Ataşlar

Toplam 15 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Ataş Nedir? Ataş Ne Demek?

Ataş, çeşitli özelliklere sahip kağıtları birleştirmeye yarayan en önemli kırtasiye malzemelerinden biridir. Ofis, okul ya da ev fark etmeksizin her yerde yaygın bir şekilde kullanılan ürün, çalışma alanının düzenli görünmesini sağlar.

“Ataş nedir?” sorusuna; metal, plastik ya da PVC gibi materyallerden üretilen ve kağıtları bir arada tutmaya yarayan ofis gereçleridir şeklinde cevap verebiliriz. Çocuk ya da yetişkinler tarafından tercih edilen bu ürünler, hayatınızı kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır.

Avansas’tan uygun fiyata pek çok markaya ait ataşa ulaşabilir ve önemli belgelerinizi toplayarak kaybolmalarına engel olabilirsiniz.

Ataş Modelleri Nelerdir?

Ofis ve okullarda kullanılan ataş modelleri; renk, kalite, boyut ve üretildiği malzemeye göre farklılık gösterir. Kendi içlerinde oval, roket veya dalgalı gibi formlarda üretildiği gibi çeşitli desen ya da figürler ile de tasarlanır.

Ürünler; iş ve okul yaşamına pratik, hızlı ve estetik bir çözüm getirir. Kullanım alanınıza göre tercih edebileceğiniz modeller ile çalışma sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz. Ataşlar sayesinde aradığınız belgeyi kısa sürede bulup zamandan kazanabilirsiniz.

Avansas; size kaliteli ve sağlıklı materyallerden üretilen modelleri sunup konforlu bir çalışma alanı oluşturur.

Renkli Ataş

Renkli ataş modelleri, plastik malzemeden üretilerek dayanıklılığını kanıtlar. Uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler, hayatınıza renk katar.

Genellikle; okul ya da öğrenci evlerinde tercih edilen karışık renkli tasarımlar tek kutuda yer alır. Dilerseniz belgeye göre tek renk ataş tercih ederek önemine göre sınıflandırma yapabilirsiniz.

Duvarınızda bulunan mantar pano, renkli ürünler ile dinamik bir hava kazanır. Esnek yapıya sahip olan modellere istediğiniz formu verebilirsiniz. Sayfa ve dosyaları bir araya getiren tasarımlar, farklı kalınlıklarda üretilir.

Ataşlar sayesinde evraklarınızı muhafaza edip arşivleyebilirsiniz. Böylece, işlerinizi kolaylaştırabilir ve rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Desenli Ataş

Desenli ataş modelleri geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. İki farklı yatay çizgilerin oluşturduğu tasarım, zebra desenli olup hareketli bir görünüme sahiptir.

Mantar panoda raptiye ile birlikte kullanabileceğiniz desenli modeller, plastik kaplamalı olarak üretilir. Karma desenleri ile dikkat çeken ürünler, birbirinden farklı renklerde tasarlanır.

Hemen hemen her yerde tercih edebileceğiniz ataşlar, bulunduğu kağıt ya da dosyaya canlı bir hava katar. Ürünler ile yaratıcılığınızı geliştirip aktiviteler üretebilir ve çocuklarınızla eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Metal Ataş

Metal ataş çeşitleri, roket ya da oval görünümlü olarak tasarlanır. Gümüş, kırmızı ve sarı altın renkleri ile dikkat çeken ürünler, resmi daire ve ofislerde kullanılır. Ürünleri kalemlik içerisinde bulundurabileceğiniz gibi özel bir kutuya da yerleştirebilirsiniz.

Modern ve şık tasarımı ile tercih edebileceğiniz ürünler, belgelerinize değer katar. Esnek yapısı sayesinde sayısız kağıdı bir arada tutar. Dayanıklı malzemelerden üretilen ataş, uzun soluklu bir kullanım sunar.

Metal iskeleti ile evraklarınızı sıkı bir şekilde tutan ve hemen hemen her yerde karşılaşabileceğiniz bu ürünler, çalışma alanınızı organize eder.

Büyük Ataş

Büyük ataş modelleri, kalın dosya ve kağıtları sabit bir şekilde tutarak muhafaza eder. Ürün; ısı, su ya da darbelere karşı bükülme ve kırılma gibi sorunlar yaratmaz.

Birbirinden farklı boyutlara sahip olan bu malzemeler, hayatınızı kolaylaştırır. İş yoğunluğu arasında belge, evrak ya da dosyaları düzenler. Büyük ölçülere sahip modeller, defter sayfalarının kenarlarının kıvrılmasını önler.

Avansas’ta uygun fiyata farklı numaralarda üretilen ataş çeşitlerini bulabilir ve belgelerinizi yırtılma, kıvrılma ya da kopmaya karşı koruyabilirsiniz.

Ataş Boyutları Neye Göre Seçilmelidir?

1900 yılında icat edilen ataş, tutturgaç adıyla da anılır. Kağıtları tutmak için kullanılan bu ofis ve kırtasiye malzemesi, zaman içerisinde iğnenin yerini almıştır.

1’den 10’a kadar numaralandırılan ataş boyutları, geniş bir yelpazeye yayılır. 1 numara modeller 23 mm olarak üretilirken 5 numara ürünler oldukça büyük ölçülere sahiptir. Ataş fiyatları boyutlarına göre farklılık gösterir.

