Etiketler ve Etiket Makinaları

Toplam 176 sonuç
BunlarıBiliyor muydunuz?

Tonerlerin, mürekkebi toz halinde püskürttüğünü ve modeline göre 6000 sayfaya kadar çıktı verebildiğini biliyor muydunuz?

Avansas’ta Satılan Etiket ve Etiket Makinesi Çeşitleri Nelerdir?

Etiket makinesi olarak adlandırılan cihazlar, birçok farklı sektörde insanların işlerini kolaylaştırmakta ve kullanıcılarına zaman kazandırmaktadır. Farklı boyutlara ve özelliklere sahip olan etiket ve etiket makineleri, düzenli bir iş ortamı oluşturmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Ürünlerin fiyatlandırma aşamalarında kullanılan etiket, bazen de detaylı bilgilendirme metinleri için tercih edilmektedir.

Etiket yazdırma işlemi için kullanılan, farklı özelliklere sahip cihazlar bulunmaktadır. Bu cihazlardan bazıları manuel çalışırken bazıları da otomatik olarak etiket basmaktadır. Aradığınız etiket makinelerinin tamamına Avansas üzerinden ulaşabilir, size en uygun ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Kolay kullanıma sahip olan ve hafif olmalarıyla dikkat çeken etiket makinesi modelleri, kullanıcıların farklı alanlardaki ihtiyaçlarının tamamını karşılamaktadır. Özellikle market ve mağazalarda, ürünlerin fiyatları belirli aralıklarla değişmekte ve çalışanların bu fiyat etiketi güncellemelerini düzenli olarak yapmaları gerekmektedir. Bu noktada çalışanların yardımına, etiket makinesi ve etiketler yetişmektedir. İstenilen büyüklükte ve sayıda basılabilen etiketler, otomatik çalışan bazı cihazlarla da entegre olabilmektedir. Bu sayede etiket basım işlemlerinizi çok daha hızlı bitirebilme şansı yakalarsınız.

Etiket makinesi, hem çalışanlarınızın verimliliğini artırmakta hem de iş yüklerini hafifletmektedir. Sizler de ihtiyacınız olan etiket makinelerine Avansas üzerinden kolayca ulaşabilir, bütçenize uygun olan ürünleri hemen listeleyebilirsiniz.

Giyim sektöründe sıkça kullanılan kılçık tabancası, ürün etiketi olarak adlandırılan kağıdın ürüne sabitlenmesi için kullanılmaktadır. Ürün etiketi sayesinde müşteriler, alacağı pantolon veya gömlekle ilgili detaylı tüm bilgilere ulaşabilmektedirler. Market çalışanlarının en çok kullandığı etiket tipi ise raf etiketi veya ürün etiketi denilen kağıt parçalarıdır.

Bu etiketler üzerinde ürünün; adı, gramajı, fiyat değişim tarihi ve markası yazabilmektedir. Her mağaza çalışanın da bulunan ve isim ile soyadının yazdığı kağıda ise isim etiketi denilmektedir. Bu sayede müşteriler çalışanların adlarıyla ilgili bilgi sahibi olabilmektedirler. Etiket oluşturucu veya etiket baskı makinesi arayışınızı bir an önce sonuçlandırmak için Avansas'ın sizler için oluşturduğu listelere hemen göz atabilir, siparişinizi kolayca verebilirsiniz.

Son derece basit bir kullanıma sahip etiket yazıcı cihazların yanında, profesyonel etiket makineleri de kullanıcılar tarafından çokça tercih edilmektedir. Bu cihazlar barkod yazıcı ile birlikte çalışabildiğinden, tüm etiketleme işlemlerinizi çok daha kısa sürede halletmenize olanak sağlamaktadır.

Hastanelerde dahi kullanılabilen etiket makinesi, hızlı bir şekilde çıktı alabilmenize imkan vermektedir. Daima kaliteli ve sorunsuz baskı çıkarabilen bu ürünler sayesinde etiket baskı işlemlerinizin tamamını rahatça yapabileceksiniz. Bilgisayarlara kolayca bağlanabilen etiket makinesi çeşitleriyle istediğiniz şekle ve boyuta sahip etiketler tasarlayabileceksiniz.

Beyaz Etiket

Üzerine istediğiniz baskıyı yapabileceğiniz beyaz etiket, farklı birçok sektörde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ofislerde evlerde mağazalarda ve daha birçok yerde insanların ihtiyaçlarını karşılayan beyaz etiket, yapışkanlı olma özelliği sayesinde kullanıcılarını memnun etmektedir.

Yapıştırıldıkları yüzeylerden kolayca çıkmayan ve dayanıklı yapılarıyla dikkat çeken beyaz etiketlerden bazıları ise çıkarılabilir özelliğe sahip olmakta ve yapıştırıldığı yüzey üzerinde iz bırakmadan kolayca kaldırılabilmektedir. Kullanım alanının herhangi bir sınırı olmayan bu ürünler, evde yaptığınız konservelerin son kullanma tarihini yazmanız için bile kullanılabilmektedir. Farklı boyutlarda ve şekillerde satılan beyaz etiket, pratik ve kolay kullanımı sayesinde de kullanıcılarından tam not almaktadır.

