Yaka Kartı ve Aksesuarları

Toplam 12 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Yaka Kartı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Çok sayıda çalışanı olan iş yerlerinde, kişileri kolayca tanımak amacıyla çeşitli ürünler üretilmektedir.Ofis aksesuarları arasında yer alan bu ürünler, en az iş güvenliği malzemeleri kadar büyük öneme sahiptir.

Fazla çalışan sayısına sahip olan iş yerlerinde kullanılan ürünlerden biri de personel yaka kartıdır. Bu ürünler sayesinde çalışanlar birbirleri ile daha kolay iletişim kurabilirler. Çok sayıda personelin bulunduğu iş yerlerinde karşılaşılan isim unutma sorunu, bu ürün sayesinde sıfıra indirgenmiş olur.

Yaka kartlarının sıklıkla kullanıldığı yerlerden biri de gün içerisinde çok fazla müşterinin geldiği mağazalardır. Bu iş yerlerinde kullanılan yaka kartları sayesinde, müşteriler çalışanlarla daha sıcak bir iletişim kurabilirler.

Yaka kartlarının ve yaka kartı aksesuarlarının çalışanlara sunduğu bir diğer önemli fayda, iş yeri kimliklerini daha kolay taşıyabilmeleridir. İş yerlerini girerken kullanılan bu kimlikleri, yaka kartlarının aksesuarları sayesinde pratikçe kullanabilirler. Özellikle bu ürün grubunun en sık tercih edilen modellerinden bir olan ipli yaka kartı, kimlik kullanımını daha kolay bir hale getirmektedir.

Yaka kartları için üretilen aksesuarlar, aynı zamanda çalışanların kimliklerinin kaybolması veya zarar görmesi ihtimalini de ortadan kaldırırlar. Çalışanlar için son derece önemli olan kartlar, bu sayede kolaylıkla koruma altına alınmış olur.

İş yerinizin tüm ihtiyaçlarını, toptan veya perakende bir şekilde satın alabileceğiniz Avansas, son derece dayanıklı ve kaliteli yaka kartlarını ve yaka kartı aksesuarlarını sitesinde bulundurmaktadır. Uygun fiyat avantajı ile satın alabileceğiniz ürünler, uzun süre boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir.

TOBB Güven Damgası sahibi olmaya hak kazanan avansas.com üzerinden alışverişinizi güven içerisinde tamamlayabilirsiniz. Son derece kaliteli ve dayanıklı malzemelerin birleşimi ile üretilen yaka kartları ve yaka kartı aksesuarları, eğer hızlı teslimat bölgesindeyseniz 1 iş günü içerisinde kapınıza kadar teslim edilecektir.

Yaka Kartlarının Kullanım Alanları Nelerdir?

Yaka kartları ve yaka kartı aksesuarları; ofislerde, eğitim kurumlarında, mağazalarda, seminerlerde, konferanslarda ve sempozyumlarda sıklıkla kullanılırlar. Kullanım alanı oldukça geniş olan yaka kartları, kullanıldıkları her alanda işlevsellikleri ile ön plana çıkarlar.

Çalışanların iş yeri kimlikleri olarak da kullandığı bu ürünlerin, kurumsal kimlik imajına da oldukça büyük katkıları bulunmaktadır. Yaka kartlarının kullanıldığı iş yerlerinde iletişimin daha kuvvetli olmasının yanı sıra, kurum veya kuruluşun daha kurumsal bir imaja bürünmesi de bu ürünlerin sıklıkla kullanılmasına katkı sağlamıştır.

Gün içerisinde çok fazla müşterinin geldiği mağazalar, yaka kartları ve yaka kartı aksesuarlarının bir diğer kullanım alanıdır. Bir ürün veya hizmetten yararlanmak amacıyla mağazaya gelen kişiler, kendilerine karşı daha sıcak davranılmasını isterler. Müşterilerle olan iletişimin daha kolay başlaması amacıyla da bu ürünler kullanılmaktadır.

Bu ürünlerin sıklıkla kullanıldığı bir diğer alan ise konferans, sempozyum ve seminer gibi etkinliklerdir. Burada bulunan herkesin yakasında isimlerinin yazması, kişilerin daha hızlı bir şekilde tanınmasına katkı sağlar. Özellikle network kurulması amacıyla düzenlenen etkinliklerde, yaka kartlarının ve yaka kartı aksesuarlarının kullanılması son derece önemlidir.

Yaka Kartı Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Yaka kartları, kurumsal kimliğin oldukça önemli bir parçasıdır. Yaka kartı tasarımıne kadar profesyonel olursa, karşı tarafta bırakılan izlenim de o ölçüde olumlu olur. Bu nedenle, bu kartların tasarımına büyük önem verilmelidir.

Yaka kartları tasarlanırken ilk karar verilmesi gereken unsur, ürünün hangi malzemeden üretileceğidir. Plastik, ahşap veya karton ürünlerin her birinin farklı kullanım avantajları bulunmaktadır. Daha sağlam bir malzeme olması nedeniyle plastik yaka kartı sıklıkla tercih edilmektedir.

