Kalemtıraşlar

Toplam 5 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Kalemtıraş Çeşitleri Nelerdir?

Kurşun kalemlerin ucunu sivriltmeye yardımcı olan kalemtıraş, en önemli okul ürünleri arasında yer alır. Çocuk ya da yetişkin fark etmeksizin herkesin kullanabileceği ürünler, birbirinden farklı tasarımlara ev sahipliği yapar. Kalemtıraş çeşitleri; renk, boyut ya da özelliklerine göre kategorize edilir.

Kalemtıraş modelleri ile dilerseniz boya, dilerseniz de kurşun kalemlerinizi açarak estetik yazılar yazabilir ya da çizimler yapabilirsiniz. Çocuklara uygun ürün modelleri renkli ve çizgi film karakterli tasarlanır. Pembe, mavi ya da kırmızı gibi plastik materyallerden üretilir. Günlük kullanıma uygun olan tasarımlar, öğrenciler tarafından tercih edilir.

Avansas kalemtıraş çeşitleri arasında çift delikli demir ürünler bulunabileceği gibi farklı markaların tasarımları da yer alır. Doğru ürünü seçerek sınavlarınıza verimli bir şekilde hazırlanabilir ya da projelerinizi net çizimleriniz ile destekleyebilirsiniz. Kalemtıraş çeşitleri geniş bir yelpazeye yayılarak ihtiyaçlarınızı karşılar.

Masaüstü Kalemtıraş

Hem iş yerinde hem okulda hem de evde kullanılan masaüstü kalemtıraş çeşitleri, konforlu bir kullanım imkanı sunar. Standart kurşun kalemlerin ucunu açan bu ürünleri, kullanımınıza göre ayarlayabilirsiniz. Genellikle, arkalarında geniş bir atık deposu bulunmaktadır. Böylece, uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilir ve sonra bu depoyu boşaltabilirsiniz.

Çalışma alanlarınızda şık bir görünüm sergiler. Çevirmeli tasarımları ile ofislerde ya da devlet dairelerinde karşılaşabilirsiniz. Masaüstü kalemtıraş çeşitleri sayesinde çevreyi kirletmez ve çöpünüzü haznenin içerisinde saklayabilirsiniz.

Sağlam ve dayanıklı yapıları ile ön plana çıkan bu ürünler, uzun ömürlü bir kullanım sunar. Çalışma performansınızı artıran tasarımlar hayatınızı kolaylaştırır. Güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Modern çizgileri sayesinde misafirlerinizin dikkatini çeker.

Hazneli Kalemtıraş

Profesyonel kalemtıraş modelleri içerisinde yer alan hazneli tasarımlar, kullanım pratikliği sayesinde sıklıkla tercih edilir. Birbirinden farklı renk ve materyallerde üretilmektedir. Tarzınıza uygun bir model ile kesintisiz bir süreç yaşayabilirsiniz.

Kollu kalem açacakları içerisinde karşılaşabileceğiniz bu modeller, büyük ölçülere sahiptir. Belediye ya da muhtarlık gibi resmi dairelerde kullanılır. Kalabalık ofislerin ihtiyacını karşılar. Çift ağızlı tasarımları ile aynı anda birden fazla kalemi açabilirsiniz.

Zamandan kazandıran bu ürünler, geniş bir hazneye sahiptir. Açtığınız kalemlerin talaşları, içeride toplanacağı için dışarıya dökülüp kirlilik gibi sorunlar oluşturmaz. Ayrıca, acil durumlarda yardımınıza yetişir. Plastik ya da metal gibi farklı materyallerden üretilerek dayanıklılığını kanıtlar.

Hazneli kalemtıraşlar hem estetik görünümleri hem de işlevsellikleri ile benzerlerinden ayrılır. Ürünler, çalışma hayatınıza pratiklik katar.

İkili Kalemtıraş

İkili kalemtıraş modelleri, farklı kalınlıklarda üretilen birden fazla kalemi aynı anda açmanıza yardımcı olur. İçerisinde bulunan bıçak ile kalemlerin ucunu sivrilten ürünler, çeşitli tasarımlara sahiptir. Bazı modelleri rengarenk görünümleri ile eğlenceli bir çalışma alanı yaratır. Dünya ya da hayvan figürleri ile zenginleştirilen tasarımlar, çocuklarınızın mutlu olmasını sağlar.

