Kartvizitlikler

Toplam 14 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Kartvizitlik Nedir?

Kartvizit, üzerinde kişisel bilgi taşıyan ve genellikle iş dünyasında reklam yapmak amaçlı kullanılan bilgi kartlarıdır. Kartvizitler, çalışan insanların kendi iletişim bilgilerini; diğer iş insanlarına, potansiyel müşterilere veya kendi müşterilerine sunmalarının birincil yoludur. Kaşelerin yerine kullanılan ama imza vasfı içermeyen kartvizitler, dijital çağda bile yaygın bir şekilde kullanılır. Çin ve Japonya gibi bazı gelişmiş teknolojiye sahip ülkelerde, yıllık kartvizit değişimi neredeyse bir ritüel halindedir.

Mesleki hayatınız ve kendi reklamınız, küçük bir kart sayesinde başkalarıyla paylaşılır. Sıklıkla kullanıldığı görülen kartvizit, en etkili ve en doğru olan pazarlama araçlarından biridir. Kartvizitinizin gerektiğinde başkalarına sunulmaya hazır olması, sizler için daha yüksek bir profesyonellik seviyesi gösterir.

Kartvizitler, müşterilerin veya iş adamlarının sizleri hatırlamasını kolaylaştırır. Hem sizi hem de şirketinizi değerli bir hale getirir. Bu amaç doğrultusunda üretilen kartvizitleri; kırışmayacak, yırtılmayacak ve herhangi bir deformasyon almayacak şekilde muhafaza etmek gerekir. Bunlar için de kartvizitlik denilen ve kartvizit tutacağı olarak da anılan eşyalar kullanılır.

Kartvizitlik Kullanmanın Önemi Nedir?

Özenle hazırlamış olduğunuz kartvizitlerinizi, cüzdanınıza gelişigüzel bir şekilde koymak istemezsiniz. Cüzdanınızda veya cebinizde bulundurduğunuz kartvizit, her an buruşabilir ve zarar görebilir. Güvenli olduğunu sanıp, zarar gelmeyeceğini düşünerek cüzdanınıza koyduğunuz kartvizit; cüzdanınızda bulunan para, fiş veya bu tarz ürünler yüzünden ezilebilir. Kartvizit yaptırmak, özellikle özenerek kartvizit yaptırmak, bazen maliyetli olabilir. Bu sebeple, bu ince kartların ezilip deforme olmasını istemeyebilirsiniz.

Kartvizitlik, kartvizitinizi olası hasarlardan korumak ve bazen de şık bir görünüm sağlamak için kullanılan bir üründür. Çantanızda taşıyabileceğiniz ya da ofis kartvizitlik olarak masanızın üstünde bulundurabileceğiniz modelleri vardır.

Aradığınız kartvizitlik modellerini Avasas’ta kolaylıkla bulabilirsiniz. İş hayatında kullanmak için özenle yaptırmış olduğunuz kartvizitinizi, Avansas’ta bulunan kartvizitlikler sayesinde darbelerden koruyabilirsiniz. Siz de sitemizde bulunan kartvizit çeşitlerine bakmak isterseniz, ofis ve kırtasiye malzemeleri bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Kartvizitlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kartvizitlik seçerken öncelikle nerede ve nasıl kullanacağınızı belirlemelisiniz. Her türlü ortama ve kullanım tarzına uyan kartvizitlikleri satın alabileceğiniz birçok mecra mevcuttur. Çantada taşınabilen, masanızda dekor olarak kullanılabilen ve cebinize sığabilen türlü türlü kartvizitlik modeli vardır. Bu yüzden, bu aracı öncelikle nerede kullanacağınızı belirlemelisiniz.

Küçük ve taşınabilir bir model istiyorsanız, cüzdan veya metal kartvizitliği tercih edebilirsiniz. Bu modeller, boyutları sayesinde kolay taşınabilirlik ve yüksek performans sağlar. Ofisinizdeki çalışma masanıza koyabileceğiniz tarzda bir ürün istiyorsanız, masaüstü veya kutu kartvizitlik kullanabilirsiniz. Yapıları sayesinde masanızda veya raflarınızda durmaya uygundur ve çalışma ortamınıza şıklık katar.

Kartvizitlik Çeşitleri Nelerdir?

Çalıştığınız ortama ve çalışma şartlarınıza göre tercih edebileceğiniz çeşit çeşit kartvizitlikler vardır. Kendi standartlarınıza göre kartvizitlikleri şekillendirebilirsiniz. Ayrıca, erkek ve kadın kartvizitlik modellerinden tercih yapabilirsiniz. Kullanım amacınızı belirleyip, dilediğiniz kartvizitlik çeşidini kullanabilirsiniz.

Cüzdan Kartvizitlik

Cebinizde taşıyabileceğiniz ve aynı zamanda küçük bir cüzdan görevi görebilen cüzdan kartvizitliklerin içine kartlarınızı da koyabilirsiniz. Çoğu cüzdan kartvizitliklerde temel malzeme olarak deri kullanılır. Deri, bu tür ürünlerde kullanmak için oldukça sağlam bir malzemedir. Kartlarınıza ve kartvizitlerinize rahatça koruma sağlar.

Kartvizit cüzdanı tercih ederken, deri kaplamasının altında metal bir iskelet olduğuna dikkat etmelisiniz. Bu metal iskelet, derinin bükülmesini önler ve böylece içinde bulunan kartlarınız ve kartvizitleriniz korunur. Aksi takdirde cüzdan kartvizitliğiniz, minimum basınç ile bükülme eğiliminde olacaktır. Bu da içerisinde bulunan eşyalarınıza zarar verebilir.

