Şeritler

Marka & Model ile Ara
Kartuş & Yazıcı Numarası ile Ara
Kayıtlı Yazıcılarım
Kayıtlı yazıcınız bulunmamaktadır.

Toplam 14 sonuç
BunlarıBiliyor muydunuz?

Tonerlerin, mürekkebi toz halinde püskürttüğünü ve modeline göre 6000 sayfaya kadar çıktı verebildiğini biliyor muydunuz?

Yazıcı Şeridi Nedir ve Ne İşe Yarar?

Yazıcıların hayatımızda sahip olduğu önem, günümüzde çok yüksek bir seviyeye ulaşmış durumdadır. Farklı sektörler ve iş kollarında daima kullanılan ürünlerin her bir parçası, yazıcı çalışma performansını doğrudan etkiler.

Yazıcı şeritlerinin yüksek kalitede olması, kullanıcıların hayatını büyük ölçüde kolaylaştırır. Yazıcı şeridi, nokta vuruşu ile çalışan ürünlerin tamamında aktif bir rol oynar. En önemli mekanizma parçalarından biri olan bu ürünler, basımı yapılacak olan görsel veya metnin kağıda aktarılmasını sağlar. Yazıcı şeridinin basım sürecinde oynadığı rol, hayati derecede önemlidir.

Özellikle nokta vuruşlu yazıcı şeritlerinin kaliteli bir yapıda olması, ürün kullanım süresini doğrudan etkiler. Nokta vuruşlu yazıcılar, basım işlemlerinde daha net sonuçlar alınmasına katkı sağlar. Bu ürünlerin kullanımı son derece yaygın olduğu için nokta vuruşlu yazıcı şeridi sıklıkla satın alınmaktadır.

Hayatımızın pek çok alanında basılı unsurlara ihtiyaç duyarız. Özellikle okullarda ve iş yerlerindeki yazıcılar aktif bir biçimde kullanılmaktadır. Alınan çıktılar, daima kaliteli olmak zorundadır. Yazıcı şeritleri de tam da bu noktada büyük bir rol üstlenirler; basımı yapılan unsurların hatasız bir şekilde kağıda aktarılmasını sağlarlar.

Aktif olarak çoğu sektörde ihtiyaç duyulan yazıcılar, avantajları nedeniyle sıklıkla satın alınırlar. Günlük hayatın ayrılmaz bir parçası olan yazıcılardan maksimum fayda sağlayabilmek için kaliteli yazıcı şeridi kullanılması gerekir. Uzun süreli kullanıma olanak sağlayan bu ürünler, kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaktadır.

Ev ve iş yerlerindeki tüm ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altından karşılamanızı sağlayan Avansas, kaliteli ve uygun fiyatlı yazıcı şeridi ürünlerini de sizlere sunmaktadır. Hangi kullanım amacıyla ihtiyaç duyuyor olursanız olun, kaliteli ve dayanıklı yazıcı şeritlerini Avansas üzerinden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Şerit Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Günümüzde pek çok marka, yazıcı şeridi üretimi yapmaktadır. Yazıcıların çalışma performansını doğrudan etkileyen bu ürünler arasından seçim yaparken pek çok nokta üzerinde dikkatlice düşünmeniz gerekir.

Teknoloji, gün geçtikçe hayatımıza daha fazla ürün girmesine katkı sağlıyor. Bu ürünler hayatımızı kolaylaştırmada önemli bir rol oynuyor.

Yazıcı şeridi de teknolojik gelişmelerle beraber kendini geliştirmeyi başarmış ürünlerden biridir. Son yıllarda tasarlanan yazıcı şeritleri, ürünlerden alınan verimin artmasına katkı sağladı. Teknolojinin gelişimi ile birlikte çeşitliliği artan bu ürünlerin hepsinin, kendine has özellikleri vardır; bu nedenle yazıcı şeridi satın alırken daha da dikkatli davranmanız gerekmektedir.

  • Birçok çeşidi bulunan yazıcı şeritlerini satın alırken ilk dikkat etmeniz gereken nokta, bu ürünlerin cihazınızla uyumlu olup olmadığıdır.
  • Satın alımını gerçekleştireceğiniz ürün, kaliteli markalar tarafından üretilmiş olmalıdır.
  • Yazıcı şeridi alışverişlerinizi, güvenilir mecralar üzerinden tamamlamanız gerekir. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla birlikte müşterilerine sunan Avansas, bu adreslerin başında gelmektedir.
  • Satın alacağınız ürün, uzun ömürlü bir yapıda olmalıdır.
  • Alacağınız yazıcı şeridi, mürekkebin aktif olarak kullanılabilmesine izin veren bir nitelikte olmak zorundadır.

Avansas’ta Yazıcı Şeridi Çeşitleri Bulunur mu?

Farklı türlerden ihtiyaçların, tek bir platform üzerinden giderilmesine imkan sağlayan Avansas, ürün çeşitliliği ile daima kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başarmaktadır.

İş yerinizdeki ve evinizdeki yazıcı şeridi ihtiyacını Avansas üzerinden karşılayabilirsiniz. Yazıcı şeritleri, her bir tekil kullanıcının ihtiyaçlarına cevap verebilecek niteliklerde üretilmiştir. Ofislerde, çıktı almak daima gereklidir; yazıcılar ve yazıcı şeritleri de bu nedenlerle iş yerleri için hayati bir unsurdur. Alınan çıktıların istenen kalitede olması gerekir.

Fotokopi ve matbaa hizmetleri veren iş yerleri için de yazıcı şeritleri son derece önemlidir; bu tarz yerlerde kullanılan yazıcı şeritlerinin yüksek kalite standartlarına sahip olması gerekir.