Bu ürün modelleri, çöp kutulu kalemtıraş çeşitleri arasında göze çarpar. Plastik ya da metal kapakları ile kalem çöplerini içerisinde tutabilirsiniz. Ürünler, keskin bıçakları sayesinde uzun süre kullanılır. Tek kutuda iki kalemtıraşa sahip olmanızı sağlar.

Bu ürünler ile boya kalemlerinizi aynı anda açabilir ve çizimlerinizi renklendirmeye devam edebilirsiniz. İkili kalemtıraş tasarımları, maddi ve manevi tasarruf sağlar.

Demir Kalemtıraş

Kalemtıraş modelleri, geniş ürün çeşitliliği ile ilgi odağı olur. Okul eşyaları arasında bazı tasarımlar silgi çeşitleri ile birlikte set halinde bulunurken bazıları da tek tek yer alır. Demir kalemtıraş, metalden imal edilerek kalitesini net bir şekilde gözler önüne serer.

Bu ürünler, keskin jiletleri ile hemen hemen her kalınlıkta üretilen kalemi açar. Kimi modellerin jiletleri değiştirilirken kimileri değişime ihtiyaç duymaz. Kolay kullanıma sahip bu ürünler, her yerde tercih edilir.

Demir tasarımlı ürünler, çeşitli fonksiyonları sayesinde konforlu ve pratik bir kullanım imkanı sunar. Küçük ya da büyük kalemtıraş çeşitleri arasında parlak görünümleri sayesinde dikkat çeker. Su, ısı ya da ışığa direnç gösteren bu ürünler, kolay bir şekilde paslanmaz.

En İyi Kalemtıraş Markaları Hangileridir?

Avansas’ın en önemli özelliklerinden biri, farklı markalara sahip olan ürün çeşitliliğidir. Ürün araştırması sırasında marka, incelenmesi gereken detayların başında gelir. Markalar, ürünlerin fonksiyonlarına ve tasarımlarına göre değişiklik gösterir.

Çantanızda ya da çekmecenizde bulundurabileceğiniz ürünler, hayatınızı kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır. Ürünler renk, form ya da keskin jiletlerine göre hemen hemen her kalemin ucunu sivri hale getirir. Bu okul gereçlerini dilerseniz kalemlik içerisinde dilerseniz de masanızın üzerinde kullanabilirsiniz.

Avansas’ın en iyi kalemtıraş markaları arasında; Bigpoint, Ark, Kraf, Kw Trio yer alır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda uygun bir ürün seçerek kalemlerinizi keskinleştirebilirsiniz.

Avansas Kalemtıraş

Avansas’ın metal materyallerden imal edilen ürünleri, öğrenci ya da çalışan fark etmeksizin hemen hemen herkes tarafından kullanılır. Bu ürün, dar ve geniş olmak üzere iki açma yerine sahiptir. Çeşitli kalınlıklarda üretilen kalemleri rahatlıkla açabilirsiniz.

Düzgün ve sorunsuz kalem açma özelliği ile dikkat çeken tasarımlar, hayatınıza pratiklik katar. Jilet kısmı pamuk ile temizlenen bu ürünler, hijyenik bir kullanım sağlar. Arkadaşlarınız ya da çocuklarınız tarafından sıklıkla tercih edilir.

Okul, ev ya da iş yeri fark etmeksizin kullanılan bu ürün modellerini yanınızda taşıyabilir ve kalemlerinizi her an kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Avansas’ın küçük ya da büyük boy kalemtıraş çeşitleri, hayatınızın her alanında yanınızda yer alır.

Bigpoint Kalemtıraş

Bigpoint ürünleri, plastik ya da metal gibi farklı malzemelerden üretilmiştir. Hem çocukların hem de yetişkinlerin kullanımına hitap eder. Şık tasarımlı ürünler, çelik bıçaklar ile birleştirilmiştir. Boya kalemlerinizi açan modeller, öğrencilerin bütçesinin dostudur.

