Renkli Fotokopi Kağıtları

Toplam 9 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Renkli Fotokopi Kağıdının Kullanım Alanları Nelerdir?

Fotokopi kağıtları hayatın her alanında kullanılmakla beraber, özellikle ofis ortamlarının vazgeçilmezidir. Renkli fotokopi kağıtları ise bu ürünlerin biraz daha eğlenceli hale getirilmiş versiyonlarıdır. İş yerlerinin en önemli ihtiyaçlarından olan kağıtların, her zaman için tek formda veya boyutta olmasına yönelik bir kural yoktur.

Günlük fotokopi kağıtları A3 veya A4 formdaki beyaz kağıtlardır. Fakat her durum için gereken ihtiyacı karşılamamaktadırlar. Bu sebeple daha dikkat çekici bir algı yaratmak adına renkli fotokopi kağıtları uygun olacaktır. Yaratıcılığın ön plana çıkmasını sağlayan bu materyaller de beyaz fotokopi kağıtları gibi A3 ve A4 formda olmaktadır. Benzer şekilde, kullanışlı olması açısından en çok kullanılan renkli fotokopi kağıt boyutu A4 formatıdır.

İnsanlar gerekli gördükleri bilgileri kaydetme ihtiyacı duymaktadırlar. Günümüzde çeşitli teknolojik aletler bu amaç doğrultusunda tercih edilse de bazı bilgilerin somut bir şekilde saklanması gerekmektedir. Bu tip durumlarda en çok kullanılan ürünler fotokopi kağıtları olmaktadır.

Çok eski bir tarihe sahip olan yazı yazma sanatı, geçmişte pek çok materyale uygulanmıştır. Ancak matbaanın icadıyla birlikte kağıda baskı yapılabilmiş ve kağıt, dünyada en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden biri haline gelmiştir.

Yazıcılarda kullanılan bu ürün genel olarak fotokopi kağıdı olarak adlandırılsa da el yazısı için de ideal bir malzemedir. Bu anlamda not kağıdı olarak da kullanılabilmektedir. Klasik fotokopi kağıtları beyaz olmaktadır. Fakat, duruma göre farklı tabanlara baskı yapılması istenebileceği için renkli fotokopi kağıtları tercih edilmektedir.

Renkli Fotokopi Kağıtlarında Hangi Renkler Mevcuttur?

Hem iş dünyasında hem de günlük hayatta kullanılabilen renkli fotokopi kağıtları oldukça fonksiyonel bir yapıya sahipir. Bu anlamda okul çağındaki öğrencilerde kullanımı popüler olan bu kağıtlar, farklı renk seçenekleri sayesinde çalışma ortamını daha keyifli bir hale getirmektedir.

Ayrıca görsel açıdan da canlılık katan renkli fotokopi kağıtları, çeşitli baskılarda kullanılabilmektedir. Gereken durumlarda üzerine farklı notlar alınabilmekte ve işlevselliği sayesinde her türlü ortamda kullanılabilmektedir.

Renkli fotokopi kağıtlarının renk skalası çok çeşitlidir. Sarı, pembe, mavi, yeşil, kırmızı, turuncu, koyu mavi, krem ve lavanta rengi gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip olmakta ve her zevke hitap etmektedir. Siz de ihtiyacınıza yönelik bir tercihte bulunabilir ve iş ortamınızı veya ödevlerinizi daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. A4 renkli kağıt sayesinde öğrenciler, dersleriyle ilgili çeşitli notları alabilir, el işi etkinlikleri yapabilir veya proje ödevlerinin sunumunu yapabilirler.

Renkli Fotokopi Kağıdı Çeşitleri Nelerdir?

Çeşitli sebeplerle kağıt baskılara ihtiyaç duyulabilmektedir. Genelde, verileri istenen şekilde muhafaza etmek için doğan bu ihtiyaçlar, hobi amaçlı da olabilmektedir. Bu anlamda sanat, hobi vb. alanlarda renkli fotokopi kağıtları kullanılabilmektedir. Benzer şekilde, bir konu hakkında yazı yazmak ya da çizim yapmak için renkli kağıt çeşitlerine ihtiyaç duyulur.

Kağıtların kullanım amacı değişebildiği için bazen standart beyaz renkli kağıtlar tercih edilirken bazen de renkli fotokopi kağıtları daha revaçta olmaktadır. Okullardaki çeşitli aktivitelerde ve derslerde sıklıkla kullanılmaktadır. Bu kağıtlar belli bir ölçü standardına sahip olurlar.

Renkli A4 fotokopi kağıdı boyutu, en çok kullanılan ölçü birimidir. Elbette A3 ve A5 gibi boyutları da istediğiniz zaman temin etmeniz mümkündür. Gramaj açısından da farklılık gösteren renkli fotokopi kağıtlarında, gramaj arttıkça kalınlık da artmaktadır. Gramaj, 1 metrekare kağıdın kaç gram ettiğini gösteren ifadedir. Gramajın, kağıdın kalınlığını etkilemesi sebebiyle, artması halinde kağıt daha dayanıklı hale gelecektir. Böylece dış etkenlerden kolay kolay etkilenmeyecektir.

