Termoslar

Toplam 3 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Termos Fiyatları

Birbirinden güzel ve canlı renkleri, paslanmaz çelik inox malzemeleri, her ihtiyaca yönelik farklı boyut ve kullanım özellikleri ile termos çeşitleri Avansas.com’da. Cooker marka termoslar çok tercih edilenler arasında. Termos fiyatları kapasite ve üretilen materyale göre farklılık gösterir.

Günlük hayatın yoğunluğu ve yüksek temposu arasında zaman kazandırmaya, konfor yaratmaya yönelik olarak tasarlanan termoslar, istenilen her an ve her koşulda içecekleri istenen sıcaklıkta yanınızda taşıyabilmeyi garanti ediyor. Paslanmaz inox modeller, şık tasarımlarının yanında farklı litrelere göre geliştirilen hacimleri ile kullanım alanlarını çeşitlendiriyor. Termoslar, portatif yapıları ile evde, ofiste, piknikte, sahilde her alanda kullanım kolaylığı sağlıyor.

İçecekleri koyduğunuz sıcaklıkta uzun süre güvenle muhafaza etmeye yönelik tasarlanmış termos çeşitleri; çift katmanlı, tek katmanlı modelleri ile herhangi bir bozulma ya da bakteri üretimine izin vermeyen vakumlu kapakları sayesinde içeceklerin en sağlıklı şekilde korunmasını sağlıyor. Bu sayede sıcak içecekler saatler sonra ve hatta bazı modellerde günler sonra bile sıcak, soğuk içecekler de soğuk kalabiliyor. İçecekleri 24 saat soğuk, 12 saat sıcak tutan modeller var. Termos satın almak isteyenler kullanım amaçlarına göre termos çeşitlerini isimlendirmektedirler: Sıcak su termosu, soğuk su termosu, çay termosu.

Termos çeşitleri ergonomik ve kolay kullanımı ile kullanıcının her ortamda rahatlığı ve konforu esas alınarak üretiliyor. Damlatmayı engelleyen vakumlu kapaklar sayesinde çantada, valizde ve arabada rahatlıkla taşınabilen ürünler, aynı zamanda ergonomik tasarımları sayesinde servis yaparken de sorunsuz akışı ile sıvıların dökülmeden aktarılmasını mümkün kılıyor. Özel kilitli kapaklar sayesinde termoslar hangi açı ile ve hangi koşulda taşınırsa taşınsın akma, sızma riski yaratmıyor.

Çelik Termos


Isı izolasyonunu maksimum düzeyde sağlayan içi cam yapılı termoslar, kolay açılıp kapanan kapakları ile de kullanıcı dostu yapısını öne çıkarıyor. Hem içi hem dışı çelik izolasyon materyaline sahip termoslar da benzer şekilde kusursuz ısı izolasyonu sağlarken kolay temizlenme özelliği ile de göz dolduruyor. Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten üretilen termos çeşitleri zarif görünümlerinin ve leke tutmayan pürüzsüz yüzeylerinin yanı sıra içeceklerin sağlıklı saklanma koşullarının tamamını eksiksiz olarak karşılıyor.

Termos çeşitleri bulaşık makinesinde yıkanabilir yapıları sayesinde kolaylıkla temizlenebiliyor, dayanıklı materyalleri sayesinde uzun yıllar güvenle kullanılabiliyor ve ilk günkü performanslarını sürdürebiliyor. Daha büyük hacimlere sahip termos çeşitlerinde ise kullanıcının büyük ağırlıkları kaldırmak zorunda kalmasını engellemek üzere pompalı kapaklar bulunuyor. Pompalı kapaklar, tek elle kolaylıkla servis yapabilme imkanı sunarken, kullanıcısını da yormuyor. Renkli gövdelere sahip termoslar da mutfaklara cıvıl cıvıl bir görüntü vermek üzere bu kategoride bulunuyor. Farklı renkleri ile her zevke hitap eden ürünler, performanstan ödün vermeyen modern ve şık tasarımları ile sıklıkla tercih ediliyor.