Paspas

Toplam 8 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Paspasların Kullanım Alanları Nerelerdir?

Paspas; evlerde, okullarda, iş yerlerinde, hastanelerde ve akla gelebilecek her yerde sıkça kullanılan bir temizlik ürünüdür. Yaşadığınız alanları çok daha hijyenik bir hale getirebilmek için ihtiyacınıza yönelik birçok farklı modeli bulunur. Buna bağlı olarak, farklı ebatlarda ve farklı materyallerden üretilmiş çeşitlerine rastlamak mümkündür. Ayrıca temizlik işlevlerine ek olarak, ortamın dekorasyonuna uygun seçimlerle dikkat çekici hale gelebilirler.

Bu aksesuarlar, çok uzun zamandır pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. Alışveriş merkezleri, bina girişleri, dairelerin kapı önleri ve bunun gibi birçok toplu yaşam alanında bu ürünlere ihtiyaç duyulur. Sıklıkla ayakkabı giyip çıkarırken üzerine basmak amacıyla kullanılırlar. İş yerlerinde ve alışveriş merkezlerinin girişlerinde, ayakkabının altında oluşan çamurun ve tozun silinmesi amacı ile yer alırlar. Burada amaç, ayakkabıda oluşan pisliğin içeriye taşınmasını engellemektir. Bu sayede, çok amaçlı ve kullanımı oldukça yaygın bir ürün olma özelliğini taşır.

Bu ürünler, üretimlerinde kullanılan malzemelere göre çeşitlilik gösterirler. Plastik, hasır örgüsü çeşitlerine ek olarak; en kullanışlı olanlar kıldan yapılanlardır. Dekorasyon zevkinize göre bunları desenli yada düz renk olarak tercih edebilirsiniz. Satın aldığınız ürünün yaşadığınız ortama uyması, kaliteli ve uzun ömürlü olması en önemli kriter olmalıdır.

Taban kısmı genel olarak kauçuktan üretilen bu ürünler, koko lifleriyle dokunurlar. Bu nedenle bu modeller koko model olarak adlandırılır ve oldukça sık tercih edilirler. Ev tekstili ve dekorasyonunda, aynı zamanda birçok dış alanda önemli bir role sahip olan bu ürünler farklı geometrik şekillerde üretilir. Bunlar oval, kare ve dikdörtgen şekillerde olabileceği gibi yuvarlak paspas olarak da karşınıza çıkabilir.

Paspas Modelleri Nelerdir?

Bu aksesuar, yapısı gereği farklı kullanım alanına sahiptir. Buna bağlı olarak birçok çeşitte ürünler bulabilmeniz mümkündür. Avansas’ta banyo ve mutfak ürünleri, yuvarlak modeller, paspas takımı gibi birçok modele ulaşabilirsiniz.

Kullanım amacı farklı olan modeller, farklı malzemelerden üretilir. Dış kapı için kullanılanlar daha sert malzemeden üretilirken, dekorasyon amaçlı kullanılanlar daha yumuşak malzemelerden üretilebilir. Makinede yıkanabilen türler, kullanım kolaylığı nedeni ile sıkça tercih edilir. Temizliği kolay olan bu ürünler, hemen hemen her yerde kullanılabilir. Farklı çeşitteki ürünlerin bazıları penye ip paspas, halı paspas, hasır ve kauçuk paspas olarak sıralanabilir.

Evlerin salon, oturma odası ve yatak odalarında tercih edilen 3D modelleri de bulunmaktadır. Makinede yıkanabilmeleri ve dekoratif olmaları nedeni ile bu alanlarda sıklıkla tercih edilirler. Farklı tasarımları sayesinde, evinize farklı bir hava katarlar.

Kaydırmaz Paspas

Islak zeminlerde kullanılan modellerin kaydırmaz malzemeden yapılması, tehlikeli durumlar ile karşılaşma ihtimalini azaltır. Özellikle duş sonrasında yada temizlendikten sonra genellikle ıslak kalan banyolar, riskli durumlara sebebiyet verebilirler. Sadece banyoda oluşan nem bile böyle bir durum ile karşılaşmanıza neden olabilir. Özel malzemelerden üretilen kaydırmaz paspaslar sayesinde düşme, kayma gibi tehlikelerle karşılaşma riski ortadan kalkar.

Oto Paspas

Her araçta mutlaka oto paspas bulunur. Hem dekorasyon hem de ayakkabılardaki yağmur suyu, çamur ve kirin arabaya bulaşmaması amacıyla tercih edilirler. Bu ürünlerin kolay temizlenebilir olanları genellikle öne çıkar. Kauçuk veya plastik gibi malzemeden üretilirler. Böylece araç yıkama esnasında, sadece duru su ile bile rahatlıkla temizlenebilirler.

Hasır Paspas

Farklı tasarımları ve doğal maddelerden üretilebilir yapısı sayesinde hasır paspas, çoğunlukla dekorasyonlarda fark yaratmak amacı ile tercih edilir. Bunların arasında en çok tercih edilen model örgü paspastır. Malzemelerini satın alarak kendiniz yapabileceğiniz bu ürünü, hazır haliyle de tercih edebilirsiniz. Temizliği için su kullanılması tavsiye edilmeyen ürün, genellikle üzerindeki tozların silkelenmesi veya süpürülmesi yoluyla kirlerinden arındırılır.

