Kartvizit

Antetli Kağıt

Toplam 5 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Antetli Kağıt Nedir? Antetli Kağıt Ne İşe Yarar?

Firmalar açısından kurumsal bir kimliğe bürünmek, her zaman istenilen bir durumdur. Kurumsal şirketlerde insanlardan tutunda eşyalara kadar herşey kurumun kimliğini yansıtır. Bu eşyalardan biri de kağıtlardır.

Antetli kağıt nedir sorusunun cevabını bilmeyen firmalar, sıradan A4 kağıtlarını kullanarak etkili bir tasarımdan ve görsel olarak akılda kalacak bir iletişim aracından mahrum kalır. Tamamen size özel şirket adı, iletişim ve telefon bilgilerinizin yer aldığı kağıtlar; antetli kağıt olarak adlandırılır. Bu kağıtların şirket içi ve dışı yazışmalarda kurumsal bir görünüm sağlamak için etkisi büyüktür.

Firmaların iş yaptığı kişilere karşı kurumsal bir imaja sahip olabilmesi için yazışma, sözleşme ve bilgilendirme amaçlı kullanılan evrakların üzerinde şirket bilgilerinin yer alması gerekir. Her kağıda ayrı ayrı şirket bilgisi eklemek, son derece masraflı bir yoldur. Bu hem kartuş, toner gibi sarf malzemelerinin çabuk tükenmesine hem de yazıcınızın daha fazla elektrik tüketmesine yol açar. Sayfamızda yer alan çok sayıda antetli kağıt modellerinden bir tercih ederek, firmanızı bu maliyetlerden kurtarabilirsiniz.

Antetli kağıt ne işe yarar anlamında en önemli noktalardan biri de şirket çalışanlarının kendilerini kurumsal bir çatı altında hissetmesini sağlamasıdır. Güvenin ve yüksek performanslı çalışmanın bir numaralı anahtarı olan kurumsallığın temsili antetli kağıtlar ile çalışanların memnuniyeti artırılır.

Antetli Kağıt Nasıl Hazırlanır?

Antetli kağıt hazırlama aşamasında, sayfamızda size sunduğumuz kağıtlar A4 boyutunda ve farklı renklere sahiptir. Klasik renklerin yanı sıra renkli tasarımlarda tercih edebilirsiniz. Kaç adet sipariş vereceğinizi belirledikten sonra, tercih ettiğiniz antetli kağıdın ilgili kısımlarında yer alan bilgileri doldurmanız gerekir. Sizden gereken bilgiler alındıktan sonra antetli kağıda saydam bir şekilde baskı gerçekleştirilir. Bu sayede, üzerine yazılar yazılmasına engel olacak bir durum ortaya çıkmaz.

Ayrıca web sitemizin altyapısını kullanarak, hazır şablonların yanı sıra kendi tasarımınızı da yükleyebilir ve size özgün antetli kağıtlara kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Antetli kağıt nasıl hazırlanır sorusu genellikle firmalar tarafından endişe duyulan bir konudur. Baskıların istenilen kalitede olmasını ve kaliteli antetli kağıtlara sahip olmayı isteyen firmaların bir numaralı tercihi, her zaman Avansas’tır. Sayfamızda size sunduğumuz ürünlerde birinci sınıf kağıt kullanılır. Bu sayede, hiçbir sorun yaşamadan ve baskılarınızın kalitesi olumsuz etkilenmeden antetli kağıtlarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Antetli Kağıtta Olması Gereken Bilgiler Nelerdir?

Antetli kağıtta olması gereken bilgileri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Firma adı ve logosu,
  • Adres bilgileri,
  • İletişim bilgileri
  • Mail adresi.

Bu bilgiler antetli kağıtlarda yer aldığında etkin bir tanıtım aracına da dönüşerek, yeni iş anlaşmaları yapmanıza vesile olur.

Antetli kağıt üzerinde yer alan bu bilgiler, adeta bir kartvizit görevi görür. Sizlere ulaşmak isteyen kişiler kartvizitinizi bulamadıklarında, kağıt üzerinde yer alan bilgilerden yararlanabilir. Bu sayede iletişim kopukluğu yaşanmadan, iş ilişkilerinin devam ettirilmesi sağlanır.

Antetli kağıtlarda mail ve telefon bilgilerinin yer alması, dilekçe ya da sözleşme gibi evraklarda herhangi bir sorun olduğunda, muhatabın sorusuna cevap almasını kolaylaştırır. Özellikle yeni kurulan iş ilişkilerinde, birbirlerine ait iletişim bilgilerinden haberdar olmayan taraflar; kağıdın üzerinde yer alan telefon bilgisini kullanarak, sorularına cevap alır. Dilekçe ya da herhangi bir öneri içeren evraklarda ise aynı şekilde onaylama ya da reddetme süreçleri, kağıdın üzerinde yer alan bilgiler sayesinde daha süratli bir şekilde gerçekleşir.

Antetli Kağıt Ölçüleri Nasıl Olmalıdır?