Renkli fotokopi kağıdı gramajları da çeşitlilik göstermektedir. Gramajlı fotokopi kağıdı için 80 gr ve 100 gr seçenekleri uygundur. İnternet üzerinden alışverişlerde tek tek satılma gibi bir imkanı bulunmayan renkli fotokopi kağıtları paket halindedir. Renkli A4 kağıdı 100’lü paket seçeneği tercih edilebileceği gibi ihtiyaca göre 500’lük paketler de alınabilmektedir. Bu paketlerdeki kağıt miktarı, birim fiyat üzerinde etkili olan bir detaydır.

Pek çok farklı renk çeşidi bulunan renkli fotokopi kağıtlarında en sevilen seçeneklerden biri, pastel renkli fotokopi kağıtları olmaktadır. Kağıt paketleri için tek renk ile karışık renk seçenekleri mevcuttur. Bu anlamda renkli fotokopi kağıdı üretimi yapan pek çok marka bulunmaktadır. Siz de Avansas ile çeşitli markaların ürünlerine ulaşabilir ve siparişinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Avansas’ta Yerli Üretim Fotokopi Kağıtları Satılır mı?

Avansas, yerli-yabancı pek çok markanın ürün tedarikçisi olarak hizmet vermektedir. Bu anlamda siz de ihtiyacınıza göre bir tercihte bulunabilir ve geri dönüşüme katkı sağlayabilirsiniz. Satın alacağınız her fotokopi kağıdı kullanımı ile oluşan atıklardan geri dönüşüm işlemi gerçekleştirilmekte ve bir ağaç kurtarılmaktadır. Avansas’ın kendi çatısı altında üretimini yapıp sattığı yerli fotokopi kağıtları, kaliteli bir üretim sürecinden geçirilmiştir.

Ayrıca, firmamızda satışı bulunan IQ renkli fotokopi kağıtları sayesinde de istediğiniz boyut ve adette ürüne sahip olabilirsiniz. Sağlığa zararlı herhangi bir madde içermeyen bu ürünler, pürüzsüz bir yapıdadır. Siz de uygun fiyatlı Avansas fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız hemen sipariş verebilirsiniz.

En Popüler Renkli Fotokopi Kağıdı Markaları Hangileridir?

Renkli fotokopi kağıdı alanında hizmet veren birçok marka bulunmaktadır. Özellikle iş yerlerinde sunum yapmak için tercih edilen bu ürünler, iş ortamlarının vazgeçilmezidir. Benzer şekilde, yapılan toplantıdaki gerekli notları almanız veya günlük planlamanızı takip etmeniz için ideal ürünlerdir.

Ayrıca bu ürün, işlevsel olma özelliği sayesinde ayraç olarak da kullanılabilmekte ve bu sayede evraklarınızı düzenlemenize imkan vermektedir. Bu anlamda en popüler renkli fotokopi kağıdı markaları IQ ve Gıpta şeklinde olmaktadır.

Avansas’tan Toptan Renkli Fotokopi Kağıdı Alışverişi Yapılabilir mi?

Pek çok ürünün toptan satışını gerçekleştiren Avansas ile renkli fotokopi kağıdı alışverişinizi toplu olarak yapabilirsiniz. Üstün baskı niteliklerine sahip olan ürünleriyle firmamız, kaliteli hizmetin adresi olmaktadır. Sarı, kırmızı, pembe, mavi, yeşil ve daha birçok renkte fotokopi kağıdına hemen ulaşmak için ürünü sepete eklemeniz yeterli olacaktır.

Ürünlerden memnun kalmamanız halinde 30 gün içinde iade veya değişim yapabilirsiniz. İade sürecini başlatmak için ürünü faturasıyla birlikte anlaşmalı kargoya ücretsiz teslim etmeniz yeterli olacaktır.

Renkli A4 Kağıdı Fiyatları Ne Kadardır?

Hayatın her alanında ihtiyaç duyulan kağıtlar; ev, iş yeri ve okul gibi ortamlarda farklı amaçlar için kullanılmaktadır. Bu sebeple, kağıt alışverişi oldukça yoğun bir şekilde işlemektedir.

Renkli fotokopi kağıtları, beyaz olan standart kağıtlara göre biraz daha yüksek fiyatlı olabilmektedir. İmalat esnasında birçok çeşit renk kullanımı gerçekleştiği için diğerlerine göre maliyetli ürünlerdir. Ayrıca gramaja göre değişen renkli A4 kağıdı fiyatları için stabil bir aralık belirlemek mümkün değildir.

Yüksek gramajlı kağıtlar, daha çok malzeme barındırmaktadır. Bu sebeple fiyatlandırması da farklı olacaktır. 100’lü ve 500’lü renkli A4 kağıdı seçeneklerine Avansas üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kağıt birimi üzerinden bir fiyat belirleneceği için ne kadar fazla sayfalı paketler seçilirse o kadar avantajlı bir alışveriş gerçekleştirilecektir.

Eğer renkli fotokopi kağıdı ihtiyacınız çok fazlaysa, 500 sayfalık paketleri seçebilir ve ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz. Markaların kendi arasındaki kağıt fiyatları değişmekle beraber, önemli olan ihtiyacınıza ve zevkinize uygun bir seçimde bulunmanızdır.