Yüzey Temizlik Ürünleri

Toplam 73 sonuç
BunlarıBiliyor muydunuz?

Tonerlerin, mürekkebi toz halinde püskürttüğünü ve modeline göre 6000 sayfaya kadar çıktı verebildiğini biliyor muydunuz?

Ev, ofis, garaj, balkon, veranda gibi farklı iç ve dış mekanlarda kullanılabilen yüzey temizleyici çeşitleri, yüzeylerin temizlenmesini ve hoş kokmasını sağlar. Paspas ve temizlik bezi yardımı ile yüzey ile temas eden temizleyiciler, su ile karıştırılarak yer silme işlemine yardımcı olur.

Yüzey Temizlik Ürünlerinin Kullanım Alanları Nelerdir?

Ofis veya evdeki tüm alanların zeminlerinin yanı sıra masa, mutfak tezgahı, evye gibi gün içinde sık temizlik gerektiren yerler yüzey temizlik ürünlerinin kullanım alanıdır. Bunun haricinde mekanlardaki objeler; kitaplık, raf, dolap, kapı, abajur-avize ve diğer günlük kullanım materyallerinin yüzeylerinde kullanılmaktadır.

Yüzey Temizleyici Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

  • Yüzey temizleyici markaları ürünlerinde, tozlanmayı geciktirme, su izi bırakmama, uzun süre parlaklık verme, cila etkisi gösterme gibi ekstra avantajlar sağlar. Temizliğin yanında bakım da vadeder.
  • Suya karıştırılan konsantre form, bir şişe ile çok kez temizlik yapmayı mümkün kılar.
  • Yüzey temizleyiciler, özel içerikleri ile yüzeylere zarar vermez. Hassas temizlik vadeder.
  • Yüzey temizleyiciler genellikle birden çok yüzeye uyumludur. Banyo ve tuvalet temizliği için kullanılabilen bir temizleyici, içeriği uygunsa salon parkelerinin veya mutfak fayanslarının temizliğinde de tercih edilebilir.

Yüzey Temizlik Ürünleri Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Yüzeyin cinsine göre uygun yüzey temizleyicisi ürünler tercih edilmelidir. Ahşap, parke, çelik, cam, mermer, fayans, kalebodur ve benzeri yüzeyler için farklı formül veya solüsyonlara sahip yüzey temizleyiciler satın alınmalıdır.
  • Temizlik periyoduna uygun miktarda ürünler alınmalıdır. Düzenli ofis temizliği yapılan ortamlar için en az 5 kg. hacimli yüzey temizleyici ürünleri önerilmektedir.
  • Leke veya iz bırakmayan, güzel kokulu yüzey temizlik ürünleri almaya dikkat edilmelidir.