Bigpoint, sağlıklı ve dayanıklı ürünlere sahiptir. Marka, uzun yıllar boyunca güvenilir ofis ve kırtasiye gereçleri üretmeye devam etmektedir. Bigpoint, profesyonel tasarımları ile ilgi odağı olur. Marka, keyifli bir deneyim yaşamanızı sağlar.

Ürünleri kullandıktan sonra temizleyebilir ve hijyenik bir ortam oluşturabilirsiniz. Bigpoint ürün yelpazesi içerisinde renkli ya da metal tasarımlar bulunur. İhtiyacınıza uygun bir Bigpoint ürününü seçerek boya, çizim, göz ya da standart kurşun kalemlerinizi açabilir; hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Avansas’ta Satılan Kalemtıraş Modelleri Kaliteli ve Dayanıklı mıdır?

Avansas, geniş ürün yelpazesi ile ön plana çıkar. Birbirinden farklı okul eşyaları, çocuklarınızın ihtiyaçlarını önemli ölçüde karşılar. Silgi, kalem, defter ya da kalemlik gibi sayısız ürün tasarımına ulaşabilirsiniz.

Çeşitli malzemelerden üretilen ofis ve kırtasiye gereçleri ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Ürün tasarımları değişiklik göstererek her zevke hitap eder. Sağlık açısından hiçbir zararı bulunmayan modeller, sağlam çelik bıçaklara sahiptir.

Paslanmaz çelikten üretilen tasarımlar, sevdiklerinizin ya da çocuklarınızın kalemlerini keskinleştirir. Dış yapısı plastik ya da metal olan modeller, desenli ve düz renklerden oluşur.

Avansas ürün çeşitleri, kaliteli malzemelerden imal edilmiştir. Uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Isı, su ya da ışığa direnç gösterir. Darbelere karşı dayanıklı olan ürünler, kolay kırılmaz ya da çatlamaz.

Avansas’tan Toptan Kalemtıraş ve Kırtasiye Ürünleri Alışverişi Yapılabilir mi?

Avansas, sağlık ve temizlikten mutfak ve gıdaya, kartuş ve tonerden ofis ve kırtasiye gereçlerine kadar TOBB Güven Damgası’na sahip her ürüne ulaşmanıza yardımcı olur. Ev ve ofis gibi mekansal ihtiyaçların yanı sıra bireysel isteklerinize de hızlı ve pratik çözümler sunar.

Müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran avansas.com, kullanışlı bir sayfa tasarımına sahiptir. Ürün görsellerini rahatlıkla inceleyebilir ve kullanım talimatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Kişisel bilgileriniz ile üye olabilir ve sonrasında güvenli alışveriş sürecine geçiş yapabilirsiniz.

Avansas’ın ofis ve kırtasiye gereçleri kategorisi ürün çeşitliliği ile dikkat çeker. Size tekli ve çoklu alışveriş alternatifleri sunar. Kalemtıraş ve kırtasiye ürünlerini ihtiyaçlarınız çerçevesinde toptan satın alarak stok yapabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye paketleri oluşturabilirsiniz.

Kalemtıraş Fiyatları Ne Kadardır?

Kalemtıraş fiyatları; tasarım, kalite, marka ve fonksiyonlara göre değişiklik gösterir. Ürünlerin özellikleri fiyatlandırma üzerinde etkili bir yere sahiptir. Plastik tasarımların fiyatları oldukça uygundur. İçerisinde bir mekanizma bulunduran otomatik modeller ise üst seviyelerde bir fiyatlandırmaya sahiptir.

Kalem açacakları, kişisel ihtiyaçlara uygun şekilde üretilir. Ofis masraflarını minimuma indiren ürünler, kolay kullanımları ile de zamandan kazandırır. Tarzınıza hitap eden bir açacak seçerek kalemlerinizi keskinleştirebilirsiniz.

Her bütçeye uygun kalem açacağını bulunduran Avansas, sayısız seçenek sunar. Dilediğiniz renk ya da materyal ile tasarlanan işlevsel bir ürünü tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı tasarım alternatifleri geniş bir fiyat aralığında yer alır.