Hazır Kahveler

Toplam 44 sonuç

 

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Hazır Kahve Nedir?

Kahveler günümüzde severek tükettiğimiz içeceklerin başında gelir. Sabah, öğle, akşam ve gece demeden dakikalar içinde yapıp keyifle tüketiriz. Kahvenin anavatanı kesin bir şekilde bilinmese de Kaffa bölgesi kabul edilir. Kaffa bölgesi Etiyopya sınırlarındadır. İklimi ve toprak örtüsü kahvenin verimli bir şekilde yetişmesine olanak tanır. Etiyopya bölgesinde üretilen kahveler çok sevildiği için oradan sonra Arabistan Yarımadası’nda da ağaçları dikilerek üretime başlanmıştır.

Tadı ve kokusu çok beğenilmiş ayrıca içenlerin enerjik ve dinç olduğu gözlendiği için içilmesi teşvik edilmiştir. Muhteşem kokulu kahvelerin Türkiye’ye gelmesi ise 15. yüzyılda Yavuz Sultan Selim döneminde olmuştur. Öncelikle saray içinde içilmeye başlanan kahve, zamanla saray dışında yaşayan halkta içilmeye başlanmıştır.

Zaman içinde kahveler değişip dönüşmeye başladı. Bunun en önemli sebeplerinden biri ise dünya ve insanın da zamanla değişmesidir. Başlangıçta hazırlanan o uzun uzun demlenmesi beklenen filtre kahve yerini hazır satılan küçük tanecikli kahve türüne bırakmıştır. Hazır kahvelerin nasıl üretildiğini maddeler halinde sizlere açıklayalım:

 1. Kaliteli kahveler dalından toplanır. Daha sonra ayıklanma işlemine başlanır. Çürükler ya da zedelenmiş kahve çekirdekleri ayrılır.
 2. Ayıklanan kahve çekirdekleri güzel bir şekilde kavrulur. Kavrulduktan sonra öğütülülüp kahvenin özü çıkartılır.
 3. Çıkarılan kahve özü sprey kurutma yöntemi ile kolay bir şekilde kurutulur. Kuruyan kahve, sıcak kazanların içine sprey ile püskürtülür.
 4. Un kıvamına gelen kahveler son birkaç işlem daha gördükten sonra kurutulur ve gramajlarla oynanmadan ambalajlanarak satışa hazır hale gelir.

Hazır kahve çeşitleri 2 tanedir. Birincisi klasik yöntemdir. Bu yöntem, sıcak hava ve basınç ile kurutulur. İkinci yöntem ise Gold’dur. Konsantre kahveler dondurulur ve küçük küçük parçalara ayrılır. Bu şekilde Gold kahve üretilmiş olur.

Uygun fiyatlı hazır kahvelerde, kapağı ya da ambalajı açılmadığı sürece çabuk bozulma, bayatlama ve bunlardan kaynaklı olarak köpürme meydana gelmez. Aynı zamanda içerken kötü tat ya da suda çözülmeme gibi problemler yaşamazsınız.

İş yerinizde ya da evinizde kendinize ait bir kahve köşesi yapabilirsiniz. Hazır filtre kahve makinesi, hazır filtre kahve çeşitleri ve kahve bardağı koyarak muhteşem bir sunum hazırlayabilirsiniz.

Avansas’ta Bulunan Hazır Kahve Çeşitleri Nelerdir?

avansas.com zengin kahve çeşitleri ile rakip web sitelerinden öndedir. İster eviniz ister ofisiniz için istediğiniz marka hazır kahveyi sipariş edebilirsiniz. Paket, poşet, kutu ve kavanoz gibi çeşitleri vardır. Eğer tek kullanımlık istiyorsanız küçük paketli ürünleri tercih edebilirsiniz. Bunun dışında eğer kahvenin kıvamını ve süt kremasını ayarlamak isterseniz kutu ya da kavanoz seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. İçerik olarak Gold, klasik, 2’si 1 arada, 3’ü 1 arada, sütlü köpüklü, kremalı, kafeinsiz, yoğun ve yumuşak içim gibi birçok çeşidi vardır.

En İyi Hazır Kahve Markaları Nelerdir?

Kahve markaları yıllardır en iyiyi üretmek için çalışırlar. Bu çalışmanın karşılığını ise markalarını dünya çapında duyurarak alıyorlar. Uzun zamandır isimlerini çok sık duyduğumuz en iyi hazır kahve fiyatları Avansas’ta sizleri bekliyor. Bu markalar; Nescafe, Kahve Dünyası, Cafe Enjoy, Jacobs, Mesh ve Cafe Milano’dur.

Nescafe

Eskiden kahveler uzun uğraşlar sonucunda bekletilerek hazırlanırdı. Nescafe üreticilerinin en çok istediği şey ise suyun içinde çabuk çözülebilen bir kahve üretmekti. Ama hem kolay çözülen hem de tadının aynı olması için senelerce uğraş verdikten sonra %100 doğal ve saf bir kahve üretimi gerçekleştirmiş oldular.

Bütün hazır kahvelerde olduğu gibi Nescafe’de de kahve çekirdekleri toplanıyor, kurutulup kavruluyor. Ardından ise öğütme ve pişirme aşamasına geliniyor. Son olarak pişirilen kahve kurutuluyor ve evlerimize, iş yerlerimize kadar geliyor.

