Duvar ve Masa Saatleri

Toplam 8 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Kaliteli Bir Masa Saati ve Duvar Saatinin Özellikleri Neler Olmalıdır?


Evde ve ofiste en çok ihtiyaç duyulan eşyalardan biri duvar ve masa saatleridir. Zamanı etkili kullanmak ve işleri takip etmek için masa saati ve duvar saati kullanımı oldukça yaygındır. Aynı zamanda, dekorasyon amaçlı olarak da kullanılan saatler, ofislerin vazgeçilmez eşyalarından biridir. Kullanıcının ve mekanın tarzını yansıttığından dolayı iç dekorasyonun önemli bir tamamlayıcısıdır.

Saat ürünlerinin tasarımı kadar özellik ve kalite de önemlidir. Peki, kaliteli bir masa saati ve duvar saati hangi özellikleri sunmalıdır?

  • Garanti süresine bağlı olarak çabuk arızalanmaması gerekir.
  • Pil sorunu yaşanmamalıdır.
  • Doğru çalışmalıdır.
  • Sessiz çalışmalı, hiçbir şekilde rahatsızlık vermemelidir.
  • Estetik durmalıdır.
  • Model çeşitliliği sunmalıdır.
  • Saatte kullanılan materyaller kaliteli olmalıdır.
  • Fiyatları uygun olmalıdır.

İhtiyacınıza göre takvim ve oda sıcaklığı göstergesi olan saatleri tercih edebilirsiniz, bu modeller daha işlevseldir. Günümüzde iş hayatında zaman kavramının ne kadar önemli olduğunu düşünürsek; masa saati ve duvar saati kullanımında dayanıklılık ve yüksek kalite kriterlerinin öne çıktığını görebiliriz. Masa saati ve duvar saati ürünlerinde çeşitlilik sunan Avansas, ofis ihtiyaçlarınızın tamamını karşılar.

Masa Saati ve Duvar Saati Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?


İş yerlerinde zaman kavramının önemi büyüktür. Günlük ofis ihtiyaçlarında her zaman en kullanışlı ürünleri sunan Avansas.com, masa saati ve duvar saati çeşitlerinde kaliteden ödün vermez. Saat alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Örneğin; en uygun fiyatlı ürünlerin nerede satıldığı, fiyat / kalite sorgulaması yaparken işinize yarabilir. Fiyatına göre en iyi performansı sunan saatler elbette daha fazla tercih ediliyor. Avansas duvar saati ve masa saati modellerini incelemeden önce, size uygun ürünü nasıl seçebileceğinizden bahsedelim.

Genellikle her iki ürün de hem ofislerde hem de evlerde tercih edilen ürünlerdir. Bu doğrultuda, saat alırken öncelikli kriterimiz saatin diğer mobilyalarla ve eşyalarla uyumlu olmasıdır. Avansas saat modellerinin tamamında göz yormayan sade renk ve desenler kullanılmıştır. Diğer bir kriter ise saatin büyüklüğüdür. Saati yerleştirmeyi düşündüğünüz, masadaki veya duvardaki boş alana göz önünde bulundurmalı ve saatin boyutunu karşılaştırmalısınız. Görsel özelliklerden sonra teknik özelliklere de dikkat edilmelidir. Saatin mutlaka sessiz çalışması, pilinin uzun süre dayanması, sık arızalanmaması, doğru çalışması gibi kriterler oldukça önemlidir.

Avansas.com üzerinden satın alacağınız masa saati ve/veya duvar saati ürünleri bu özelliklerin tamamını karşılayacaktır.

Masa Saati ve Duvar Saati Modelleri Nelerdir?


Avansas, ofis ihtiyaçlarınızı kaliteli ürünlerle ve en iyi fiyat avantajıyla karşılarken, masa saati ve duvar saati ürünlerinde pek çok farklı model de sunmaktadır. Hemen herkesin evinde ve işyerinde kullandığı hatta kullanmak zorunda olduğu en temel eşyalardan biri olan saatlerde iyi özellikler kadar tasarım ve estetik de önemlidir. Peki, Avansas.com üzerinden satışı yapılan duvar saati modelleri nelerdir?

Dijital Duvar Saati


Klasik duvar saatlerinde bulunan akrep ve yelkovan kadranlarının yer almadığı dijital duvar saati; saat, dakika ve saniyeyi dijital olarak ekrana yansıtır. Birçok kişinin halen tanışmadığı dijital saat modelleri, kullanıldığı ortama avangart bir doku kazandırıyor. Görsel açıdan ev ve ofis dekorasyonu ile tamamen uyumlu olan dijital saatler, birçok teknik özelliğiyle de daha avantajlı bir konumdadır.

Ahşap Duvar Saati


Özellikle taş evlerde, yazlık evlerde ve butik iş yerlerinde tercih edilen ahşap duvar saati modelleri oldukça kullanışlı. Genellikle romen rakamlarının yer aldığı ve klasik akrep-yelkovan belirteçlerinin bulunduğu ahşap saat modelleri zengin bir görüntü sunuyor. Şık, klas ve farklı estetiğe sahip bu saatler de modern tasarımlı saatler gibi pek çok avantaj sağlıyor.

