Islak Mendiller

Toplam 16 sonuç

 

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Islak Mendil Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Islak mendiller pratik hijyen ürünleri olarak bilinir. Sentetik kağıdın solüsyonla ıslatılması ve belirli ölçülerin ayarlanarak makinada kesilmesi işlemi ile elde edilir.

Islak mendiller, kolaylık sağlamak için genellikle katlanır ve ayrı ayrı sarılır. Küçük, önceden nemlendirilmiş kağıt veya kumaş parçalarıdır.

Kolonyalı mendil, ıslak mendilin bir çeşitidir. Hijyen ve temizlik ürünü kategorisinde yer alır. Her biri kullanım alanlarına göre; 5 x 12,5 cm (sadece metalize kağıt olarak), 6 x 8 cm, 6 x 10 cm, 6 x 12,5 cm ,7 x 10 cm, 7 x 12,5 cm boyut ve ölçüye sahiptir.

Islak mendil satın alırken içerisindeki maddelere dikkat edilmesi gerekir. Örneğin; Methiylisothiazolinone bileşeni, firmalar tarafından kullanıldığında, cildi hassas olanlarda ve çocuklarda alerjik reaksiyona yol açabilir. Cilt üzerinde büyük yaralar oluşturarak, cilt sağlığı problemlerine sebep olabilir.

Avansas’ta bulunan markalar içerisinde Avrupa’da yasaklanmış, hiçbir kimyasal içerik yer almaz. Ayrıca, kategorisinde bulundurduğu markaların kullandıkları kâğıtlar, selülozdan yapılır. Avansas, bebekler için sadece su ile ıslatılmış pamuktan üretilen ıslak mendiller satışa sunar.

Avansas’ta Satılan Islak Mendil Çeşitleri Hijyen Sağlar mı?

Avansas’ta satılan ıslak mendil çeşitleri sırasıyla şunlardır:

  • Standart,
  • Antibakteriyel ve antiseptik,
  • Alkollü ve alkolsüz,
  • Bebeklere ve hassas cilt tipine sahip özel,
  • Çiçek özlü kokusu olan mendiller.

Bu ürünler, içeriğindeki özel formül sayesinde; kirli yüzeyleri, el ve cildinizi temizleyerek hijyen sağlar. Olası bir mikroba karşı etkili bir çözüm üreterek evde, iş yerinizde, okulda ve sosyal hayatınızın içinde sağlığınızı korumanıza yardımcı olur.

Islak Mendiller Cildi Tahriş Eder mi?

Piyasada bulunan bazı ürünler, içeriğindeki kimyasallar sebebi ile cildi tahriş edebilir. Kalitesiz ürünlerin içerisinde bulunan paraben, cilt sağlığı için uygun bir madde değildir. Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Methylparaben ve Etilparaben gibi parabenler, toksik madde taşıması sebebi ile cilt rahatsızlıklarına yol açabilir. Cilde uygun, pH değeri ile dengeli ve TSE onaylı ıslak mendiller tercih etmek, sizler için uygun bir seçim olur.

Islak Mendillerin Alkol Oranı Nasıl Olmalıdır?

Islak mendillerin cilt sağlığınıza kötü bir etki yaratmaması için seçilen markanın kullandığı alkol oranına dikkat edilmelidir. Bu oran %60 -%80 oranında değişim gösterir.

Islak mendilin alkol oranını pH değeri belirler. Nötr değerinde olan ürünler tercih edilmeli ve alkol oranı %90’a varan ürünlerden kaçınılmalıdır.

Islak Mendil Çeşitleri Nelerdir?

Alkollü Islak Mendil

Geniş bir alana hitap eden alkollü tek kullanımlık ıslak mendil, piyasada yaygın olarak satın alınır. Kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarınıza karşılık veren alkollü ıslak mendil, çok çeşitli kullanım alanlarına sahiptir. Hem kurumsal hem de bireysel kullanım için uygundur. Bireysel kullanım için olan ıslak mendiller ofiste kirlenen bir masayı silmek, yüzeylerdeki tozu almak, dökülen bir sıvıyı temizlemek, yemekten sonra elleri silmek ve benzeri alanlarda kullanılabilir.

Islak mendil ile ayakkabılarınızı temizleyebilirsiniz. Bunun için ıslak mendil seçiminde alkolsüz olanı tercih etmeniz, ayakkabınız açısından doğru bir tercih olur.

Kurumsal alanda kullanılan ıslak mendiller, antiseptik ürünlerdir. Hastaneler, poliklinikler ve benzeri sağlık kuruluşlarında işlevseldir.

Klasik alkollü ıslak mendiller, cildin hassas olduğu bölgelere sürülmemelidir. Bunun için pH değeri daha düşük bebekler ve hassas ciltler için özel olarak üretilmiş mendilleri kullanmak, daha doğru bir seçim olur.

