Yazıcı ve Fotokopi Kağıtları

Toplam 61 sonuç
BunlarıBiliyor muydunuz?

Tonerlerin, mürekkebi toz halinde püskürttüğünü ve modeline göre 6000 sayfaya kadar çıktı verebildiğini biliyor muydunuz?

Yazıcı ve Fotokopi Kağıdı

Yazıcılar, günümüzde iş yerleri, okullar, ofis ve evlerde sıklıkla kullanılıyor. Yenilenen teknoloji ile birlikte eklenen faks makinesi, tarayıcı ve fotokopi gibi fonksiyonlar ise, bu ürünlerin kullanım alanlarını günden güne arttırıyor.

Faks Kağıdı Ruloları

Ofislerin vazgeçilmezlerinden faks makineleri için üretilen faks kağıtları, ‌Avansas kalitesi ile müşterilerine sunuluyor. Hızlı iletişim ihtiyacına yanıt veren termal faks cihazları için tüm faks kağıtlarını bu kategoride bulabilirsiniz.

Fotoğraf Kağıtları

Dokusu ile sıradan kağıtlardan ayrılan fotoğraf kağıtları, parlak yüzeyi ile fotoğraflarınız için çeşitli ebatlarda kaliteli bir görüntü sunuyor.

Fotokopi Kağıdı

Şirketler, ofisler ve okullarda kullanılan fotokopi kağıdı, ebat ve gramaja göre sınıflandırılıyor. Kağıt kalitesi ve kartuş fiyatı gibi etkenler gözetildiğinde israfı önlemek için uygun gramaj ve boyutlarda yazıcı kullanılması gerekiyor. Günümüzde en çok ‌A4 ve  daha büyük ölçülerde bir çeşit kağıt olan ‌A3 kullanılıyor.

Gramajlı Fotokopi Kağıdı

Yazıcılarda rahat ve sorunsuz kullanım için kağıt gramajının ‌80g/m2 olması gerekirken, ‌80gr ile ‌250gr arasında değişen kağıtlar ekstra kalınlık ve parlaklık gerektiren durumlarda tercih edilebiliyor.

Renkli Fotokopi kağıdı

Sıklıkla kullanılan fotokopi kağıdı genelde beyazken, özel ihtiyaçlar doğrultusunda renkli fotokopi kağıdı da kullanılabiliyor. Fiyat konusunda beyaz kağıttan daha pahalı olan renkli kağıtlar, dikkat çekici özelliği sayesinde tercih ediliyor.

Sürekli Form Kağıtları

Şirketlerin muhasebe ve lojistik  birimlerinde kullanılan sürekli form kağıtları; irsaliye, fatura gibi belgeler için en uygun baskı formu olarak kullanılıyor.

Yazar Kasa ve Termal Rulolar

Yazar kasalarda; ‌fiş-fatura kesimi, z raporu gibi belgeler için üretilmiş yazar kasa ruloları kullanılır. Isı ile çalışan termal kasalarda ise baskı kalitesini arttıran ve daha dayanıklı olan termal rulolar kullanılır.