Cetveller

Toplam 19 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Cetveller

İnsanlar, ticaret ve sanayide ağırlık, uzunluk, alan ve hacim belirtmek amacıyla kullanılan ölçü birimlerini tarihi gelişim süreci içerisinde çok çeşitli şekillerde ifade etmek zorunluluğu ile karşılaşmışlardır. Gerek çevrelerinde gerek ise kendilerinde gözlemledikleri değişik boyutlar ve çokluklar onların uzunluk, ağırlık, alan, hacim ve sayı kavramlarına yöneltmiştir. Bu süreç, insanların avcılıktan tarım toplumuna oradan da sanayi toplumuna geçişi ile birlikte daha da hızlanmıştır. Zaman içerisinde adım, karış ya da standart kaplar gibi sayısız yerel ölçüler kullanılmaya başlanmış olsa da ticaretin gelişmesi ile yerel ölçüler daha geniş coğrafî alanlara yayılarak yerini ulusal ölçülere bırakmıştır.

Ölçü birimlerinin evrenselleşmesi ile ihtiyaçları karşılamak için çok farklı araç üretilmiştir. Bu araçların en önemlilerinden biri de hemen hemen her ofiste yerini alan cetveller olmuştur. İstenilen özelliklerde ve ölçülerde çizgiler çizmeye yarayan cetveller, iş dünyasındaki önemini sürdürmeye devam etmektedir. Çünkü bir cetvel, geometri, teknik çizim, mimari, inşaat, terzilik vb. pek çok alanda çok büyük uygulama kolaylığını da beraberinde getirerek hayatımızda büyük kolaylıklara sahip olmamızı sağlamıştır.

Esasında birçok farklı cetvel çeşidi bulunmaktadır. Harf şablonlu cetvel, elips şablonlu cetvel, şeffaf, çelik, tahta ve plastik gibi cetvel çeşitleri sayesinde birçok farklı çizim kolaylıkla yapılabilmektedir. Ancak elbette her üründe olduğu gibi, burada da alışveriş yapılan markanın büyük bir önemi vardır. Ark, Rio ve Mas gibi tanınmış markaların cetvel ürünlerini satan Avansas.com'a sonuna kadar güvenebilirsiniz. Çünkü kazandıran ofis alışveriş marketi Avansas.com’da birbirinden farklı marka ve modelleri ile cetvel çeşitleri sizlere sunulmaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı bir satış stratejisi izleyen Avansas.com’da cetvel fiyatları da müşterinin yüzünü güldürecek cinsten bir seviyeye sahiptir. Kaliteden ödün vermeyen, ancak müşterisinin de bütçesini gözeten Avansas.com’da her zevke uygun bir ürün grubuna sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Avansas.com’dan ofisinize ya da evinize alacağınız cetveli beğenerek siparişinizi vermek. Hayatınızı pek çok alanda düzene sokan ve işlerinizi kolaylaştıran cetveller, hesaplı ve kaliteli alışverişin en uygun noktası Avansas.com’un renkli ve ekonomik dünyasında sizleri bekliyor. Birbirinden güzel ofis ve kırtasiye ürünleri için Avansas dünyasına gelin, online alışverişte kalitenin farkını siz de vakit kaybetmeden yaşamaya başlayın.