Atıştırmalıklar

Toplam 132 sonuç
BunlarıBiliyor muydunuz?

Tonerlerin, mürekkebi toz halinde püskürttüğünü ve modeline göre 6000 sayfaya kadar çıktı verebildiğini biliyor muydunuz?

Avansas’ta Hangi Atıştırmalık Çeşitleri Vardır?

Atıştırmalık ürünler herkes tarafından sevilerek tüketilen ürünlerdir. Bazen zor öğünlerin yardımcısı olurken bazen de tadına hayran olunan yiyeceklerdir. İşlerin yoğunluğu yüzünden atlanan öğünler pratik atıştırmalıklar tüketilerek doldurulmuş olur. Birçok çeşit ve markada atıştırmalık ürün bulmak mümkündür. 

Avansas, ofis araç gereçlerinde sunduğu kaliteyi atıştırmalık ürünler ve gıda ürünleri gibi alanlarda da müşterilerine sunuyor. Üretilen birçok atıştırmalık çeşidi Avansas’ta bulunmaktadır. Üst düzey kalite anlayışı sayesinde Avansas bu alanda da birçok müşteri tarafından tercih ediliyor.

Bisküvi ve Kekler

Bisküvi ve kekler en çok tercih edilen ürünlerdendir. Tercih edilme sebeplerinden biri doyurucu olmasıdır. Hızlıca tüketilebilir yapıda paketlenmiştir. Çayın yanında keyifle tüketilen ve çay ile en çok tercih edilen ürünlerdir. Birçok kek çeşidi bulunmaktadır. Kakaolu kek ve browni kek gibi kek çeşitleri tatları en çok beğenilen ve en çok tercih edilen çeşitleridir.

Diyet Ürünler

Yüksek enerji ve besin değerlerine sahip olan atıştırmalıkların sürekli tüketilmemesi gerekmektedir. Sürekli atıştırmalık tüketen kişilerin zamanla az kalorili atıştırmalıkları tercih etmesi gerekir. Diyet atıştırmalık olarak satılan ürünler az kalorilidir ve düşük yağ oranına sahiptir. Bu ürünler tüketilerek daha az kalorili öğünler sağlanmış olunur. 

Gofret ve Çikolatalar

Gofret ve çikolatalar herkes tarafından sevilerek tüketilen atıştırmalık çeşitlerindendir. Aperatif atıştırmalıklar olan gofret ve çikolata sayısı çok fazladır. Ülker çikolatalı gofret ve eti çikolatalı gofret herkes tarafından sevilerek tüketilen ürünlerden bazılarıdır.

Kuruyemiş

Kuruyemiş atıştırmalık çeşidi en sağlıklı atıştırmalıklar arasındadır. Tuzlu, tatlı ve karışık kuruyemiş olarak birçok çeşidini bulmak mümkündür. Birçok faydası bulunan kuruyemişler öğrenciler için de en sağlıklı seçimdir. Okul için sağlıklı atıştırmalık alınırken mutlaka kuruyemiş ürünlerinden de tercih edilmelidir.

Şekerlemeler

Şekerlemeler çocuklar için her zaman cazip görünen atıştırmalıklardır. Tatlı olması sebebiyle çocuklar tarafından fazlaca tüketilmektedir. Ayrıca şekerlemeler, bayramlarda da misafirlere ikram edilmek için tercih edilmektedir.

Tuzlu Atıştırmalıklar

Tatlı sevmeyenler için tuzlu atıştırmalıklar daha çok tercih edilen ürünler arasındandır. Çubuk kraker en çok tercih edilen tuzlu atıştırmalık çeşididir. Kolayca her zaman tüketilen tuzlu atıştırmalıklar aperatif atıştırmalık olarak tüketilir. 

En İyi Atıştırmalık Markaları Hangileridir?

Atıştırmalık alırken en çok dikkat edilen etken marka bilinirliğidir. Genel olarak gıda ürünlerini tercih ederken de bu durum geçerlidir. Markanın kalitesi atıştırmalıkların lezzetini ve sağlıklı olup olmamasını etkiler. Avansas her zaman sunduğu kaliteyi atıştırmalık ürünlerde de sizlere sunuyor. En çok tercih edilen Ülker, Eti ve Nestle gibi markaların ürünleri Avansas’ta mevcuttur.

Ülker Atıştırmalık

En çok tercih edilen atıştırmalık markalarından birisi Ülker’dir. Geniş ürün yelpazesi içinde herkesin damak tadına uygun ürünleri bulunmaktadır. Gofret, bisküvi, çikolata ve kahvaltılık atıştırmalıklar üreten Ülker herkes tarafından tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

Eti Atıştırmalık

Eti marka atıştırmalıkları her markette görmek mümkünüdür. En çok tercih edilen markalar arasında olan Eti; gofret, çikolata ve bisküvi gibi ürünler üretmektedir. Bunun yanında düşük kalorili atıştırmalıklar da üreten Eti bu alanda da kaliteli ürünlerini müşterilerine sunuyor.  

Nestle Atıştırmalık

Nestle, en çok tercih edilen atıştırmalık markalarındandır. Diğer markalar gibi gofret, çikolata, bisküvi ve kalorisiz atıştırmalıklar gibi çeşitlerde ürünleri bulunmaktadır. En çok tercih edilen ürünleri kahvaltılık atıştırmalıklar ve çikolatalı ürünleridir. Her ürününde gösterdiği kaliteyi çikolatalı ürünlerinde de göstermektedir. 

