Mikrofonlu Kulaklık

Toplam 4 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Mikrofonlu Kulaklık Modelleri Nelerdir?

Gerçekleşen zaruri teknoloji evriminin temelinde, hayatın her alanında var olarak insan hayatını kolaylaştırma amacı yatmaktadır. Teknolojik aletlerin, günlük yaşamlarımızın arasında bizlere pratik çözümler sunması, hayatlarımıza da hızla uyum sağlamalarına olanak tanıyor. Bunların en gözle görünür örneklerinden birisi de kuşkusuz mikrofonlu kulaklıklar. Pratik kullanımları, rahatça ulaşılabilmesi ve kolay taşınma imkanları; kulaklıkları en çok kullanılan aletler yapmaktadır.

Kablolu ya da kablosuz mikrofonlu kulaklıklar, kafa ya da kulak içi kulaklıklara entegre edilen mikrofonla müzik dinlemenin yanı sıra gelen çağrılara telefonu çıkarmadan kolayca cevap vererek konuşma yapılmasına olanak tanıyan araçlardır. Kablolu kulaklığın üzerinde, aramalara rahatça cevap vermenize yardımcı olan bir tuş yerleştirilmiştir. Bu tuş sayesinde, gün içinde yaptığınız eylemi bırakmadan, günlük aramalarınıza hızlıca cevap verebilirsiniz. Üstelik, mikrofonlu kulaklık fiyatları her bütçeye uygundur. Böylece günümüzde en çok aranan ve kullanımı en yaygın teknoloji ürünleri içindedirler.

Mikrofonlu kulaklık modelleri temelde beş kategoriye ayrılır:

  • Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık
  • Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık
  • Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık
  • Mikrofonlu Telsiz Kulaklık
  • Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

Bu beş kulaklık modeli de kullanım alanlarına göre farklı özelliklere sahiptir. Özellikle, kullanıcının özel olarak ne amaçla kullanacağına göre tercih edilmeleri de gerekir.

Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık

Genellikle, kablosuna yerleştirilen mikrofon ve çağrı açma tuşuyla kullanılan mikrofonlu kulaklık modelidir. Daha çok multimedya ve günlük yaşamda gelen çağrıları, kolayca kablo üzerinden açmak için tercih edilirler. Mikrofonlu kulak içi kulaklık modelleri, çoğu insanın tercih ettiği ve kablolu kullanımına rağmen rahat ve kullanışlı bulduğu modellerdir. Birçok kişinin ilk sırada tercih etmesindeki en önemli neden, stereo jak kabloları olmasından kaynaklı sesi kulak hoparlörlerine en doğru ve pürüzsüz şekilde aktarmalarıdır.

Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

Kablosuna ya da direkt kulaklığın yan taraflarına yerleştirilmiş mikrofon aparatı ile kişinin ağız seviyesine indirilerek kullanılan mikrofonlu kulaklık modelidir. Bu modellerde de çağrı açma tuşu, kulaklığın üst kısmında bulunur. Kulak üstü kulaklık mikrofonlu modelleri, kullanıcıların oyun oynarken rahat etmesini ve sesleri net bir şekilde duyarak dikkat kaybetmemesini sağlar.

Telsiz Kulaklığı

Ergonomik açıdan kullanıcıların kulak rahatlığını sağlamak adına özel olarak üretilmiş, kulak arkası aparatlarıyla desteklenen kablolu ya da kablosuz kullanılan mikrofonlu telsiz kulaklığı modelleridir. Tercihe bağlı, Bluetooth özelliği de aktif olarak kullanılabilir.

Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık

Mikrofonlu kulaklık, kullanıcılara daha rahat ve kolay bir kullanım alanı sunar. Yakın zamanda üretimi artan mikrofonlu bluetooth kulaklık modelleri, cihazlarla Bluetooth aracılığı ile bağlantı kurarak hem multimedya kullanımını hem de telefon konuşmalarını pratik şekilde gerçekleştirir.

Bu modellerde, mikrofon ve çağrı açma tuşları doğrudan kulaklığın üstündedir. Kulak üstü, kulak içi veya telsiz kulaklık olarak üretilirler. Böylece dışarda yürürken, yolculuk sırasında, iş yaparken ve daha birçok günlük aktiviteyi gerçekleştirirken kullanıcılara kablo olmadan konfor alanı yaratır.

Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık

Oyun sektörü, oldukça hızlı bir şekilde büyümektedir. Tüm dünyada hızla büyüyen oyun sektörüyle beraber oyuncu sayısı da hızla artış göstermektedir. Oyuncular için önem arz eden mikrofonlu oyuncu kulaklığı, bu amaç doğrultusunda özel olarak üretilmektedir. Kulak içi kulaklık, oyun esnasında en iyi sesi almanın yanı sıra oyuncuların birbirleri ile kesintisiz ve anlaşılır kalitede konuşabilmelerine olanak tanımaktadır.

En İyi Mikrofonlu Kulaklık Markaları Nelerdir?