Kauçuk Paspas

Temizliği kolay olan ve maliyeti düşük olan kauçuk modeller çoğunlukla arabalarda tercih edilir. Kaymaz özelliği sayesinde sürücüye konforlu ve güvenli bir kullanım imkanı sunar. Kolay yıkanabilir ve kısa sürede kurur. Bu nedenle, zamandan önemli ölçüde tasarruf sağlar.

Dış Mekan Paspas

Oldukça işlevsel bir aksesuar olan bu ürün, hijyen sağlama konusunda da oldukça önemli bir rol üstlenmektedir. Yapılan araştırmalar ışığında, bina içerisindeki kirlerin yaklaşık %80’i, ayakkabılardaki kir nedeniyle içeri giriyor. Binalara veya evlere giren her bireyin ayağında ortalama 7 gram toz olduğu, yine aynı araştırmalarla gözler önüne seriliyor.

Kirler koridorlarda, odalarda, kısacası neredeyse her yerde serbestçe dolaşarak insan sağlığını tehdit etmektedir. Üstelik etrafa saçılan bu kirler sadece zeminlerde değil mutfaklarda, raflarda, ve masaların üstü gibi birçok yerde uzun süre kalabilir. İşte bu nedenle, binalara giren tozun önüne geçmek için dış mekan paspas kullanımı oldukça önemlidir. Bu sayede, hem daha temiz bir ortama sahip olabilir hem de bina temizliğine harcanan giderleri önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

Banyo Paspası

Yumuşak doku ve pastel renklerde olabilen bu modeller, şık desenleri sayesinde neredeyse her banyoda tercih edilmektedir. Banyo paspası aynı zamanda kaydırmaz olma özelliği taşıdığından oluşan nemden dolayı tehlikeli olan banyo yüzeylerindeki riski de azaltır. Bu nedenle kaydırmaz özelliğe sahip modeller yaşlıların ve çocukların yaşadığı evler için en güvenli seçeneklerdir.

Birçok farklı formda banyo modelleri mevcuttur. Bunlar içinde en çok tercih edilenler kare, oval dikdörtgen veya asimetrik formlarda olanlardır. Banyonuzun büyüklüğüne göre farklı boyutlarda sahip olabileceğiniz bu ürünleri, 2’li veya 3’lü paspas seti halinde satın alabileceğiniz gibi dilerseniz tek parça halinde de tercih edebilirsiniz.

Dezenfektan Paspas

Üstün hijyen koşulları ile korunması gereken yerlerde, pratik ve hijyenik bir kullanım sağlayan dezenfektan paspas modelleri tercih edilebilir. Bu ürünler, antibakteriyel özellik taşır. Üzerine basıldığı anda harekete geçerek, tek seferde üst düzey hijyen ve koruma sağlar.

Geniş kullanım alanına sahip bu model; hastaneler, havuzlar, spor salonları, diş tedavi merkezleri ve yemekhaneler gibi birçok alanın girişinde kullanılır. Bu ürün, çalışan kişilerin veya gelen ziyaretçilerin dışarıdaki kirleri içeri taşımamaları açısından oldukça önemlidir.

Avansas’ta Satılan Paspas Markaları Kaliteli ve Güvenilir Midir?

Avansas, her zaman en iyi markaları sizlerle buluşturur. Böylece siteden satın aldığınız her ürünün kalitesinden ve güvenilirliğinden emin olursunuz

Desan Paspas

Nem alıcı kapı önü paspas olarak da adlandırılan Desan modeller, yıkanabilir ve kolay temizlenebilir olma özelliği taşır. Aynı zamanda ürünü, silkeleyerek veya elektrik süpürgesi yardımıyla da kolaylıkla kirlerinden arındırabilirsiniz. Üretiminde polipropilen iplik kullanılan bu model, oldukça uzun süre eskimeden dayanır.

Autokit Paspas

Ev ve iş yerlerinizde, kapı girişlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz autokit model, temizliği oldukça kolay olan bir üründür. Yıkayabilir, silkeleyebilir veya süpürebilirsiniz. Suya karşı dayanıklıdır ve kolay yırtılmaz. Ortasında bulunan havuz bölümüne, çamaşır suyu veya dezenfektan koyarak ekstra hijyen sağlarsınız.

En Kaliteli Paspas Modelleri Nereden Satın Alınır?

Seçim yaparken, ürünün üretildiği materyallere dikkat edilmelidir. Aynı zamanda, ürünün kullanılacağı zeminin yapısı da göz önünde bulundurulmalıdır. Avansas sayesinde, ihtiyacınıza yönelik en uygun modellere ulaşabilirsiniz. Sitede satılan ürünlerin tamamı ekstra dayanıklı ve kullanışlı yapıları ile size kullanım konforu sunar.

Paspas Fiyatları Ne Kadardır?

Paspas fiyatları, birçok faktöre göre değişiklik gösterir. Bu faktörlerin başında, yapımlarında kullanılan malzeme ve ebatları yer alır. İhtiyacınıza en uygun modelleri, en uygun fiyatlarla Avansas’ta bulabilirsiniz. Avansas; ofis koltuğu, ortopedik ürünler, dekoratif ofis ürünleri ve kırtasiye ürünleri gibi ihtiyacınız olan her ürüne kolaylıkla ulaşmanızı sağlar. Böylece, aradığınız her şeye tek bir çatı altından ulaşmanın konforunu yaşarsınız.