Teknoloji

 

Toplam 689 sonuç

Güvenilir Teknoloji Siteleri: Avansas


Resmi gazetede 6 Haziran 2017 tarihinde yayınlanan Elektronik Ticarette Güven Damgası Hakkında Tebliğ ile e-ticaret sitelerini kapsayan yeni bir sisteme geçilmiştir. Ticaret Bakanlığı, Türkiye’deki tek güven damgası sağlayıcı olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ni (TOBB) yetkilendirmiştir.

TOBB Güven Damgasına sahip bir firma kısa ve açık bir şekilde “asgari güvenlik ve hizmet kalitesi standardının” gereklerini yerine getirdiği göstermektedir. Kısacası TOBB Güven Damgası resmi bir güven göstergesidir.

Eğer daha önce tanıştıysak güvenilir teknoloji alışveriş siteleri listesinde bulunan yerimizi; çalışkanlığımız, sunduğumuz uygun fiyat, hızlı teslimat ve her zaman birinci planda tuttuğumuz müşteri memnuniyetine borçlu olduğumuzu biliyorsunuzdur. Ancak henüz tanışmadıysak Avansas olarak TOBB Güven Damgasına sahip olduğumuzu bildirmek siz değerli müşterilerimize tanışmamızdan bile önce sunabileceğimiz güven dolu bir gülümsemedir.

Teknolojik Ürünler Nelerdir?


“Teknolojik ürünler nelerdir” sorusuna cevaben, teknolojik ürünler, teknolojinin gelişmesiyle insan hayatına hizmet eden ve kolaylaştıran ürünlerdir. Teknolojik gelişmeler ve bu gelişmeler neticesinde teknolojik ürünlerin gelişmesiyle hayatımız daha kolay hale gelir. Teknolojik Ürünler; teknoloji kullanılarak üretilen aletler, araç-gereçlerdir. Gün içerisinde birçok farklı teknolojik alet kullanmaktayız. Evlerde, okullarda, işyerlerinde hayatımıza temas eden her alanında teknolojik ürünler kullanırız. Çevremizde gördüğümüz tüm elektronik ürünler aslında teknolojik ürünlerdir. Teknolojik ürünleri evde ve ofiste her gün kullandığımız dikkate alınarak gündelik hayatımızın bir parçası haline geldiklerini söyleyebiliriz. Teknolojik ürünlere örnek olarak:

 • Bilgisayar ve aksesuarları
 • Telefon ve aksesuarları
 • Projeksiyon aletleri
 • Küçük ev aletleri
 • Kahve makinesi
 • Kablo – priz – piller
 • Yazıcılar
 • Veri depolama ürünleri

gibi ürünler gösterilebilir.

Ofis cihazları, teknolojik ürünlerin bir başka koludur. Birçok farklı işi yapacak birbirinden farklı birçok ofis cihazı vardır. Ofis çalışanlarının işlerini kolaylaştıracak bu teknolojik ürünlere, kesintisiz güç kaynakları, barkod okuyucular, hesap makineleri, kağıt imha makineleri, para sayma ve kontrol ürünleri, kağıt kesme makineleri, etiket makineleri, ciltleme makineleri, laminasyon makineleri örnek verilebilir.

Teknolojik ürünler bunlarla kalmayıp ısıtıcılar, klimalar, vantilatörler ve yazıcıları da kapsamaktadır.

Avansas’ta Hangi Teknoloji Ürünleri Bulunur?


Avansas olarak sürekli yenilenen stoklarımız ve geniş ürün yelpazemizle teknoloji ürünlerini müşterilerimize uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Envanterimizde bulunan teknolojik ürünlere yakından bir bakış atmak gerekirse, ofis cihazları, iş yerleri, home officeler ve gündelik kullanımda karşımıza çıkan ürünleri görmekteyiz. İş ve gündelik hayatı oldukça kolaylaştıran bu teknolojik ürünleri;

 • Barkod okuyucular
 • Ciltleme makineleri
 • Elektrikli süpürge
 • Etiket makinesi
 • Kağıt kesme makinesi
 • Hesap makineleri
 • Kağıt imha makineleri
 • Kesintisiz güç kaynakları
 • Laminasyon makineleri
 • Para sayma ve kontrol ürünleri
 • Tarayıcılar
 • Televizyonlar

olarak listelenebilir.

Teknolojik ürünler başlığı altında akla gelen ilk ürün bilgisayar ve aksesuarlarıdır. Avansas olarak envanterimizde birbirinden farklı birçok masaüstü bilgisayar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra birçok farklı model laptop ve notebook da envanterimiz dahilindedir. Ek olarak bilgisayar aksesuarları da teknolojik ürün envanterimizde bulunmaktadır. Bilgisayar programları, çeviriciler ve konnektörler, mouselar, klavyeler, monitörler, birçok farklı tür ve model kulaklık ve daha birçok farklı bilgisayar aksesuar teknolojik ürün kataloğumuza dahildir.

Teknolojik ürünlerden bahsedince depolama ürünleri bir ihtiyaç haline gelmektedir. Özellikle fotoğraf makineleri ve akıllı telefonlarda veri depolama alanını artırmak için kullanılan hafıza kartları, verilerin bu cihazlardan aktarılmalarında hızlı ve pratik çözümler sağlar. Envanterimiz dahilinde birçok farklı depolama ürünü bulunmaktadır. Bunlar, boş CD ve DVD’ler, hafıza kartları, harici harddiskler (HDD’ler), SSD’ler ve USB belleklerdir.

