Ofis Mobilyaları

Toplam 34 sonuç
BunlarıBiliyor muydunuz?

Tonerlerin, mürekkebi toz halinde püskürttüğünü ve modeline göre 6000 sayfaya kadar çıktı verebildiğini biliyor muydunuz?

Ofis Mobilyaları Nelerdir?


Ofis mobilyaları gününün büyük bir bölümünü işyerlerinde geçiren insanlar için büyük bir öneme sahip ürünlerdir. Özellikle ofis sandalyesi ve çalışma masası bir işveren için büyük bir titizlikle seçilmesi gereken ürünlerdir. Ofis mobilyaları çalışan insanların yaptıkları işlere uygun seçilmezse, rahat bir çalışma ortamı oluşturulamamakta ve verimlilik düşmektedir. Büyük şirketler ofis mobilya takımı tercih ederek bu noktadaki bütün ihtiyaçlarını gidermekte aynı zamanda bir bütünlük yakalamaktadırlar. Bu durumda hem ürünler birbirleriyle uyumlu olduklarından şık bir ortam oluşmakta, hem de müşteriler ürünleri tek tek seçmek zorunda kalmayarak zaman kazanmaktadırlar. Sizler de büro mobilyaları arayışı içerisindeyseniz hemen Avansas'ta yer alan ürünlere göz atabilirsiniz.

Ofis mobilyaları genellikle ahşaptan üretilse de, yapımında farklı materyaller kullanılan büro mobilyaları bulmakta mümkündür. Son dönemlerde kurulan şirketler modern ofis mobilyaları tercih etmekte ve kullanışlı ürünlerle çalışanların işlerini kolaylaştırmaktadırlar. Bunun yanında klasik ofis mobilyaları da, müşterilerin ihtiyacı olan ebatlarda üretilmekte ve farklı dolap ve çekmece sayıları ile dikkat çekmektedir. Ofis mobilyaları denince akla ilk gelen ürünler ise;

  • Ofis dolapları,
  • Kesonlar,
  • Kitaplıklar,
  • Ofis sandalyeleri,
  • Ofis masaları,
  • Ofis çalışma grupları,
  • Yönetici koltukları,
  • Askılıklar

şeklindedir. Büro mobilyaları arayışında olan kişiler genellikle birçok farklı markanın ürünlerini incelemekte ve tercihini daha sonra yapmaktadır. Ucuz ofis mobilyaları genellikle suntadan yapılmakta ve kullanım alanları daha gündelik işleri karşılayabilecek kalitede olmaktadır. Ofisinizde her şeyin yerli yerinde durmasını ve düzenli bir çalışma ortamı oluşturulmasını isterseniz ofis mobilyaları ilk tercihiniz olmalıdır. Uzun yıllar kullanabileceğiniz kalitede ofis mobilyaları satın almak isterseniz Avansas'ın sizler için oluşturduğu listelere göz atabilirsiniz. Her bütçeye uygun kaliteli ve sağlam büro mobilyaları ile ofisinizin tüm ihtiyaçlarını hemen karşılayabilirsiniz.

Ofis Mobilya Markaları Nelerdir?


Ofis mobilya takımı almak isteyen işletmeler bütün markaları incelemekte ve bürolarına en çok yakışacak ürünleri tercih etmektedirler. Son dönemlerde ise birçok farklı marka ofis mobilyaları üreterek müşterilerinin beğenisine sunmakta ve bütün markaları kaliteli ürün üretmeye itmektedir. Avansas Comfort markası ise şık tasarıma sahip ergonomik ofis mobilyaları ile fark yaratmakta ve yakaladığı müşteri memnuniyeti ile dikkat çekmektedir. Büro mobilyaları birçok noktada işlerinizi kolaylaştırırken, kurumunuzu ziyarete gelen müşterilerinizin de kurumsal kimliğinizi fark etmelerini sağlamaktadır. Ancak Avansas Comfort markası haricinde de, diğer kaliteli markaların ürünlerini de sayfamızda bulabilirsiniz.

Avansas Ofis Mobilyaları Ne Kadar Kaliteli?


Uzun yıllardır şirketlerin ofis mobilyaları ihtiyacını karşılayan ve çok daha çalışılabilir iş ortamlarının oluşturulabilmesine katkı sağlayan Avansas, bütün aksamları sağlam ve dayanıklı ürünleri ile hizmet vermektedir. Büro mobilyaları arayışında olan kişiler ürünlerde belirli özellikler aramaktadır. Bunlardan ikisi ofis mobilya takımının çizilmeye dayanıklı ve kaplamasının sağlam olmasıdır. Ofis sandalyeleri ise dengeli ayakları sayesinde uzun yıllar kullanılabilmektedir. Avansas'ta bunun bilincinde olarak çizilmelere karşı dayanıklı ve uzun yıllar sağlam kalan kaplamaları dikkat çeken büro mobilyaları üretmektedir.

Avansas'ın ofis mobilyaları listesinde birçok markanın onlarca farklı model ürünü bulunmaktadır. Her türlü ihtiyaca göre farklı boyutlarda üretilen büro mobilyaları, ofislerin şık bir görünüme kavuşmasının yanında çalışanların performanslarının yükselmesinde de aktif rol oynamaktadır. Sıklıkla ortak çalışma alanlarına ihtiyaç duyulan bir iş kolunda bulunuyorsanız ofis çalışma grupları tam size göre. Hemen Avansas üzerinde yer alan ofis mobilyaları kategorisi sayesinde aradığınız kriterlere uygun ürünleri kolayca keşfedebilirsiniz. Hem kaliteli malzemeden yapılmış hem de uzun ömürlü olan Avansas Comfort marka büro mobilyaları sayesinde, ister modern isterseniz klasik bir ofis ortamı oluşturabilirsiniz.

