Promosyon Ürünleri

Toplam 29 sonuç
BunlarıBiliyor muydunuz?

Tonerlerin, mürekkebi toz halinde püskürttüğünü ve modeline göre 6000 sayfaya kadar çıktı verebildiğini biliyor muydunuz?

Marka bilinirliği ve tüketici bağlılığı oluşturma noktasında promosyon ürünleri, önemli bir etkiye sahiptir. Hem markanın vermiş olduğu hizmet kalemlerine uygun hem de tüketicilerin beklentilerine yanıt verecek nitelikte promosyon ürünleri seçilmesi büyük önem taşır. Bu iki önemli kriteri karşılayan promosyon ürünleri ile markanızın reklamını ve tanıtımını çok daha etkili bir biçimde yapabilir, tüketicilerinizin ya da kullanıcılarınızın hayatına dokunarak akıllarında iz bırakabilirsiniz.

Markanız İçin En Uygun Promosyon Ürünleri Avansas’ta!

İşletmenizin tanıtımını çok daha etkili bir biçimde yapabilmek için ihtiyacınız olan ürün alternatiflerini işyerinin alışveriş yeri Avansas’ta bulabilir; güvenli ve uygun fiyatlı alışveriş seçeneği ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

Markanızı Her Daim Görünür Kılacak Promosyon Powerbank’lar

Yeni nesil promosyon ürünleri arasında yer alan powerbank çeşitleri, müşterilerinizle daima iletişim halinde kalmanın etkili yöntemlerinden biri olarak öne çıkar. Üzerinde markanızın logosunun yer aldığı powerbank cihazlar ile müşterilerinizin şarjı bittiğinde onları büyük bir dertten kurtarabilirsiniz. Güçlü pil kapasitesi ile fark yaratan promosyon powerbank çeşitlerini yalnızca müşterileriniz için değil, çalışanlarınız için de bir hediye alternatifi olarak tercih edebilir; markanızın her daim görünür olmasını sağlayabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı promosyon powerbank çeşitlerini avansas.com’da bulabilirsiniz.

Müşterilerinizin İhtiyaçlarına Yanıt Verecek Promosyon USB’ler

Promosyon USB çeşitleri, en işlevsel promosyon ürün alternatifleri arasında yer alır. Şık ve modern tasarımına ek olarak kompakt formu sayesinde kolaylıkla taşınabilen promosyon USB çeşitleri, özellikle de iş yaşamında müşterilerinize büyük fayda sağlar. avansas.com üzerinden tek tıkla satın alabileceğiniz promosyon USB çeşitlerinin üzerine markanızın logosunu bastırabilir; şirketinizi her daim görünür kılabilirsiniz.

Markaların Vazgeçilmezi Promosyon Kalemler

Markanızın tanıtımını etkin bir şekilde yapabilmenizi sağlayan bir başka ürün promosyon kalemlerdir. Şirket adına katıldığınız fuarlarda, lansmanlarda ya da daha çeşitli organizasyonlarda üzerinde logonuzun basılı olduğu kalemleri ziyaretçilerinize armağan edebilirsiniz.

Promosyon Ürün Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tercih ettiğiniz promosyon ürünün markanızın kimliğini gerçekten yansıttığından emin olmanız oldukça önemlidir. Toptan olarak satın alacağınız promosyon ürünler geniş bir tüketici kitlesi ile buluşacağı için markanızın kalite anlayışını da ortaya koyacaktır. Markanıza yakışacak bir promosyon ürün seçmeniz için dikkat etmeniz gereken temel noktalar aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Sektörünüzle ilgili ürünler tercih etmek, potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekme noktasında büyük öneme sahiptir. Örnek verecek olursak, ajanda; kalem; powerbank; bez çanta gibi ürünler tercih edebilirsiniz.
  • Şirketinizin kalite anlayışını yansıtacak kaliteye sahip ürünler tercih ederek, müşterilerinizin kalite değerleriniz hakkında fikir sahibi olmasını da sağlayabilirsiniz.
  • Markanız ve müşterileriniz arasında görünmez bir bağ oluşturacak promosyon ürünler, onlara verdiğiniz değeri anlamalarına yardımcı olacaktır. Bu nedenle gündelik yaşantılarında ihtiyaçlarına yanıt verecek powerbank, kulaklık ya da ajanda gibi ürünler tercih ederek; kalplerinde edindiğiniz yeri sağlamlaştırabilirsiniz.

Marka değerlerinizi yansıtacak en kaliteli ve uygun fiyatlı promosyon ürünler için Avansas’ı tercih edebilir, müşterilerinizde iz bırakabilirsiniz.

Promosyon Ürünlerin Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

İşyerinin alışveriş yeri Avansas üzerinden tek tıkla satın alabileceğiniz promosyon ürünler, çeşitli özellikleri ile fark yaratır.

Özelleştirilebilir Baskı Çeşitliliği

Günlük yaşamda markanızın daha görünür olmasını sağlayarak müşterileriniz arasında bilinirliğini artıracak promosyon ürünler, özelleştirilebilir baskı çeşitliliğine sahiptir. Tercih ettiğiniz promosyon ürünün üzerine isterseniz tek yönlü dilerseniz de çift yönlü olarak logonuzun veya sloganınızın basılmasını sağlayabilirsiniz. Beğendiğiniz promosyon ürünün tasarımını dilediğiniz ölçüde özelleştirerek sizi en iyi yansıtan formatta müşterileriniz ile buluşturabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli Ürünler

Darbelere ve çizilmelere karşı maksimum dayanıklılık gösteren promosyon ürün çeşitleri, markanızın kalite anlayışını da en iyi şekilde yansıtmanıza yardımcı olur. Müşterileriniz ya da çalışanlarınızla buluşturacağınız promosyon ürünler, uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Zengin Renk Seçenekleri

Firmanız adına katıldığınız etkinliklerde standınızı veya şirketinizi ziyaret eden müşterilerinizle buluşturabileceğiniz promosyon ürünler, farklı zevk ve beklentilere hitap edecek zengin renk seçeneklerine sahiptir. Seçtiğiniz promosyon ürünü farklı renklerde bastırarak müşterilerinize renk alternatifi seçme şansı tanıyabilirsiniz.