Ürünün hangi malzemeden yapılacağına karar verildikten sonra tasarım aşaması detaylandırılabilir. Yaka kartlarının kullanılmasının en önemli nedeni isimlerin kolayca okunması olduğu için daha pratik okunan bir font seçilmelidir.

Yaka kartlarının tasarımında genellikle koyu renkler tercih edilmelidir. Açık renkler hem kurum imajına zarar verebilir hem de uzak mesafeden kolay okunmayabilir. Bu nedenle, kart zeminin açık renklerde, karttaki yazı ve logo gibi unsurların koyu renklerde olması şarttır.

Yaka kartlarının tasarımında en fazla dikkat edilmesi gereken konu ise kurum veya kuruluşun logosunun kolaylıkla fark edilebiliyor olmasıdır.

Yaka Kartı Aksesuarları Nelerdir?

Yaka kartı aksesuarları, yaka kartlarının kullanımının kolaylaşmasına katkı sağlar. Yaka kartlarının güven içerisinde muhafaza edilmesine yardımcı olan ürünler, kullanıcılarının hayatını çok büyük oranda kolaylaştırır.

Bu amaçla üretilen yaka kartı aksesuarlarının, en kaliteli ürün çeşitlerine Avansas sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat avantajı ile satışa sunulan bu ürünler; kaliteleri, dayanıklı ve kullanışlı yapıları ile uzun süre boyunca favori iş malzemeleriniz arasında yer alacak.

Yaka Kartı Kılıfı

Yaka kartı kılıfı, yaka kartları ile birlikte en sık kullanılan ürünlerdir. Bu ürünler, kimlik veya kartları korumak amacıyla kullanılmaktadır. Sık sık kaybolan bu tarz ürünler, yaka kartları kılıfı ile kolay bir şekilde çantada veya ceplerde taşınabilir. Bu tarz kartların daha kolay fark edilir olmasını sağlayan yaka kartlarının kılıfları, bu ürünlere hasar gelmesine de engel olmaktadır.

Yaka kartlarının koruyucuları, en sık kullanılan yaka kartı aksesuarları arasında yer aldığı için ürünün birçok çeşidi de piyasaya sürülmektedir. PVC korumalı ürünlerden şeffaf muhafaza poşetlerine kadar pek çok ürünü Avansas’tan kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Yaka Kartı Tutucu

Yaka kartı tutucu; gömlek, elbise veya ceket kıyafetlerin üzerinde yaka kartlarının sabit bir şekilde durmasını sağlar. ‘Yoyo’ olarak da adlandırılan bu ürünler, kart veya kimliklerin kaybolması ihtimalini ortadan kaldırırlar.

Yaka Kartı İpi

Özellikle sempozyum veya seminerlerde kullanılan yaka kartı ipi, büyük boyutlu kartların boyna geçirilmesini sağlar. Bu ürünler, yaka kartı askısı ismiyle de anılmaktadır. Kullanıcısına ağırlık vermeyen bu ipler, pratik ürünlerdir.

Yaka Kartı Ölçüleri Nedir?

Yaka kartları, oldukça kullanışlı ebatlarda olan ürünlerdir. Ürünün kullanılacağı sektöre göre yaka kartı ölçüleri de farklılık göstermektedir. Bu ürünlerin standart boyutu 65 mm x 85 mm’dir. Bu boyut, günümüzde birçok yaka kartının üretildiği ölçüdür. Standart ölçü haricindeki yaka kartlarının boyutları ise şu şekilde sıralanabilir:

  • 75 mm x 95 mm
  • 75 mm x 105 mm
  • 85 mm x 95 mm
  • 80 mm x 125 mm
  • 90 mm x 105 mm
  • 90 mm x 120 mm
  • 100 mm x 130 mm
  • 110 mm x 140 mm
  • 110 mm x 155 mm

Küçük boyutlarda olan yaka kartları genellikle iş yeri kimliği amacı ile basılmaktadır. Büyük boyutlarda olan ürünlerin yaygın kullanım alanı ise iş veya eğitim amaçlı etkinliklerdir. Kartlarda yazan isimlerin daha kolay okunması için büyük boyutlardaki yaka kartlarına ihtiyaç duyulur.

Hangi boyutlarda olursa olsun, yaka kartlarının, yaka kartı aksesuarları ile kullanılması son derece önemlidir. Her ürün boyutuna ait farklı seçeneklerin bulunduğu Avansas’tan yaka kartı aksesuarlarını kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Yaka Kartı Fiyatları Ne Kadardır?

Yaka kartı fiyatları, kart boyutu başta olmak üzere birçok etkene bağlı olarak farklılık göstermektedir. Ürünün boyutunun yanı sıra, hangi malzeme ile üretildiği de son derece önemlidir. Plastik veya ahşap yaka kartlarının fiyatları, kağıt ürünlere kıyasla biraz daha pahalıdır.