Kurumsal Çözümler

Toplam 125 sonuç
BunlarıBiliyor muydunuz?

Tonerlerin, mürekkebi toz halinde püskürttüğünü ve modeline göre 6000 sayfaya kadar çıktı verebildiğini biliyor muydunuz?

Kurumsal Çözüm Ürünleri Nelerdir?

Kurumsal çözüm ürünleri iş dünyasının vazgeçilmez ve hayat kurtarıcı parçalarındandır. Çoğu zaman resmiyet, ciddiyet ve iş disiplini konularında avantajlar sağlayan kurumsal çözüm ürünleri, içerdikleri kalite açısından da oldukça önemlidir. İş dünyasının ve kurumsallığın vazgeçilmezi olan kurumsal çözüm ürünleri şunlardır;


Kartvizit

Kartvizit kurumsal çözüm ürünleri içerisinde ilk akla gelen kurumsal baskı ürünleri arasındadır. Kartvizit en çok tercih edilen kurumsal ürünler arasında yer almakla beraber, kartvizit özelliklerinin kurumsal imajı yansıttığı unutulmamalıdır.

Yansıtılmak istenen kurumsal imaj, kartvizit tasarımında kullanılacak model ile doğrudan ilişkilidir. Kartvizit temel olarak çeşitli bilgilerinizi içerir fakat bunun dışında kartvizitin verildiği kişide yaratılan imajın yansıtılmasını, güçlendirilmesini ve kurumsal marka mesajınızı doğru iletmesini sağlaması gerekir.

Kartvizit tasarımınız genel olarak marka kimliğini yansıtmalı, iş alanınıza uygun olmalı ve renkleriyle imajınıza katkı sunuyor olmalıdır. Kurumsal kimliğinize bağlı olarak standart kartvizit, kare kartvizit, şeffaf kartvizit, kabartma laklı kartvizit ve sıvama kartvizit türlerinden firmanız için uygun olan kartvizit çeşidini seçebilirsiniz.

Antetli Kağıt

Kurumsal baskı hizmetleri içerisinde antetli kağıt önemli bir yere sahiptir. Kurumsal çözüm ürünleri içerisinde yer alan Antetli kağıt, tıpkı kartvizitte olduğu gibi markanıza uygun şekilde tasarlanmalıdır.

Antetli kağıt marka kimliğini yansıtan özel bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra üzerinde firma logosunu, kurumsal renkleri ve çeşitli iletişim bilgilerini yansıtmalıdır. Resmi yazışmalarda kullanılan bu evrak türü, basit bir kağıt olarak görülmemekle beraber firma imajı açısından oldukça önemlidir.

Torba Zarf

Torba zarflar üzerinde firma adının ve logosunun olduğu, alt kısımda firma iletişim bilgilerinin yer aldığı zarflardır. Resmi yazışmalar için kullanılan kağıtların korunması, saklanması ya da postalanması için kullanılan bu zarflar yine firma imajı açısından değer yaratan ufak dokunuşlardandır.

Diplomat Zarf

Diplomat zarflar yine torba zarflarda olduğu gibi firmanın imajı için önemli olan ve firma adı ve logosunu içeren resmi kurumsal postalar için kullanılan zarflardır. En kaliteli diplomat zarf çeşitlerini Avansas bünyesinde bulabilirsiniz.

Kaşe

Kaşeler firmanın imzası niteliğindedir. Üzerinde firma adı ve bilgilerini taşıyan kaşeler, firmalar için olmazsa olma kurumsal çözüm ürünleri arasında yer alır. En iyi mürekkep ve baskı kalitesine sahip kaşe çeşitlerini Avansas kalitesiyle satın alabilirsiniz.

Baskılı Karton Bardak

Kurumsallığın sağlanması ve firma imajının hemen her ortamda yansıtılması için kurumsal çözüm ürünleri oldukça önemlidir. Baskılı karton bardaklar renkleri ve üzerindeki firma logosu ile firmanızın kimliğini yansıtırlar. Kurumsallık açısından ince detaylardan olan baskılı karton bardaklar her firmanın ilgili departmanlarında kullanılması gereken ve gün boyu şirket içerisinde gezinmesi gereken ürünlerdendir.

Numaralı A4 Kağıt

Numaralı A4 kağıtlar, kurumsal çözüm ürünleri içerisinde belki de en basit ama görevini en iyi yapan ürünler arasında gösterilebilir. Firmalarda kırtasiyecilik yani belge işlemleri her ne kadar bilgisayarlar üzerinden işlese de kağıt her zaman önemini koruyor. Numaralı A4 kağıtlar sayesinde belge işlemleri daha hızlı ve pratik oluyor.

Kurumsal Baskı Ürünlerinin Faydaları Nelerdir?

Kurumsal baskı ürünleri firmaların imajlarının ve sloganlarının hem firma içerisinde hem de firma dışında yansıtılıp imajın özümsetilmesi açısından oldukça değerli olan ürünlerdir. Kurumsal baskı ürünleri bazen kurumsal disiplini artırırken bazen de yüksek maddi yükümlülükler getirecek reklam anlaşmalarının işlevselliğini yerine getirebilir. Firma içerisinde iş disiplininin artması, çalışanların firma sloganını ve imajını özümsemesi ve bunun yanında kurum içerisinde aidiyet duygusunun artırılması gibi faydalar da sağlayabilir.

