Kalem Seti

Toplam 10 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Her ne kadar hayatımızdaki yerini fark etmesek, teknolojik icatlar aracılığıyla artık çok fazla kullanmadığımızı düşünsek de kalemler hayatımızda önemli bir yere sahiptir. Rengarenk kalem setleri, erken çocukluk döneminden başlayarak yetişkinliğimiz boyunca okulda, evde, işyerinde sıklıkla kullanılan ofis malzemeleri arasındadır. Her şeyin değişmesiyle farklı gereksinimler de ortaya çıkmaktadır. Bu gereksinimleri karşılamak, daha kaliteli ve kullanışlı ürünler ortaya koymak için pek çok kalem çeşidi tasarlanmıştır. Hayallerinizi çizerken de aklınızdakileri yazarken de en büyük yardımcısı olan kalemlerin, birçok farklı çeşidini kullanarak resimlerinizi zenginleştirebilirsiniz. Peki resimlerinizi çizerken ve renklendirirken siz hangi kalem çeşidini kullanıyorsunuz?

Rengarenk Kalem Setleri Avansas’ta

  • Fosforlu Kalem Setleri: Fosforlu kalemler özellikle eğitim ve iş hayatında metinlerde önemli görülen veya dikkat edilmesi gereken kısımların altının çizilmesinde sıklıkla kullanılan bir kalem çeşididir. Fosforlu kalemler parlak ve canlı renklerden oluştuğu için altı çizilen kısımların vurgulanmasını kolaylaştırır. Farklı kalınlıkta uçlara sahip ve çeşitli renk seçenekleri ile üretilen fosforlu kalem setleri ile çalışma saatlerinizi çok daha verimli ve zevkli bir hale dönüştürebilirsiniz!
  • Uçlu Kalem Setleri: Uçlu kalemler eğitim hayatının hemen hemen tüm kademelerinde en çok tercih edilen kalem çeşitlerinin başında gelmektedir. Farklı uç kalınlıkları ve şekillerde üretilen mekanik kalemler, kalemin içindeki mekanik sayesinde uç bittikçe kolayca yenilenebilir. Kullanımı oldukça rahat ve pratik olan mekanik kalemler çocukların kullanımı için uygun kalem çeşitleri arasında öne çıkar.
  • Tükenmez Kalem Setleri: Eğitim ve iş hayatının dışında herkesin evinde en az bir tane bulunan tükenmez kalemlerin yeri diğer kalem çeşitlerine kıyasla daha özeldir. Geçmiş yıllarda çoğunlukla mavi, kırmızı ve siyah renkli olarak üretilen tükenmez kalemler artık geniş renk seçeneği fark yaratır ve farklı ihtiyaçları karşılamaya yardımcıdır.
  • Keçeli Kalem Setleri: Keçeli kalemler geniş renk skalasına sahip, uçları keçeden üretilmiş liflerden oluşan bir kalem çeşididir. Ofislerde belgelerdeki önemli noktaların vurgulanmasında, okullarda ise çizilen resimlerin renklendirilmesinde sıklıkla kullanılmaktadır. Keçeli kalemler ile canlı, parlak ve kalıcı renkler elde etmek artık mümkün. Keçeli kalemler ile yazı yazma deneyimini daha zevkli hale getirmeye ne dersinizi? Eğer yanıtınız evet ise renklerini en çok sevdiğiniz keçeli kalem setlerini sepetinize ekleyebilir, siparişinizi oluşturabilirsiniz!
  • Jel Kalem Setleri: Mürekkebi jel kıvamında olan jel kalemler, tükenmez kalem ile pilot kalemin mürekkep yapısının ortasında bir yapıya sahiptir. Jel kıvamı sayesinde kağıda bulaşmayarak kullanıcılarına kolay kullanım olanağı sunar. Jel kalemler, ofislerde kaligrafik özellikler taşıyan imzalar atmak isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.
  • Dolma Kalem Setleri: Dolma kalemler mürekkep haznesi olan ve bu mürekkep haznesinin doldurulması ile kullanılan bir kalem türüdür. Dolma kalemler özel şekilli ucu sayesinde geçmişten günümüze özellikle kaligrafik yazılarda kullanılmaktadır. Düz uç, esnek uç, italik uç gibi uç çeşitleri bulunan dolma kalemler, bu uçların kolayca değiştirilmesi yönü ile istenilen yazı stilinin elde edilmesine imkan vermektedir.

Uzun Süre Kurumaya Kalıcı Mürekkep

Faber Castell, Serve, Pensan gibi ofis ve kırtasiye kategorisi denildiğinde akla ilk gelen öncü markalar tarafından üretilen kalem setleri, kapağı açık bırakıldığında dahi kurumayan mürekkebi ile uzun süreli kullanımlar için idealdir. Mürekkebinin kalitesini her kullanımınızda fark edebileceğiniz kalem setlerinde aradığınız performansı bulabilirsiniz!

Kolay Kullanılabilen Ergonomik Form

İşyerinin alışveriş yeri Avansas’ta bulabileceğiniz kalem setlerinin tümü, özel tasarımı ve ergonomik yapısı ile dikkat çeker. Rahat tutuşu ve yumuşak gövdesi sayesinde yazı yazarken ellerinizin yorulmadığını ve daha verimli bir biçimde çalışabildiğinizi fark edebilirsiniz.

Farklı Dokularda İz Bırakmayan Kullanım

Neon kalem, keçeli kalem veya tükenmez kalem gibi alternatifleri bulunan kalem setleri, kağıt üzerine uygulandıktan sonra hızlı kuruyan ve sızdırma yapmayan mürekkebi sayesinde, kağıt, kopya kağıdı veya faks kağıdı gibi farklı kağıt dokuları üzerinde leke önleyici bi kullanım sunar. Satın aldığınız kalem setini, türüne göre yazı yazarken kullanabileceğiniz gibi çizim veya boyama projeleriniz için de tercih edebilirsiniz.

Sağlam ve Dayanıklı Uç

Avansas üzerinde satışa sunulan fosforlu, keçeli, mekanik veya tükenmez gibi kullanım türüne göre farklı kategorilere ayrılan kalem setlerinin tümü, dayanıklı bir uç yapısına sahiptir. Baskı altındayken dahi sızdırma ya da çatlama yapmayan kalemlerin ucu aşınmaz, oldukça kaliteli bir kullanım sunar.