Nescafe markasının Avansas’ta var olan kahve çeşitleri;

 • Nescafe Classic teneke kutu
 • Nescafe Gold kahve poşet
 • Nescafe Classic kahve ekonomik paket
 • Nescafe 2’si 1 arada kahve 10 gram 56’lı paket
 • Nescafe Gold kahve kavanoz
 • Nescafe 3’ü 1 arada sütlü köpüklü 17.5 gram 72’li paket

gibi birçok Nescafe çeşidi şimdi Avansas’ta!

Jacobs

1895 yılında Jacobs kahvesi tarihteki yerini almaya başlamıştır. Zamanla kahvelerini geliştirerek önce Almanca konuşulan ülkelerde daha sonra tüm dünyada yayılmaya başlamıştır. Daha hazır kahveyi içmeden mis gibi kokusu size inanılmaz iyi gelir. %100 çözünen ve sizin zinde kalmanıza yardımcı olan hazır Jacobs kahvelerinin kalitesi tartışılmaz.

Kullanacağınız yere göre ister kiloluk ister tek kullanımlık paketler halinde alabilirsiniz. Kilo ile alınan hazır kahvelerin sertlik oranını siz belirlersiniz. Tek kullanımlık paketler ise acele zamanlarınızda sizin yardımcınız olur. Avansas’taki Jacobs marka kahve çeşitleri;

 • Jacobs 2’si 1 arada kahve 14 gram 40’lı paket,
 • Jacobs monarch stick kahve 2 gram 26’lı paket,
 • Jacobs cronat gold hazır kahve,
 • Jacobs 3’ü 1 arada yoğun ya da yumuşak lezzet 18 gram 10’lu paket

gibi birçok çeşit sizleri bekliyor.

Cafe Milano

En iyi hazır kahve markalarından Cafe Milano’nun Avansas’ta birbirinden güzel kahve çeşitleri vardır. Örneğin, tek kullanımlık Cafe Milano 3’ü 1 arada ya da 2’si 1 arada kahvelerden alarak hem iş yerinizde hem de evinizde kolay ve hijyenik bir şekilde ambalajlanmış kahvenin keyfine varabilirsiniz.

Çat kapı gelen misafirler için anında sıcak su dökerek hazırlayabilirsiniz. Klasik tatların dışında fındıklı hazır kahve seçeneği ile sizlere farklı bir tat sunuyor.

Kahve Dünyası

İstanbul Eminönü’nde 2004 yılında tek bir şube olarak kurulmuştur. Hızlı bir büyüme gösteren şube kısa sürede birden fazla mekana ve hatta yurt dışına açılmıştır. Hazır kahvelerinin kalitesi ve tadı dillere destan olmuştur.

Taptaze çekirdeklerden üretilen hazır kahvelerinin tadına doyum olmuyor. Avansas’tan Kahve Dünyası markalı hazır kahveler sipariş ederek her zaman taze, güvenilir lezzetler tüketebilirsiniz.

Cafe Enjoy

Cafe Enjoy markasının hazır kahveleri hem damak tadınıza hem de kesenize uyacaktır. 200 gram, 500 gram ya da 1000 gram şeklinde paketler halinde satılır. Aynı zamanda orta ve sert içimi seçenekleri arasından istediğinizi seçebilir ve kahve keyfinize başlayabilirsiniz. Kısa sürede uzun keyif almak isteyen herkes için Cafe Enjoy marka kahveler şimdi Avansas’ta!

Avansas’ta Satılan Hazır Kahve Çeşitleri Çabuk Bayatlar mı?

Ne marka olursa olsun üzeri açık kalan kahveler maalesef bayatlar. Avansas’ta satışı olan bütün hazır kahve ürünleri ambalaj, poşet, kutu, teneke ya da cam kavanozun içinde muhafaza edilir. Gönderim sırasında ekstra paketler içinde saklanır.

Poşetli ürünler kendiliğinden kilitlenir. Kutu, teneke ve cam kavanozlu ürünlerin ise kapakları olduğu için herhangi bir hava alma durumu söz konusu olamaz. Hava almayan hazır kahveler uzun zamanlar ilk günkü tazeliği ile kalır. Asla çabuk bayatlamaz, aksine kapağı ya da poşeti her açtığınızda taze kahve kokusunu alırsınız.

En Uygun Fiyatlı Hazır Kahve Alışverişi Avansas’tan Yapılır mı?

En taze, en kaliteli ve en uygun hazır kahveler Avansas’tan güvenli bir şekilde alınır. Avansas’ta çeşit çeşit hazır kahve satılır. İster büyük ister küçük gramajlarda kahveler alabilirsiniz. İstediğiniz marka kahveyi ve gramajını seçip kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Avantajlı ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Güvenli alışverişiniz bir tık ile kapınıza kadar gelecektir.

Hazır Kahve Fiyatları Ne Kadardır?

Avansas’ta satılan kahve çeşitleri gram ve markasına göre değişmektedir. Çeşitleri oldukça fazla olan hazır kahvelerin tadına varmak sizin elinizde! Ayrıca gramajlarla oynanıp tüketici asla yanıltılmaz.

Paketin üzerindeki gramaj kesinlikle doğrudur. Uygun fiyatlı birçok hazır kahve arasından bütçenize uygun bir seçim yapabilir ve kolay ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.