra internet üzerinden verdiğiniz yada aldığınız hizmetlerde oldukça etkili bir iletişim yoludur. Memnun kaldığınız bir hizmet için teşekkür etmek ya da sizden satın alınan bir ürün ya da hizmet için göndereceğiniz faturalarda diplomat zarf kullanmak karşı tarafı özel hissettirmenin etkili bir yoludur. Bu sayede kişilerin sizden yeniden ürün ya da hizmet almasını daha kolay hale getirirsiniz.

Diplomat Zarf Ebatları Ne Kadardır?

Diplomat zarf ölçüleri 10.5 cm x 24 cm şeklindedir. Ölçüler, standart şekilde belirlenir. Zarfların ağızlarında bulunan silikon sayesinde kolaylıkla ağzını kapatabilirsiniz. Kaliteli yapışma özelliği sayesinde içerisinde yer alan evrak düşmez.

Avansas’ta Firmalara ve Kişilere Özel Diplomat Zarf Baskı Seçenekleri Nelerdir?

Diplomat zarf baskı tercihinizde sayfamızda çok sayıda alternatiften birini tercih etmeniz mümkündür. Hazır baskı seçeneklerinden birini tercih edebileceğiniz gibi kendi tasarımınızı oluşturmanız için uygun seçeneklerimiz de vardır. Pencereli diplomat zarf şablonu da bunlardan biridir. Karşı tarafın isim ve iletişim bilgilerini; zarfın üzerine yazdırmak yerine kağıdın üzerine yazdırarak, pencere kısmından görünmesini sağlamanız mümkündür.

Avansas tarafından size sunulan diplomat zarf baskı örnekleri ile kişiye özel baskı seçenekleri de oluşturabilirsiniz. İş başvurularında ve farklı amaçlarla kullanmak üzere hazırlayacağınız diplomat zarflar ile kendi markanızı yaratabilir ya da kimliğinizi daha etkin bir şekilde vurgulama şansına sahip olursunuz. Gönderdiğiniz dilekçelerde ve başvurularda, kimliğinizin ön plana çıkması için etkin bir yol olarak kullanılabilen bu zarflar ile sizde iş süreçlerine farklı bir boyut kazandırabilirsiniz.

Proje tekliflerinde ve bilgilendirme amaçlı yazışmalarda diplomat zarfları kullanarak, ne derece profesyonel bir yapıda olduğunuzu karşı tarafa yansıtırsınız. İletişim bilgilerinizin zarf üzerinde bulunması sebebiyle tekliflerinize kısa sürede dönüş alırsınız.

Avansas’ta Diplomat Zarf Tasarım Örnekleri Mevcut mudur?

Diplomat zarf tasarım örnekleri ile nasıl bir zarf hayal ediyorsanız, ona uygun hazır tasarımlardan birini tercih edersiniz. Kendi bilgilerinize göre düzenlediğiniz örneklerden, istediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz. Tasarımların bazılarında logo kısmı kare şeklinde iken bazılarında dikdörtgen şeklindedir. İletişim bilgilerinin yer aldığı kısım da seçilen tasarıma göre alt köşede ya da alt kısmın ortasında yer alabilir.

Diplomat Zarf Baskı Fiyatları Ne Kadardır?

Diplomat zarf baskı fiyatları, adet ve baskı türüne göre değişir. Her tasarımda baskı kalitesi yüksek kağıtlar kullanılır. 110 gram kağıt gramajına sahip yüksek standartlı kağıtlardan elde edilen zarflar, oldukça dayanıklıdır. Ayrıca, gizli yazışmalarınızın ve özel içerikli belgelerinizin zarfın dışından okunmasını engelleyen bir yapıya sahiptir. Avansas, uygun fiyat seçenekleri ve çoklu paketleriyle sizlere toptan alışveriş için en uygun fırsatı sunar. Dilerseniz zarfları 10’lu, 100’lü ya da daha çok adetli paketler şeklinde satın alabilirsiniz. Stok yapmak için son derece dayanıklı olan zarfların doğru saklama koşullarında tutulması gerekir. Doğru şekilde saklanan zarfların baskılarında, uzun süre herhangi bir solma ya da sararma meydana gelmez. Son teknoloji yöntemlerle yapılan diplomat zarf baskıları, erime ya da lekelenmeye yol açmaz. Bu sayede uygun fiyata üstün kalitede zarflara sahip olursunuz.