Numarası arttıkça ölçüleri büyüyen tasarımlar, jumbo dev ve mega olarak adlandırılır. Uzun defter ya da kalın kağıt toplulukları, büyük boy modeller tarafından rahat bir şekilde tutulur. Ürünleri kullanım alanına göre tercih edebilirsiniz.

En Kaliteli Ataş Markaları Hangileridir?

Proje, sunum, ödev, fatura, makbuz ya da evrakları sağlam bir şekilde sabitleyen tasarımlar, marka ve model açısından geniş bir skalaya sahiptir. Kaliteli malzemelerden imal edilen ürünler, çalışma hayatınızı büyük ölçüde rahatlatır.

Avansas; kullanıcılara çeşitli ürün markaları sunar. Çocuklarınızın ödev veya sunumlarında kullanabileceğiniz modeller, kağıtların düşüp kaybolmasını önler.

Alternatifler arasında, birbirinden farklı ölçülere sahip ürünleri ile ön plana çıkan Mas başta olmak üzere Avansas ve Yıldızlar markaları da yer alır. Kullanım alanınıza ve amacınıza göre istediğiniz ürünü seçebilirsiniz.

Mas

Profesyonel deneyimi ve yenilikçi fikirleri ile üretim yapan Mas, geniş bir ürün gamına sahiptir. Birbirinden farklı boyutları ile ön plana çıkan tasarımlar, form olarak da çeşitlilik gösterir.

Avansas’ta bulunan Mas ürünleri; gümüş, renkli ve kırmızı altın renkleri ile üretilir. Oval, roket ve yuvarlak formları ile dikkat çeker. İçerisinde farklı sayılarda bulunan ambalajları sayesinde uzun süreli ihtiyacınızı karşılar.

Şık tasarımı ile sayfaları bir araya getiren kırmızı altın rengine sahip ürün, ofisinize dinamik bir hava katar. Rengarenk tasarımları ile dikkat çeken bu modeller, çocuklarınızın neşesini yerine getirir.

Avansas

Avansas tasarımları, ofis ve ev ihtiyacınızı karşılayacak nitelikte ürünlerdir. 25, 30, 50 ya da 100’lü paket içeriği ile ekonomik bir kullanım sağlar. 2’den 7 numaraya kadar birbirinden farklı ölçülere sahiptir.

Kullanım amacınızı belirledikten sonra dilediğiniz ölçüye sahip modeli tercih edebilirsiniz. Gümüş rengi ile parlak ve estetik bir görünüm sağlar. Esnek yapısı, kullandıktan sonra rahatlıkla eski halini alabilmesine destek olur.

Avansas’ta bulunan ürün modelleri sayesinde beklentilerinizi karşılayabilir ve kağıtlarınızı uzun yıllar koruyabilirsiniz.

Yıldızlar

Yıldızlar ürün modelleri, rengarenk tasarımlara sahiptir. Ürünler; plastik malzemeden imal edilir. 34 mm ölçüsü ile her yere rahat bir şekilde sığan modeller, kolay kullanım özelliği ile ön plana çıkar.

Ürünü gereğinden fazla açmayarak kullanabilir ve defterlerinize renk katabilirsiniz. Dalgalı tasarımı sayesinde hareketli bir görünüm oluşturur. Dosya ya da kitaba iliştirebileceğiniz bu ataşlar, iz yapmaz.

İş, eğitim kurumu ya da ofis fark etmeksizin kullanabilir ve evraklarınızın kaybolmasına engel olabilirsiniz. Avansas’ta bulabileceğiniz Yıldızlar ataş ürünleri, çoklu paketi ile ihtiyaçlarınızı karşılar.

Avansas’ta Satılan Ataş Çeşitleri Kaliteli ve Dayanıklı mıdır?

Avansas; kullanıcılara sayısız renk, boyut, form ve sayıda ataş çeşidi sunar. Sağlam ve kaliteli malzemelerden imal edilen ürünler, çalışma alanınızı düzenler. Aradığınız belgeyi kısa sürede bulmanıza yardımcı olan tasarımlar, uzun ömürlü kullanım imkanı tanır.

Geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen modeller, çevreye duyarlı olduğunu kanıtlar. Uygun fiyat aralığında yer alan ürünler, geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Defter, proje, sayfa, ödev, makbuz ya da evrak gibi sayısız yerde kullanabilir ve işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Avansas’ın kaliteli malzemelerden üretilen tasarımları, dayanıklı bir ömür vadeder.

Avansas’tan Toptan Kırtasiye Alışverişi Yapılır mı?

Avansas; size teknolojiden mobilyaya, kartuş ve tonerden ofis ve kırtasiyeye kadar sayısız alanda ürün sunar. Kategoriler altında farklı markalar ile tanışabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Firmamız, tekli ve çoklu alışveriş alternatifleri ile seçimi size bırakır. İhtiyaçlarınız çerçevesinde, kırtasiye ürünlerini toptan satın alarak stok yapabilirsiniz. Ürünleri dilerseniz sevdiklerinize hediye edebilir dilerseniz de ihtiyaç sahiplerine gönderebilirsiniz.