HP Muadil Toner

Toplam 46 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

HP Muadil Toner

Basılı dokümanlar pek çok sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır. Devlet daireleri gibi belgelerin çıktısının alınıp arşivlenmesi gereken yerlerde, ders notlarının fotokopi yoluyla çoğaltımının sıkça rastlandığı okul ve üniversitelerde, projelerinin dökümünü çıktı ile alan tüm ajanslarda ve tüm yazılı basın organlarında basılı dokümanlara gereksinim büyüktür. Bu gereksinim ise yazıcılar ve fotokopi makineleri için devamlı toner ihtiyacına sebep olur. Cihaz kullanıcılarının başlıca şikayeti sıklıkla kartuş değişimine ihtiyaç duyulmasıdır. Toner ihtiyacı; orijinal toner, muadil toner veya toner dolumu ile karşılanabilir.

Muadil tonerler, üretici firmanın haklarını ihlal etmeksizin üçüncü parti üreticiler tarafından imal edilen tonerlerdir. İlgili ürünler, orijinal ürüne eşdeğer olmakla beraber, yan sanayi üretimidir. Muadil tonerler sıfır olarak üretilir; doldurulmuş veya işlemden geçerek yeniden piyasaya sürülmüş tonerler, muadil olarak nitelendirilmez. Muadil tonerlerin tercih edilmesinin başlıca sebebi uygun fiyatlı olmasıdır. Orijinal toner fiyatları, muadillerine kıyasla oldukça yüksektir. Çoğu zaman, yıllık toner tüketimine harcanan meblağ yazıcının toplam satış fiyatını aşmaktadır. Öte yandan, muadil tonerlerin maliyeti orijinal tonerlere göre düşüktür. Düşük üretim maliyeti ve vergi farklılıkları ürünün satış fiyatına yansımaktadır. Bu nedenle, muadil tonerler orijinallerine göre ortalama %30-80 daha ucuz fiyata satılmaktadır.

Toner dolumu ise fiyat açısından avantajlıdır ancak yazıcının performansını düşürmesi açısından çoğunlukla tavsiye edilmemektedir. Doldurulan toner, baskı kalitesini düşürebilir ve yazıcınıza zarar verebilir.

Avansas ayrıcalığıyla satışa sunulan HP muadil toner çeşitleri sayesinde düşük fiyata kaliteli baskı imkânına sahip olabilirsiniz. Ürün fiyatı, orijinalinin yaklaşık olarak onda biri ile ikisi kadar olmakla beraber, yazıcıdan alacağınız verim orijinal toner kullandığınızda alacağınız verime eşdeğerdir. Econoprint HP muadil tonerler, yüksek kalite standartlarında üretilmiş olup orijinali ile aynı sayıda ve aynı kalitede baskı verir. HP muadil toner çeşitleri tam doludur, tekrar doldurulabilir niteliktedir ve kesinlikle yazıcınıza zarar vermez. Uzun süre kullanılmadığında dahi kuruma yapmayarak kullanım kolaylığı sağlar.

Avansas aracılığıyla HP muadil toner çeşitlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatı ve orijinale eşdeğer kalitesiyle öne çıkan HP muadil toner çeşitlerini dilediğiniz zaman Avansas.com aracılığıyla kolaylıkla sipariş edebilir, uygun ödeme koşulları, kolay iade ve hızlı teslimat avantajlarından faydalanabilirsiniz.