Kartvizit

Promosyon Powerbank

Toplam 2 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Marka bilinirliğini artırmak adına yapılan çalışmalar arasında üreticilerin en tercih ettiği yöntemlerden birisi promosyon ürünlerdir. Tüketicinin ihtiyacını karşılayacak promosyon ürünlerle yapılan reklam ve marka tanıtımı oldukça etkili olmaktadır. Bu noktada hitap edilen tüketici kitlesinin ihtiyaçları doğrultusunda uygun promosyon ürününü seçmek önemlidir. Promosyon powerbank’ler, cep telefonlarının pili bittiğinde onlara ikinci bir şans verir! Dijital dönüşüm çağında olduğumuz düşünülürse bu şarj edilebilir powerbank’ler markanız için oldukça pratik ve kullanışlı bir promosyon hediyesi seçeneğidir. Şirketinizin ismini ve logosunu powerbank’lerin yüzeyine bastırabilir, böylece tanıtım faaliyetlerinize tüketicilerinizin çok seveceği bir ürün ekleyebilirsiniz. İşletmeniz teknoloji sektöründe olsun ya da olmasın, logonuzla basılmış powerbank’ler özellikle ticari fuarlar için biçilmiş kaftandır. Standınıza gelerek markanız hakkında bilgi almak isteyen ziyaretçileri eli boş çevirmeden, güzel görünümlü ve kullanışlı bir powerbank hediye edebilirsiniz. Bu powerbankler’in yalnızca cep telefonlarını değil, kablosuz kulaklık gibi pek çok elektronik cihazı da şarj edebileceğini unutmayın.

Promosyon Powerbank Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bir üretici olarak tüketiciye ulaştırdığınız her materyalde kalite çok önemlidir, promosyon ürünleri dahil. Powerbank’ler yeni nesil promosyon ürünler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. Sipariş verilirken dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi powerbank’in dış kaplama materyalidir, kaplamasında ne kadar kaliteli malzeme kullanılmışsa powerbank’iniz o kadar uzun ömürlü olur. Bir diğer önemli teknik özellik ise powerbank’in kapasitesidir. Powerbank’lerde genellikle 5000 ya da 10000 mAh kapasitesi ve evrensel uyumluluk aranmaktadır. Promosyon ürün siparişi verilirken tercih edilen ürünün kullanışlı ve ergonomik olmasına dikkat edilmelidir. Promosyon ürün olarak seçeceğiniz powerbank’in taşıması kolay olmalıdır, bu sebeple sipariş vermeden önce ürünün ağırlığına ve büyüklüğüne dikkat etmelisiniz. Küçük ve hafif bir powerbank’in tüketiciye maksimum düzeyde kullanım kolaylığı sağlayacağını unutmayın.

Promosyon Olarak Powerbank Tercih Edilmeli Midir?

Her geçen gün daha da dijitalleşen bu dünyada daima çevrimiçi kalmanızı sağlayan bu küçük ama işlevsel powerbankler gün içinde okulda, işte, özellikle de seyahatlerde kurtarıcı olmaktadır. Bu sebeple powerbank firmanızın adını taşıyabilecek kaliteli promosyon ürünleri arasında doğru bir tercihtir. Promosyon ürünler yaptırılırken geniş bir kitleye hitap edebilecek özellikle ürünler tercih etmek faydanıza olacaktır. Powerbank geniş bir tüketici kitlesine hitap edebildiğinden, her yaştan ve her kesimden bireye firmanızın adını taşıyacaktır. Promosyon powerbank şarj cihazları logonuz, metniniz veya tasarımınız ile birlikte hazırlanmaktadır. Bu powerbank’leri ticari fuar ürünleri veya çalışanlarınız için kurumsal hediyeler olarak değerlendirebilrsiniz. İhtiyacınız doğrultusunda sizi en uygun ürünlerle buluşturacak doğru adres ise Avansas! Kurumsal kimliğini seçeceği promosyon ürünler ile en iyi şekilde temsil etmek isteyen firmalar için doğru seçenekleri sunan Avansas’tan seçeceğiniz ürünün rengini ve tasarımını kendiniz belirleyebilirsiniz. Tek ve çift yön baskı seçeneği ile ihtiyacınız olan miktarda ürünü, Avansas güvencesi ile sipariş verebilirsiniz.