Büyük Duvar Saati


Özellikle geniş ve ferah alanlarda tercih edilen büyük duvar saati iç mimaride kullanılan en önemli objelerden biridir. Gerek işlevi, gerekse dekorasyona katkısı ile birçok kişin tercihi haline gelmiştir. Oval, kare ve dikdörtgen gibi klasik şekiller dışında daha modern çizgilerin de öne çıktığı, farklı materyallerin bir araya getirildiği bu modeller göz dolduruyor.

Aynalı Duvar Saati


Hem ayna hem de saat özelliğine sahip aynalı duvar saati, çok amaçlı bir üründür. Ev ve ofis eşyalarında kalite ve işlevsellik kadar estetik de aranır. Bu saat modelleri parlak tasarımı ve şık görünümü ile oldukça beğeniliyor. Ortak kullanım alanında çok fazla tercih edilmese de, oda ve iç bölümlerde duvarları süsleyen hoş bir obje olarak kullanılıyor.

Metal Duvar Saati


Rengi, boyutu, şekli, deseni, rakamları ve tüm bileşenleriyle tamamen metalden üretilen metal duvar saati de sıkça tercih edilen saat modelleri arasında yer alıyor. Demir, bakır ve nikel gibi materyallerden üretilen bu modellerin sadeliği dikkat çekmektedir. Art deco trendine uygun biçimde tasarlanan ve klasik modeller de sunan metal saatlerde özgünlük ön plandadır.

3d Duvar Saati


3d duvar saati modelleri yeni iç mekan dekorasyonu trendlerinde baş kahramanlardan biri haline gelmiştir. Çerçevesiz olarak üretilen ve genellikle boyutları büyük olan bu modeller görsel olarak 3 boyutlu hissini veriyor. Sanat sektöründe, atölyelerde ve kişisel alanlar tercih edilen 3 boyutlu saatin duvara montesi oldukça kolaydır.

Dekoratif Masa Saati


Yoğun çalışanların günlük hayatını önemli ölçüde kolaylaştıran masa saatlerinde zamanı doğru göstermesi kadar göze hitap etmesi de dikkate alınır. Dekoratif masa saati, birbirinden farklı tasarımları ile hayal gücünü destekler.

Alarmlı Masa Saati


Dijital gösterge paneline sahip alarmlı masa saati modelleri, öğrencilerin ve çalışanların tercih ettikleri saat türlerinden biridir. Okula ve işe giderken zamanında uyanmak için birçok kişi alarm kurmaktadır. Alarmlı saatin kullanımı pratik olup, kullanıldığı zemin üzerinde fazla yer kaplamaz.

Led Masa Saati


Led masa saati modellerinin birçoğunda saat bilgisi dışında tarih ve oda sıcaklığı göstergesi de bulunur. Göz yormayan renklerle led ışıklı saatler masanızın üzerinde oldukça hoş duracaktır. Gece lambası tarzında dekorasyon amaçlı da tercih edilen bir üründür.

Kurmalı Masa Saati


Eskiden evlerimizde kullandığımız klasik kurmalı masa saati, günümüzde yepyeni modelleriyle tekrar trend oldu. Yuvarlak saatlerin boyutu oldukça küçük ve üzerinde alarm olarak ziller yer alıyor. Çocukluğumuzun unutulmaz hatıralarından biri diyebileceğimiz zilli mini masa saatleri, birçok alanda rahatlıkla kullanılabilir.

Avansas saat modelleri arasında dijital masa saati, dekoratif duvar saati ve Galaxy duvar saati seçeneklerine de yer vermektedir. İş yerinizin güvenli alışveriş yeri Avansas.com ürünleri, Ticaret Bakanlığı onaylı TOBB Güven Damgasına sahiptir. En değerli ofis eşyalarından biri olan masa saati ve duvar saati ürünleri, yüksek performans vaat eder.

Duvar Saati ve Masa Saati Fiyatları Ne Kadar?


Masa saati fiyatları ve duvar saati fiyatları, ürünün içerdiği özelliklere ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir. TOBB Güven Damgası'na sahip ofis ürünlerinde aynı zamanda garanti ve uygun fiyatlar sunan Avansas.com, yüz binlerce firmanın tercih ettiği bir alışveriş markası olmuştur. Ürünlerin kalitesi, dayanıklılığı ve model çeşitliliği kadar uygun fiyatlı olması da tercih sebebidir.

Masa saati ve duvar saati siparişlerinizi Avansas.com üzerinden hemen verebilir, ürününüzü 1 iş günü içerisinde kapınızda teslim alabilirsiniz. Site üzerinden yapılan ödeme işlemleri 3D Secure güvenliği altında yapılmaktadır. Kredi kartı ile güvenli ödeme yapabilirsiniz.