Ofis Mobilya Takımı Çeşitleri Nelerdir?


Ofis mobilya takımları, büro mobilyaları arayışında olan insanların kısa sürede bu işlemi sonuçlandırabilmesi adına birbiriyle uyumlu olan ürünlerin tek bir pakette sunulmasıyla elde edilen takımlardır. Ofis mobilyaları, kullanılacak sektöre göre farklı renklerde ve özelliklerde olabilmektedir. Renkler insanların duygularına hitap ettiğinizden büro mobilyaları renk seçimi son derece önemlidir. Eğer ofisiniz güneş ışığı almıyorsa bu noktada daha açık renkler tercih ederek ofisinizde ferah bir ortam yaratabilirsiniz. Bir hukuk büronuz varsa bu noktada güven veren renkleri içeren ofis mobilyaları tercih etmeniz doğru bir karar olacaktır.

Ofis mobilya takımı içerikleri ihtiyaca göre değişkenlik göstermektedir. Büyük ofisler için parça sayısı fazla olan büro mobilyaları tercih edilirken, küçük ölçekli bürolar daha çok ergonomik kullanımı olan ve portatif özelliklere sahip ofis mobilyaları satın almaktadırlar. Ofis mobilyaları sehpa ve masadan oluşan küçük takımlarla satılabildiği gibi, içerisinde kitaplık, çalışma masası, koltuk ve dolabında bulunduğu birçok ihtiyaca yönelik de müşterilere sunulabilmektedir. Sizler de büro mobilyaları alışverişinizi Avansas üzerinden hızlıca yapabilir ofisiniz için en uygun ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.

Ofis Mobilya Çeşitleri Nelerdir?


Günümüzde insanların tercih edebileceği farklı özelliklere sahip ofis mobilya çeşitleri bilgisayar programları ile çizilmekte ve kaliteli malzemelerle üretilmektedir. Her tarza ve zevke hitap eden büro mobilyaları hem iş ortamının daha düzenli olmasına katkı sağlamakta hem de uzun saatler ofiste çalışmak zorunda olan insanların verimliliklerini arttırmaktadır.

Kilitli dolaplar ofis içerisinde güvende olması gereken dosyalarınızı veya eşyalarınızı saklamanıza imkan vermekte ve işlerinizin herhangi bir hatadan dolayı aksama ihtimalini ortadan kaldırmaktadır. Büro mobilyaları kategorisinde bulunan tekerlekli sandalyeler de ofis içerisinde rahat hareket edebilmesini sağlamaktadır. Ofis mobilya çeşitleri ise; modern ofis mobilyaları ve klasik ofis mobilyaları şeklindedir.

Modern Ofis Mobilyaları


Üretildiği malzemenin özelliklerine bağlı olarak farklı ihtiyaçlara cevap veren modern ofis mobilyaları, şık ve kullanışlı ortamlar oluşturmak amacıyla tercih edilmektedir. Konforlu ve rahat bir ofis ortamının yaratılması kurumunuzu ziyaret eden müşterileriniz için önemli bir detay olmakla birlikte müşterinizin gözünde itibarınızı da yükselmektedir. Talep edilen ebatlarda, ince işçilik ile büyük bir özenle üretilen büro mobilyaları, kullanıcı odaklı yapılarıyla müşterilerinden tam not almaktadır. Genç çalışan sayısının fazla olduğu şirketler tarafından sıklıkla tercih edilen puflar da ofisinizin modern görünümüne katkı vermektedir. Avansas'ın sizlere sunmuş olduğu yüzlerce çeşit büro mobilyaları içinden dilediğinize 1 iş gününde sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ofis mobilyaları listesine göz atığ ihtiyacınız olan ürünü bulmak.

Klasik Ofis Mobilyaları


Klasik ofis mobilyaları, müşterilerinin gözünde sağlam bir imaj çizmek isteyen kurumlar tarafından satın alınmaktadır. Bu tip büro mobilyaları hem uzun ömürlü olma özellikleri ile kullanıcılarını yarı yolda bırakmamakta hem de modaları geçmediği için daima şık bir görüntüye sahip olmaktadırlar. Çoğunlukla ahşap malzemeden üretilen klasik ofis mobilyaları, kolay kolay aşınmamakta ve ilk günkü parlaklıklarını korumaktadırlar. Büro mobilyaları içerisinde ciddi bir ortam oluşturulmasına en büyük desteği klasik ürünler vermektedir. Sizler de işyerinize uygun olduğunu düşündüğünüz boyutlardaki klasik ofis mobilyaları hakkında bilgi sahibi olmak adına Avansas'ın hazırladığı listelere göz atabilirsiniz.

Ofis Mobilyaları Fiyatları: Büro Mobilya Fiyatları Ne Kadar?


Ofis mobilyaları fiyatları ürünlerin; kalitesine, özelliklerine, kullanılan malzemenin yapısına ve boyutlarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Satılık ofis mobilyaları arayan kişiler arama motorları üzerinde genellikle "marka ofis mobilya uygun" şeklinde bir arama yapmakta ve kaliteli ürünleri ucuz fiyatlara almak istemektedirler. Büro mobilyaları satın almadan önce ofisinizin veya işyerinizin ölçülerini hesaplamanız ve hangi ürünü nereye koyacağınızı belirlemeniz gerekecektir. Daha sonra ofis mobilyaları fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun olan ürünleri bulabilir ve seçiminizi yapabilirsiniz. Avansas'ın geniş fiyat aralıkları ile ekonomik açıdan sizleri zorlamayacak büro mobilyaları alışverişinizi hemen yapabilirsiniz.