Antibakteriyel Islak Mendil

Bakteri ve virüslere karşı ekstra etkili olan antibakteriyel ıslak mendiller, son zamanlarda gözle görülen bir biçimde değer kazanmıştır. 21. yüzyılın değişen sağlık koşulları ve hastalıklar nedeni ile kişiler için hijyenik bir ortam oluşturma konusu ön plandadır. Küçük, orta ve büyük boyutlara sahip mendiller; günlük kullanıma ve çantada taşınmaya uygun olarak üretilir. Antibakteriyel ıslak mendillerin en önemli özelliklerinden biri de hassas cilt dokusunu tahriş etmeyen ve cilde yumuşaklık katan bileşenlerden üretilmiş olmasıdır.

Derinlemesine temizlik sağlayan dezenfektan ıslak mendil olan antibakteriyel özelliğe sahip mendiller; sizi dışarıdan kapabileceğiniz olası mikroplardan koruyarak, gündelik yaşamınıza devam etmenizi sağlar.

En Kaliteli Islak Mendil Markaları Hangileridir?

Avansas’ta yer alan ıslak mendillerin tamamı, TSE onaylı belgelere sahip kaliteli ıslak mendillerdir. Avansas’ın ürün kategorisi içinde yer alan tüm ıslak mendiller, dermatolojik olarak onaylıdır. Avansas, en iyi ıslak mendil markaları ile çalışır. Bu markalar, kendi alanında uzun yıllardır varlığını sürdüren, Türkiye ve dünyada adını duyurmuş firmalara aittir. Avansas’ta satışa sunulan ıslak mendil markalarının içerisinde Activex ıslak mendil ve Uni ıslak mendil modellerinin yanı sıra Selpak, Biorad, Only, Arın, Komili ıslak mendilleri yer alır. Avansas barındırdığı çeşitli markaların dışında, kendi ürettiği ıslak mendilleri de ürün kategorisinde satışa sunar. Markaların kullandıkları ıslak mendil kutusu modelleri, pratik kullanım imkanı sunar.

Markaların hepsi, ıslak mendil bakımından çeşitli özelliklere sahiptir. Her biri farklı şartlara ve kullanıma hitap eder. Derinlemesine hijyen sağlamak isteyenler için antibakteriyel özelliğe sahip Activex, Selpak Antibakteriyel ıslak mendilleri tercih edilebilir.

Profesyonel bir kullanım için geliştirilen; mutfak, banyo, oturma odası ve benzeri alanlarda kullanabileceğiniz alkol içermeyen formülü ile Selpak Professional ıslak mendil, ihtiyaçlarınızı giderir.

Çiçek kokusu ile piyasaya sürülen ıslak mendil arayanlar, Selpak çiçek kokulu ıslak mendili kullanabilir.

Narin bir cilde sahip olanların da kullanabileceği; bebekler için özel olarak üretilen nazik, alkolsüz Uni Baby Classic cildi tahriş etmez. Yumuşak yapısı ile tüm kullanıcılar için uygun bir üründür.

Dayanıklı hoş kokulu klasik ıslak mendil seçimi yapacaklar için Avansas, Selpak, Komili ıslak havlular ihtiyacı karşılar.

Bir sağlık kuruluşu ve benzeri bir yere sahip olanlar için sipariş edecekleri Biorad ıslak mendilleri, içeriğindeki %70 alkol oranı ile gereken hijyen ihtiyacını karşılar.

Avansas’tan Toptan Islak Mendil Alışverişi Yapılabilir mi?

Avansas, 2009’dan beri kurumsal müşteri portföyü açısından kendisini sürekli geliştiren, zengin bir yelpazeye sahiptir. Avansas, müşterilerine alışveriş için çeşitli çözümler sunar. Kurumlara sağladığı uygun ıslak mendil fiyatları sayesinde, ıslak mendil toptan olarak alınabilir. Avansas’ta her bütçeye ve ortama uygun ıslak mendiller bulunur. Islak mendiller özellikle iş yeri hijyen ürünleri kategorisi için vazgeçilmez bir üründür.

Avansas’tan toptan alışveriş yapıldığı takdirde; alınan bütçe dostu mendiller, sizler için daha da uygun fiyatlı olur. Dilerseniz bireysel olarak da toptan sipariş verebilirsiniz. Kurumsal hizmet seçeneğimiz ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Satın aldığınız ürünler, herhangi bir zarara uğramadan kapınıza kadar getirilir.

Islak Mendil Fiyatları Ne Kadardır?

Avansas’ta her bütçeye ve ortama uygun, kaliteli ıslak mendiller bulunmaktadır. Fiyatlandırmalar, ıslak medilin kaç paket halinde satıldığı, ekonomik veya normal boyutlu oluşu, içeriğindeki formülü, kullanım alanı ve kampanyalar ile birlikte değişim gösterir.

Bununla birlikte Avansas, rekabetçi fiyat avantajları ile birlikte kaliteyi müşterilerine aynı anda sunar. Alışverişe ayrılan bütçe ne kadar olursa olsun, en ucuz ıslak mendiller temin edilebilir. Dilediğiniz an kendinize uygun ürünü seçip, internet sitemiz aracılığı ile kolayca sipariş verebilirsiniz. Avansas olarak kaliteli ürünlerimizle sizleri bekliyoruz.