Sağlıklı Atıştırmalık Çeşitleri Nelerdir?

Yoğun iş temposu yüzünden haftanın birkaç günü bazı öğünler atlanabilir. Kaçırılan bu ürünlerin tamamlayıcısı atıştırmalık yemeklerdir. Çoğu basit atıştırmalıklar olan ürünler, yüksek enerji ve besin değerlerine sahiptir. 

Yüksek enerji ve besin değerleri kulağa hoş gelebilir fakat tercih edilen ürünlerin içerdiği malzemelerin kalitesiz olması durumunda durum değişmektedir. Uzun vadede tüketmek üzere kalitesiz ve sağlıksız ürünlerin tercih edilmesi sağlığınızı olumsuz etkilenebilir. 

Bu sorunlardan kaçınmak için bilinen markaların ürünleri tercih edilmelidir. 

Avansas’ın sizlere ulaştırdığı birçok atıştırmalık ürün çeşidi ve markası en çok tercih edilen ve en kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Her alanda müşteri memnuniyetini birinci plana koymuş olan Avansas, hem kaliteli ürünleri ile hem de geniş ürün seçenekleri ile herkes tarafından tercih edilmektedir. 

Geniş ürün yelpazesi içinde farklı damak tatlarına uygun birçok ürün bulunmaktadır. Herkes tarafından tercih edilen gofretler, bisküviler, çikolatalar, kuruyemişler ve birçok çeşitte atıştırmalık bulmak mümkündür. Fazla kalorili atıştırmalık tüketmek istemeyen müşterileri için birçok diyet ürünler de Avansas’ta bulunur.

Kalorisiz atıştırmalıklar veya kilo aldırmayan atıştırmalıklar denilince akla gelen çeşitli ürünler kategorilerimizde bulunmaktadır. Her gün tüketilen atıştırmalıkların kalorisinin fazla olduğunu düşünen müşteriler için hazırlanmış özel diyet ürünler sayfası bulunmaktadır. 

Sağlıklı atıştırmalıklar olan diyet ürünler meyveli tahıllı bar, düşük kalorili bisküviler ya da sabah kahvaltıları için uygun kahvaltılık gevreklerdir. Kahvaltılara uygun kolay atıştırmalıklar olan gevrekler sağlıklı atıştırmalık çeşitlerindedir.

Avansas’ta Satılan Atıştırmalıklar Güvenilir ve Sağlıklı mı?

Atıştırmalıkları alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu güvenilir olmasıdır. Markanın bilinirliğine göre artan güven konusu beraberinde sağlıklı bir ürün de getirmektedir. 

Basit atıştırmalıklar olarak görülen bu ürünlerin kalitesiz olması durumunda birçok sağlık sorunuyla karşılaşılabilir. Bilinen bir markanın ürünü daha sağlıklı ve güvenilir olmaktadır. Kimi zaman ürünün tıpatıp aynısı bilinmeyen bir marka tarafından üretilebilir. 

Az bilinen markalar kimi zaman kaliteli ürünler üretse de yiyecek konusunda bilinen markalar daima daha iyi bir seçenek olacaktır. Her zaman en iyiyi hedefleyen Avansas, müşterilerine verdiği değer sayesinde sunduğu ürünlerin güvenilir ve sağlıklı olmasına oldukça dikkat etmektedir. 

Avansas, bilinen markaların ürünlerini üst düzey hijyen kurallarına uyarak sizlere sunuyor. Atıştırmalık gibi yiyecek ürünlerinin güvenilir olması markanın sağladığı bir durumdur. En çok tercih edilen markaların en çok tercih edilen ürünleri Avansas’ın sağladığı hizmetler ile birlikte sizlere ulaşıyor. Firmamız dahilinde satılan ürünler son derece güvenilir ve sağlıklıdır.

En Uygun Fiyatlı Atıştırmalık Alışverişi Avansas’tan Yapılır mı?

Sağladığı kaliteyi sizlere ulaştıran Avansas, her konuda en çok tercih edilen firmadır. Bu anlamda sunduğu müşteri memnuniyeti Avansas’ı en iyi konumuna getirmektedir. Hem ofis araç gereçleri hem de gıda ürünleri gibi birçok kategoride sunduğu ürünlerin en uygun fiyatlı ve en kaliteli olanlarını sizlere ulaştırıyor. 

Gıda konusunda markaların sağladığı titizlik ve güvenilirliği Avansas da aynı şekilde sizlere sağlamaktadır. Uygun fiyatın ve kalitenin adresi olan firmamız, en uygun atıştırmalık fiyatlarını da müşterilerine sunuyor.

Avansas’tan Toplu Alışveriş Yapmak Size Hangi Avantajları Sağlar?

Avansas; ofis araç gereçleri, temizlik ürünleri, mutfak ve gıda ürünleri ve sayısız çeşitte bulunan ürünlerin satışını yapmaktadır. Güvenilir alışverişin adresi olan Avansas toptan alışveriş imkanını da sunmaktadır. 

Toptan alışverişin birçok faydası bulunmaktadır. Bu faydalardan biri, toplu tüketim yerlerinde ürünlere olan talep ve tüketim fazlalığıdır. 

Özellikle ofis ve iş yerleri için toptan alışveriş sunan Avansas, tüm ürünlerini en uygun fiyatlarla ulaştırmayı ilke edinmiştir. Siz de en kaliteli ürünlere en uygun fiyatlarla ulaşmak istiyorsanız şimdi sipariş verebilir ve ürününüzü en kısa zamanda teslim alabilirsiniz.