Antetli kağıt ölçüleri, standart A4 kağıt ölçülerinde yani 210 mm x 297 mm boyutlarında olur. Firmalar farklı kağıt boyutları da tercih edebilir. Fakat, her yazışmada ve evrak gönderiminde standart ölçülerde bir kağıt kullanmak daha kolay bir yoldur. Aynı zamanda A4 antetli kağıt dosyalamayı da kolaylaştırır. Aktif kullanılmayan ve saklanması gereken antetli kağıtlarınızın hepsinin eşit boyutlarda olması, saklanmasını daha zahmetsiz hale getirir. Bu sayede, uygun dosya ve klasörler içerisinde düşme sıkıntısı olmadan saklanabilir.

Antetli kağıt ve zarfında birbirine uygun ölçülerde olması gerekir. Yaptırdığınız antetli kağıt tasarımının aynısını torba zarf üzerine de yaptırarak, yazışmalarınız için kullanabileceğiniz kurumsal bir zarf ortaya çıkarabilirsiniz.

Avansas’ta Firmalara ve Kişilere Özel Antetli Kağıt Tasarımı Yapılır mı?

Online antetli kağıt hazırlama, her zaman en hesaplı ve güvenilir yoldur. Yaptığınız tasarımları, yazıcınızdan çıktı olarak da alma şansınız vardır. Fakat bu daha maliyetli ve zaman alıcı bir yöntemdir. İşyerlerinde geçirilen bir dakikanın bile boşa harcanmaması gerekir. Bu nedenle, logolu antetli kağıtlarınızı hazırlamak için en sağlıklı yöntem; sayfamızda yer alan bilgileri doldurarak, istediğiniz ürüne sahip olmaktır.

Antetli kağıtlar, şirketlerin yanı sıra kişiye özel olarak da hazırlanabilir. Öğrencilerin proje ödevlerinde, yazışmalarınızda tamamen size özel bir kağıt kullanmak istediğinizde özel bir tasarım yaptırabilirsiniz. Antetli kağıt, CV hazırlığında da tercih edilebilir. Firmaların kurumsallığını öne çıkaran bu kağıtlar, bireylerinde iş başvurularında daha profesyonel bir görüntü çizmelerini sağlar.

Sayfamızdan satın alacağınız ürünlerin tasarımının nasıl olacağı konusunda endişe duymanıza gerek kalmaz. Ürün bilgilerini girmenizin ardından tasarımsal olarak ortaya nasıl bir şablonun çıkacağı size gösterilir. Antetli kağıt kuralları gereği, hangi bilgiler nerede yer alır? Logo nerede kullanılır? Bu bilgileri şablon üzerinde görerek, en doğru tercihi yapabilirsiniz. Avansas olarak sunduğumuz modeller içerisinde kendi tasarımınızı yapabileceğiniz antetli kağıtlarda yer alır. Bu sayede kendi kişiliğinizi ya da firmanızın kurumsallığını istediğiniz şekilde yansıtabilirsiniz.

Avansas’ta Yapılan Antetli Kağıt Baskıları Kaliteli ve Güvenilir midir?

Avansas olarak size sunduğumuz baskılar, son derece kaliteli ve canlı renklere sahiptir. Uzun süre, kalıcı renklerle özel olarak tasarladığımız antetli kağıtlarınızı kullanabilirsiniz. 80 GR birinci sınıf kağıt kullanılarak elde edilen bu ürünlerin kalitesi sayesinde istediğiniz baskıları elde edebilirsiniz. Sizden aldığımız bilgileri, kağıdın üzerine son teknoloji baskı yöntemlerini kullanarak işliyoruz. Bu sayede, ortaya oldukça ilgi çekici ve kullanılmaya değer tasarımlar çıkarıyoruz.

Sayfamızda size sunduğumuz tasarımlar, son derece zarif ve modern görünüme sahiptir. İlk bakışta dikkat çeken bu etkileyici tasarımlar ile siz de firmanızı rakiplerinizden bir adım öne çıkarabilirsiniz. Her yazışmanıza profesyonelliğinizi yansıtmak ve iş dünyasında tanınır hale gelmek için antetli kağıtları kullanabilirsiniz. Özellikle isminizi hiç duymayan ve iş teklifi götüreceğiniz şirketlerle olan yazışmalarınızda antetli kağıt kullanmak, son derece etkileyici bir yoldur.

Firmaların insan kaynakları ya da işe alım bölümlerinde de antetli kağıtlar kullanılabilir. Çalışan adaylarınıza uygulayacağınız yazılı mülakatlarda bu kağıtlar, firmanızın olumlu bir imaj çizmesini sağlar. Bu sayede karşınızdaki kişiler daha sizinle çalışmadan size güven duymaya başlar.

Size sunduğumuz ürünlerin renklerinde herhangi bir kayma olmaz. Baskılar hemen kuruduğu için kağıtların birbirine yapışması gibi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Firmalara ve Kişilere Özel Antetli Kağıt Baskı Fiyatları Ne Kadardır?

Size ya da firmanıza özel olarak gerçekleştirilen antetli kağıt baskılarının fiyatları, kağıt adedine ve tasarımlara göre farklılaşır. Ürünlerimiz toptan alışverişe uygun yapıdadır. Renkli, şeritli, klasik antetli kağıtlar sizlere 1 adetten 20000 adete kadar farklı paketler halinde sunulur. Dilerseniz 10’lu, 100’lü ya da 1000’li gibi çoklu paketleri tercih edebilirsiniz. Size sunduğumuz antetli kağıtlar, stok yapmanız için uygundur. Doğru koşullarda saklandığında sararma yapmaz.