Gelişen teknolojiyle birlikte gündelik hayatın önemli bir parçası haline gelen akıllı telefonlar, farklı marka ve modellerle hayatı kolaylaştıracak çözümler sunuyor. Telefon ve aksesuarlarının envanterimizdeki yerine geldiğimizde, cep telefonu, IP telefonlar, masaüstü telefonlar, telsiz (dect) telefonlar, el telsizleri ve telefon aksesuarları olarak kategorize edilmiştir. Her bir teknolojik ürünün birçok farklı marka ve modeli bulunmaktadır.

Yazıcılar bulundukları konumda yeri doldurulamayacak teknolojik ürünlerdir. Birbirinden farklı birçok işi yapabilecek yazıcı türü vardır. Bunlar mürekkep püskürtmeli yazıcılar, lazer yazıcılar, nokta vuruşlu yazıcılar, barkod ve etiket yazıcılardır. Türlerine göre ayrılmış yazıcıların birbirinden farklı birçok modeli yine envanterimizde mevcuttur.

Teknolojik ürünler sağladıkları kolaylıkla günümüz dünyasında proje sunumları gibi işleri görsel olarak da kolaylaştırmaktadır. Projeksiyon ürünleri ve aksesuarları envanterimizde bulunan teknolojik ürünlerin bir diğer koludur. Birçok farklı model projeksiyon cihazı ve aksesuarını uygun fiyat ve kalite ile siz müşterimize sunuyoruz.

Isıtma ve soğutma cihazları bazen yazın sıcak havasını bazen ise kışın soğuk havasını optimize etmemize yardım eden teknolojik ürünlerdir. Isıtıcılar, klimalar ve vantilatörler, ev ve ofis ortamlarını daha konforlu hale getirmemize olanak sağlayan teknolojik ürünlerdir. Bu teknolojik ürünler birçok model seçeneğiyle envanterimizde bulunmaktadır.

Küçük ev aletleri yoğun çalışma hayatında bize hızlı ve kolay çözümler sunmakla kalmayıp pratik ve lezzetli çözümler sunan teknolojik aletlerdir. Kataloğumuzda, çay makineleri, su ısıtıcılar, su sebilleri, termoslar, mutfak aletleri ve elektrikli ev aletleri türlerine ayrılmış bu teknolojik aletlerin birçok farklı modeli envanterimizde bulunmaktadır.

Teknolojik ürünlerin kullanımında bazı problem ortaya çıkmaktadır. Prize yetişmeyen kablolar, yetersiz konnektör sayısı, pili bitmiş cihazlar ve daha birçok problemin çözümü yine teknolojik ürünlerdedir. Teknik kablo, pil ve şarj aletleri ve uzatma kabloları size uygun çözümü sunmak için envanterimiz dahilindedir.

Kahve makineleri son zamanlarda popülerliğini arttırmış teknolojik ürünlerdir. Birbirinden farklı kahveler için farklı tür ve modelleri bulunan kahve makineleri her çeşit kahvenin yapılabilmesi için hızlı ve pratik çözümler sunar. Kataloğumuzda, türk kahvesi makinesi ve filtre kahve makinesi olarak ayrılmış olan kahve makineleri birçok farklı model seçeneğiyle envanterimizde bulunmaktadır.

Yeni Teknolojik Ürünler Avansas’ta Bulunur Mu?


Hızla gelişen ve değişen teknoloji dünyasını yakından takip ettiğimizi belirterek bu sorunun cevabının kesinlikle evet olduğunu açıklamak isteriz. Avansas olarak her gün bir yenisi eklenen teknolojik ürünlerin sıkı takipçisiyiz. En son çıkan teknolojik ürünler ve özellikleri kataloğumuzda yerini hızlıca almaktadır.

Stoklu çalışma şeklimiz ve bölümünde uzman olan personelle çalışmamız yeni teknolojik ürünleri kataloğumuza eklerken bizi teknolojinin gelişme hızından daha hızlı kılıyor. Bunun yanında, en kaliteli ürünleri, en hızlı şekilde, rekabetçi ve tutarlı fiyatlarla sunma ilkemiz sayesinde en yeni teknolojik ürünleri siz müşterilerimizle buluştururken üst düzey bir hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Teknolojik ürünler, transfer sırasında hassas davranılması gereken ürünlerdir. Bu hassasiyetin gereklerini yerine getirebilmek için kendi araçlarımız ile hızlı ve güvenli gönderim sağlıyoruz. Ek olarak transferi kendi araçlarımızla yaptığımız için işletmeleri zamandan ve yakıttan tasarruf sağlamasına imkan vererek maliyetlerini ciddi oranda düşürmelerine katkı sağlıyoruz.

En Son Çıkan Teknolojik Ürünler Avansas’ta


Teknoloji marketlerinin kimi zaman yaşadığı hızla gelişen teknolojiye yetişememe durumu Avansas’ta bulunmamaktadır. Yeni teknolojik ürünler, her zaman tazelenen stoklarımız dahilindedir. Teknoloji dünyasını yakından takip etmekle ve yeni teknolojik ürünleri stoklarımıza katmakla kalmıyoruz, müşterilerimize ucuz teknolojik ürünler sağlıyoruz.

Avansas olarak kendi dağıtım ağımız, stoklu çalışma prensibimiz ve 12000 metrekarelik depomuzla birlikte en son çıkan teknolojik ürünleri sürekli olarak bünyemize katarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. Bünyemizde bulundurduğumuz müşteri hizmetleri birimi ile satış sonrası hizmetlerde mükemmeli hedefliyoruz.