Örneğin, kurumsal imajınızı tamamen doğru yansıtan bir kartvizit firmanıza yeni müşteriler kazandırırken resmi yazışmalarda kullandığınız ve yine imajınızı doğru yansıtan şık bir antetli kağıt yeni bir iş yapmanın kapısını aralayabilir. Firmanızın imaj ve sloganını doğru yansıtan kurumsal çözüm ürünleri bazen en iyi ve kalifiye çalışanların firmanızı çalışacakları kurum olarak seçmelerini sağlarken bazen de firma içinde yarattığı imaj ile çalışanların verimliliğine katkı sunabilir.

Kurumsal Ürünler İş Yerinizin Bilinirliğini Artırır mı?

Kurumsal ürünler doğru tasarlanıp doğru bir amaç çerçevesinde kullanıldığında akla gelen ya da gelmeyen birçok fayda sağlayabilir. Bu faydalardan bir tanesi de iş yerinizin tanınırlığının artmasıdır.

Çözüm ürünleri doğru kullanıldığında iş yerinizin tanınırlığını artırır. Bunun için önce firmanızın etkileyici bir logoya ve şirketin amacını yansıtan bir slogana sahip olması gerekmektedir.

Kurumsal çözüm ürünlerine gelene kadar yapılması gerekenler doğru yapıldığında bu ürünler iş yeriniz için birçok fayda sunacaktır. İş yerinizin kurumsallığını yansıtan logo ve sloganın yer aldığı ürünler iş yerinizin tanınırlığını oldukça artıracaktır.

Söz konusu ürünler doğru kullanıldığında bazen yüksek maddi yükümlülükler getiren reklam anlaşmaları kadar çok reklamınızın yapılmasını ve tanınırlığın artmasını sağlayabilir. Kurumsal çözüm ürünleri hem daha pratiktir hem de daha az maliyetlidir. Önemli olan ürünlerin doğru şekilde tasarlanıp doğru şekilde kullanılmasıdır.

Kurumsal Baskı Hizmetleri Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kurumsal baskı hizmetleri alırken hizmetin kalitesine, fiyatına ve tasarım olanaklarına özenle dikkat etmelisiniz. Bunun yanında ürünlerin içerdiği baskı özellikleri olarak bakıldığında dikkat etmeniz gereken tüm baskı ürünlerinin firmanızın kurumsallığını ve imajını yansıtıyor olmasıdır.

Tüm kurumsal baskı ürünleri imajınızı yansıtmalıdır. Bunun için baskı ürünlerinin sahip olduğu model ve tasarım oldukça önemlidir. Tasarım ürünlerinin çoğu firma imajının yanında iletişim bilgilerinizi de karşı tarafa iletmelidir.

Örneğin bir kartvizit tasarımda Kraft kartvizit tercih etmek, verildiği kişide sizin doğa dostu olduğunuz imajını yaratmak için kullanılabilir. Bunun yanında modern bir marka imajınız olduğunu düşünüyorsanız ve bunu yansıtmak isterseniz şeffaf ya da kare modellere sahip kartvizitleri kurumsal kartvizitinizin tasarım kalıbı olarak kullanabilirsiniz.

Tüm bu bilgiler ışığında kurumsal çözüm ürünlerinin sahip olduğu baskı kalitesi, şekilleri, boyutları ve renk özellikleri de oldukça önemlidir. Tüm kurumsal baskı hizmetlerini birçok çeşit, yüksek baskı kalitesi ve tasarım olanağı ile Avansas bünyesinde bulabilirsiniz.

Avansas’tan Toptan Kurumsal Çözüm Ürünleri Satın Alınabilir mi?

En kaliteli ve en güvenilir kurumsal çözüm ürünlerinin yer aldığı Avansas’ta kurumsal çözüm ürünleri 100’lü paketler halinde satılmaktadır. İstediğiniz ve ihtiyacınız olan kurumsal çözüm ürününü seçerek tasarımını yapabilir, firmanızın imajını yansıtacak en uygun ürünü seçebilirsiniz. İhtiyacınız kadar ürünü sepetinize ekleyerek 100 ve daha fazla kurumsal çözüm ürünü içeren satın alımlar yapabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlı Kurumsal Çözüm Ürünleri Tedarikçisi: Avansas

Avansas firmalar için vazgeçilmez olan kurumsal çözüm ürünlerini kaliteli, güvenli ve tasarım insiyatini size bırakacak biçimde sunmaktadır. Uygun fiyatlarla en yüksek kalitede ürünlere sahip olmak için ihtiyacınız olan tek şey, ilgili kategoriye girerek size ve firmanıza en uygun ürünleri seçmektir.

Unutmayın, her kurumsal çözüm ürünü firmanızın imajını ve kurumsallığını yansıtmalıdır. En iyi tasarım, en uygun fiyatlar ve en yüksek baskı kaliteli kurumsal çözüm ürünlerine ulaşmak için güvenle Avansas’ı tercih edebilirsiniz.