Günümüzde teknolojik özelliklerin en iyisini kullanmak istememizin yanında, bir teknolojik üründen beklentilerimiz daha da artış gösteriyor. Bir teknolojik ürünü satın almadan önce, o ürünün birçok işlemi bir arada yapabiliyor olmasını bekliyoruz. Bunun yanında, gerek teknik açıdan donanımlı olması gerek ise ergonomik olmaları o ürünün tercih edilmesinde etken rol oynamaktadır.

Gündelik kullanımda insanlara rahatlık sağlayan mikrofonlu kulaklık modelleri de gün geçtikçe daha çok talep görmektedir. Mikrofona sahip kulaklık tercihlerinde insanların iyi performans ve rahatlık gözetmeleri en önemli unsurlar arasındadır. Bu açıdan değerlendirildiğinde en iyi mikrofona sahip kulaklık markaları da kendi içlerinde farklılaşmaktadır.

Philips Mikrofonlu Kulaklı

Yenilikçi ve modern çizgisi ile uzun yıllardır kullanıcıların gönlünde taht kuran Philips, kablolu ve kablosuz kulaklık ürünleri ile de pek çok kişinin takdirini toplamıştır. Gerek tasarımı ve rahat kullanımları gerekse üstün ses teknolojileriyle kaliteli mikrofon kulaklıklar üretmektedir.

Philips mikrofonlu kulaklık, özgür hareket alanı tanıyan ve pürüzsüz bir çağrı olanağı sunan kablosuz mikrofon kulaklıkları, gürültü engelleme özelliği taşıyan kulak üstü mikrofon kulaklık modelleri ile birçok kişinin tercihidir.

Aynı zamanda, spor yapanlara özel hareket halindeyken dahi rahatça müzik dinleyip arama yapabilen spor mikrofon kulaklık modelleri ve daha birçok yenilikçi ve üstün performans ürünleriyle en çok tercih edilen markalar arasındadır.

Apple Mikrofonlu Kulaklık

Şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Apple mikrofonlu kulaklık modelleri, tatmin edici ses performansıyla profesyonel hayatınızda sizler için kurtarıcı ürün olmaya devam etmektedir. Kendini diğer teknoloji markalarından farklı bir yere konumlandırarak kendi marka dünyasını oluşturan Apple, ürünlerinde de bu bağlantıyı aktif olarak kullanmaktadır. O nedenle öncelikli olarak Apple mikrofonu da bünyesinde olan kulaklık modelleri, en çok Apple ürünleri ile kullanılır.

Oppo Mikrofonlu Kulaklık

Son günlerde yükselişte olan Oppo, diğer ürünlerinin yanı sıra kulaklık modelleriyle de piyasada aktif olarak adından söz ettiriyor. Fiyat-performans ilişkisi düşünüldüğünde alınacak en verimli sonuç, Oppo mikrofonlu kulaklık modelleri olacaktır.

Sennheiser Kulaklık

Uzun yıllardır kulaklık denildiğinde akıllara ilk Sennheiser kulaklık modelleri gelir. Yenilikçi, üstün ses performansları, şık ve özgün tasarımı ve rahat kullanımları ile Sennheiser, kullanıcıyı yarı yolda bırakmayan bir markadır.

Ucuz Mikrofonlu Kulaklık Avansas’tan Alınır mı?

Bünyesinde pek çok markanın bilgisayar aksesuarından kulaklıklarına kadar ürünler barındıran avansas.com sizlere uygun fiyatlı, güvenilir ve kaliteli alışveriş yapma imkânı sunuyor. Özellikle mikrofonlu kulaklık modellerinde çeşitlilik sağlayarak kullanıcılara farklı marka ve uygun fiyat seçenekleri sunan marka, müşterilerine kendi kullanım amaçlarına uyum sağlayan ürünü seçme olanağı tanıyor.

Piyasada bulunan birçok markanın mikrofon kulaklık modelleri avansas.com’da uygun bütçe ve yüksek kaliteyle satışa sunulmaktadır. Bunun yanı sıra, Avansas ürünlerin performansı açısından sizi tatmin ederken en güvenli şekilde aldığınız ürünü size ulaştırır ve sizlere benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşatır.

Avansas’ın Sattığı Mikrofonlu Kulaklık Modelleri Kaliteli ve Dayanıklı mı?

Avansas üzerinden yapacağınız her türlü mikrofonlu kulaklık alışverişinde kaliteli ve güvenilir olması sebebiyle son derece memnun olacaksınızdır. Teknoloji sektöründe yıllardır var olan ve lider konumundaki markaların en iyi mikrofonlu kulaklık modellerinin sunacağı kaliteli performansın yanında, uzun ömürlü ve dayanıklı olmaları da kullanıcıyı memnun eden faktörler arasındadır.

Mikrofonlu Kulaklık Fiyatları Ne Kadardır?

Birçok kişi, kulaklık satın almadan önce kendi bütçeleri, beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda belli başlı araştırmalar yapar. Bunun nedeni ise ürünü uzun süre kullanmak ve kullandığı süre zarfında yüksek performans almak istemesidir.

Avansas’ta kullanıcıları memnun edecek pek çok markanın mikrofonlu kulaklık ürünleri, uygun fiyatlarla yer alır. Performans olarak kullanıcılara istedikleri verimi sağlayan en ucuz mikrofonlu kulaklık modelleri avansas.com’da sizleri bekliyor!