Her türden yazıcı makinesinde kullanılabilecek olan yazıcı şeridi ürünleri, Avansas farkı ile kısa sürede sizlere ulaştırılmaktadır. İhtiyacınız olan tüm yazıcı şeritlerini, Avansas üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Epson Şerit

Epson şerit, yazıcı şeridi pazarının büyük bir kısmını elinde tutmaktadır. Ürünlerin bu kadar çok tercih edilmesinin ana nedeni, elbette ki sahip oldukları kalitedir. Sektördeki birçok alanda kullanılan bu ürünler, % 60’a kadar mürekkep tasarrufu yapılmasını sağlar.

Ürünün, farklı özelliklere sahip kağıtların kullanımına izin vermesi, maliyeti düşürdüğü için ofislerde sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanıcılarını daima memnun etmeyi başaran Epson şerit çeşitlerinin tamamını Avansas üzerinden satın alabilirsiniz.

Panasonic Şerit

Teknoloji aletleri üretiminde uzmanlığa sahip olan Panasonic, yazıcı şeritleri üretiminde de gerekli kalite standartlarını gözeten bir markadır. Birçok çeşidi bulunan Panasonic şeritleri, farklı sektörlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle lazer yazıcılarda kullanılan bu ürünün, müşteri memnuniyeti oldukça yüksektir.

Lexmark Şerit

Dünyanın pek çok noktasında kullanılan Lexmark şeritleri, neredeyse her sektörde kullanılmaktadır. Nokta vuruşlu yazıcılarda tercih edilen bu ürün, baskı kalitesi nedeniyle öne çıkmaktadır. Yüksek kalitede baskıların elde edilmesi için evlerde, ofislerde ve diğer birçok alanda kullanılan bu ürüne, Avansas farkı ile hemen sahip olabilirsiniz.

Oki Şerit

Oki şerit, nokta vuruşlu yazıcıların neredeyse tümünde kullanılır. Nokta vuruşlu yazıcılar, en eski tip yazıcılar olmalarına rağmen, son teknoloji cihazlara kıyasla çok daha fazla sayıda sayfanın baskısını yapabilme kapasitesine sahiptir. Eski teknoloji olarak algılanan bu ürünler, aslında günümüzde pek çok alanda kullanılmaktadır.

Muhasebe departmanlarından tutun da hastanelere kadar her alanda nokta vuruşlu cihazlar tercih edilir. Nokta vuruşlu yazıcıların yüksek performans sunmasını sağlayan Oki şerit pek çok farklı çeşide sahiptir. Oki yazıcı şeridi çeşitlerini Avansas üzerinden uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Printpen Şerit

Uzun süreli kullanım avantajı sunan Printpen şeritleri, tüm çeşitleri ve uygun fiyatlarıyla Avansas üzerinden kolaylıkla satın alınabilir.

Refill Şerit

Nokta vuruşlu cihazlarda kullanılan Refill şeritleri, kaliteli ve dayanıklı yapıları nedeniyle pek çok sektörde kullanılmaktadır. Aynı zamanda Refill ürünleri uygun fiyatları sebebiyle de göze çarpmaktadır.

Avansas Yazıcı Şeridi Fiyatları Ne Kadar?

Müşterilerini uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerle buluşturmayı misyon edinen Avansas, yazıcı şeritleri alımlarında da vazgeçilmez bir adrestir.

Avansas üzerinden satın alacağınız ürünlerin tamamı, markanın kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere ulaştırılmaktadır. Yazıcı şeritleri uzun kullanım ömürlü ürünlerdir; bu ürünler satın alınırken araştırmaların detaylı olarak yapılması gerekir. Satın alacağınız ürün, yazıcınızla uyumlu ve kaliteli bir yapıda olmalıdır. Ürünler tüm bu özellikleri taşırken, bir diğer yandan da uygun fiyatlı olmalıdır.

Yazıcı şeridi fiyatları birçok etkene bağlı olarak farklılık göstermektedir. Ürünün özellikleri, hangi marka olduğu ve hangi yazıcılarda kullanılabildiği, fiyatları doğrudan etkilemektedir. Birçok marka tarafında üretilen yazıcı şeridi çeşitleri için bu nedenle net bir fiyat verilemez.

Avansas hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Yazıcı şeridi alırken müşterilerin ilk değerlendirme kriteri, şerit fiyatları olmaktadır. Toptan alım gerçekleştirecek olan iş sahipleri için fiyatlar daha fazla önem arz etmektedir. İş yerlerine satın alınan tüm ürünler hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olmalıdır; bu gereklilikleri uzman bir şekilde yerine getiren marka çatısı ise Avansas’tır.

Avansas, müşterilerine kredi kartına taksit imkanı da sunmaktadır. Toplu alım gerçekleştiren müşteriler için bu durum ciddi bir avantajdır. Avansas üzerinden siparişini verdiğiniz ürünler sizlerin uzun yıllar boyu en yakın yardımcısı olacaktır.

Hızlı, uygun fiyatlı ve güvenli alışverişin adresi olan Avansas üzerinden siparişinizi oluşturarak siz de kaliteli hizmet anlayışı ile tanışabilirsiniz.

Oki Yazıcı Şerit Fiyatları Ne Kadar?

Pek çok sektörde kullanılan ve çeşitli ürünleri bulunan Oki yazıcı şerit fiyatları, kullanılacağı cihaza göre farklılık göstermektedir. Uygun fiyatlı Oki yazıcı şeritlerini Avansas üzerinden kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.