Fiyat Etiketi

Perakende satış yapan mağazalarda fiyatlar sürekli değişmekte ve müşterilerin kötü bir mağaza deneyimi yaşamaması için bu fiyatların düzenli olarak güncellenmesi gerekmektedir. Fiyat değişimlerinin yanında bazı firmalarda dönemsel olarak indirimler yapılmakta ve kampanyalar düzenlemektedir. Bu gibi durumlarda da ürünlerin fiyatlarının güncel olması son derece önemlidir.

Mağaza çalışanları her ürün için tek tek fiyat etiketi basarken zaman kaybetmektedir, Bu sebeple üretilmiş etiket makinesi ve barkod okuyucular bulunmaktadır. Bu cihazlar sayesinde çalışanlar tüm fiyat güncelleme işlemlerini kolayca yapabilmekte ve zamandan tasarruf etmektedir. Farklı renk seçeneklerine ve ebatlara sahip olan fiyat etiketleri, perakende sektöründe hizmet veren kurumlar tarafından çokça tercih edilmektedir.

Manavların kullandığı fiyat etiketleri ise farklı meyve ve sebzelerin resimlerini içerebilmektedir. Etiket ve etiket makinesi ihtiyaçlarınızın tamamını Avansas aracılığıyla kolayca giderebilir, ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi yaşamak için siparişinizi hemen verebilirsiniz.

Etiket Makinesi Ne İşe Yarar?

Etiket makinesi, etiketleri ürünlere tek tek yapıştırma zahmetini ortadan kaldırmakta ve çalışanlara büyük avantaj sağlamaktadır. Bu cihazlar, son derece pratik kullanımları ve hızlı çalışmaları sebebiyle birçok sektörde kullanılmaktadır. Kaliteli etiketler basmanıza imkan veren bu makineler elde taşınabildiği gibi bilgisayar yardımıyla da çalışabilmektedir.

Etiket hatası oranını en aza indiren bu ürünler sayesinde müşterilerinize sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaşatabilirsiniz.

Siyah başta olmak üzere pek çok farklı renkte etiket basabilen etiket makineleri, şarjlı oldukları için istenildiği zaman kullanılabilmektedir. Etiketleme yapmak için ihtiyaç duyacağınız bütün ürünleri Avansas'tan kolayca satın alabilir, avantajlı fiyatlardan hemen yararlanabilirsiniz.

Avansas’ta Barkod ve Etiket Yazıcı Bulunur mu?

Çalışan performansını maksimum düzeye çıkaran barkod ve etiket yazıcı ürünler, maliyetleri de düşürmektedir. Verimliliği ve kaliteyi artıran bu cihazlar, farklı ebatlarda üretilmekte ve birçok sektörde kullanılabilmektedir. Etiketleri otomatik keserek sizleri büyük bir iş yükünden kurtaran etiket yazıcılar, yüksek çözünürlüğe sahip etiketler basabilmenize de olanak sağlamaktadır.

Bir dakika içerisinde 400'e yakın etiket basabilen bu cihazlar, kullanıcılar tarafından tavsiye edilmektedir. Barkod yazıcılar ise herhangi bir mürekkebe ihtiyaç duymadan baskı yapabilmekte ve bu özelliği ile diğer yazıcılardan ayrılmaktadır. Sizler de barkod ve etiket yazıcılarının fiyatlarını Avansas üzerinden inceleyebilir, aradığınız kriterlere uygun ürünleri hemen satın alabilirsiniz.

Avansas’ta Etiket Makinesi Kartuşu Bulunur mu?

Etiket makineleri, içinde bulundurdukları kartuş sayesinde etiketlere dilediğiniz fiyatı basabilmenize imkan sağlamaktadır. Seri bir şekilde etiketleme işlemlerinizi tamamlanıza ve iş yükünüzü hafifletmenize olanak tanıyan bu ürünler, aynı zamanda basit kullanımları ile dikkat çekmektedir.

Etiket kategorisinde birçok farklı markanın ürününü bulabileceğiniz Avansas, etiket makinesi kartuşu ihtiyacınızı da gelişmiş dağıtım ağıyla kısa sürede karşılamaktadır. Etiket makinesi ve kartuşu listesini inceleyerek siparişinizi hemen verebilirsiniz.

İş yeri İçin Etiket Baskı Makinesini Neden Avansas’tan Almalısınız?

Her biri alanında lider olan markaların ürünlerini düşük fiyatlarla sizlere sunan Avansas, iade işlemlerinde sağladığı kolaylıkla da müşterileri tarafından her zaman tavsiye edilmektedir. Vermiş olduğunuz etiket baskı makinesi siparişlerinizi eksiksiz ve hızlı bir şekilde tarafınıza ulaştıran Avansas, işlerinizin aksamasını önlemektedir. Bunun yanında, etiketleme işlemleri için ihtiyaç duyacağınız yardımcı materyalleri de temin edebileceğiniz bir platform olarak ön plana çıkmaktadır. Bu sayede tek bir yerden alışveriş yaparak tüm ihtiyaçlarınızı giderebilir ve yüksek müşteri memnuniyetine sahip olan Avansas'ın ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Etiket Makinesi Fiyatları Ne Kadar?

Etiket makinesi fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişmektedir. Bu etkenler:

  • Etiket makinesinin markası
  • Etiket makinesinin kalitesi
  • Etiket makinesinin boyutu
  • Etiket makinesinin baskı hızı

şeklinde sıralanabilir.

Sizler de mağazaları tek tek gezmek yerine Avansas üzerinden tüm etiket makinesi fiyatlarına ulaşabilir, bütçenize uygun olan ürünleri satın alabilirsiniz.