Deriden yapılan kartvizitlik cüzdanı seçimi söz konusu olduğunda, seçmeniz için birçok stil ve cüzdan tipi mevcuttur. Temel deri (suni deri) kılıflardan timsah, devekuşu veya kertenkele gibi egzotik modellere kadar birçok farklı renk, desen ve kalitede deri kılıflar bulabilirsiniz.

Temel bir kartvizit cüzdanı arıyorsanız, gerçek deri olan ve imitasyon olmayan bir cüzdan tercih etmelisiniz. Gerçek deri, diğer derilere göre biraz daha kalın olduğundan ve kolayca takılıp yırtılmayacağından daha iyi bir koruma sağlayacaktır.

Kartvizitlik Albümü

Kartvizitlikler, set halinde oluşturulur. Genelde en az 50 adet basımı yapılır. Yaptırmış olduğunuz bu kartvizitliklerin hepsini aynı anda üzerinizde taşımak istemezsiniz. Taşımak zorunda kalmamak ve kartvizitlerinizin zarar görmemesini sağlamak için kartvizitlik albümü kullanabilirsiniz.

Kartvizitlik albümü, tıpkı bir ofis dosyası gibi sayfa sayfa olan ve birden fazla kartvizit kapasitesine sahip, adeta küçük bir klasördür. Ofisiniz adına veya kendinize yaptırmış olduğunuz kartvizitlerin hepsini, bu albümde toplayabilirsiniz.

Kutu Kartvizitlik

Kutu kartvizitlik, kendi içinde bölmelere ayrılmış ve birden fazla kartviziti aynı anda bulunduran geniş dikdörtgen bir kutudur. Büyük firmalarda kullanılan ve genellikle yönetici asistanlarının masasında bulunan kartvizitlik kutusu, alfabetik sıralama özelliği sayesinde, kullanıcının işini oldukça kolaylaştırır. Günde yüzlerce çağrı yapan ve bu çağrı numaralarına kartvizitler sayesinde ulaşan kişiler için çok kullanışlı bir üründür.

Metal Kartvizitlik

Metal kartvizitlikler, dış görünüş açısından oldukça şık bir tasarıma sahip olduğu için çok tercih edilen bir üründür. Bu kartvizitlik türü, metal yapısı sayesinde oldukça sağlamdır. Kartvizitiniz için çok iyi bir koruyucudur. Aynı zamanda hediye alternatifi olarak düşünülebilir. Kişiye özel yapılan isimli kartvizitlikler sayesinde, çevrenizdeki kişilere kullanışlı bir hediye verebilirsiniz. İçinde ajanda, metal kişiye özel kartvizitlik ve dolma kalem tarzında ürünler bulunan hediye setlerini, arkadaşlarınız için satın alabilir ve onlara güzel bir hediye verebilirsiniz.

Masaüstü Kartvizitlik

Ofis hayatının vazgeçilmezi olan masaüstü kartvizitlik, gelen müşterilerinize veya çalışma arkadaşlarınıza rahatça kartvizitinizi verebilme imkanını sunar. Şık tasarımı sayesinde, çalışma masanız için harika bir dekor ürünüdür. Dikdörtgen şeklinde yapılan ve kartvizitin konulması için ince bi bölmesi olan kartvizitlikler, çalışma ortamınıza ayrı bir hava katar.

Siz de dekoratif ve kullanışlı bir kartvizitlik bakıyorsanız, masaüstü kartvizitlikleri tercih edebilirsiniz.

En Kaliteli Kartvizitlik Modelleri Nereden Temin Edilir?

En kaliteli kartvizitlik modellerini, Avansas’tan temin edebilirsiniz. Dilediğiniz türdeki kartvizitlikleri sizler için tedarik eden Avansas, müşterilerine kaliteli ürün güvencesi verir. Aynı zamanda müşteri memnuniyetine çok dikkat eder. Müşterilerinin karşılaşacağı sorunları en aza indirmeyi hedefleyen Avansas, olası bir problem karşısında ürün değişimi ve iade imkanları sunar. Ayrıca, hızlı teslimat bölgesinde bulunan müşterilerin siparişlerini 1 iş gününde teslim eder. Siz de bu imkanlardan yararlanmak ve Avansas kalitesini deneyimlemek isterseniz, sitemizde bulunan ürünleri hızlıca satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürünler, uygun yöntemlerle paketlenerek kapınıza kadar getirilir.

Kartvizitlik Fiyatları Ne Kadardır?

Kartvizitlik fiyatları, seçmiş olduğunuz kartvizitlik modellerine göre değişiklik gösterir. Ürünlerin yapılmış olduğu materyal doğrultusunda, kartvizitliklerin fiyatları ortaya çıkar. Deri, metal ve plastik kartvizitlik çeşitleri vardır. Bunların yanı sıra cam kartvizitlik modelleri de vardır.

En uygun fiyatlı kartvizitliklere bakmak ve satın almak istiyorsanız, sizlere bu imkanı sunan Avansas’ı tercih edebilirsiniz. Avansas, en uygun fiyatlı ürünleri sizlerle buluşturur. Ürün kalitesini uygun fiyatla birleştirir. Sizlere 75 TL üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo imkanı sunar. Siz de Avansas’ın sunduğu imkanlardan yararlanmak ve en kaliteli ürünleri satın almak istiyorsanız, alışverişlerinizde gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz, sayfamızda güvenli ödeme sistemleri ile korunur.