Xerox Muadil Toner

Toplam 4 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Xerox Muadil Toner

Toner, lazer yazıcılarda ve fotokopi makinelerinde farklı boyutlardaki fotokopi kâğıtlarına çıktı alınabilmesi için gerekli bir sarf malzemedir. Mürekkep püskürtmeli yazıcıların mürekkep dolu kartuşları yerine tonerler, karbon ve polimer karışımından oluşan tozu içerir. Drum aracılığı ile pozitif yüklü kâğıda aktarılan toner tozlarının yüksek ısıya sahip silindirler tarafından sıkıştırılmasıyla baskı kalitesi yüksek çıktı oluşturulması işlemi tamamlanır. Günümüzde işlem yoğunluğunun getirdiği maliyetlere çözüm olarak üretici firmalar uygun fiyatlı muadil toner çeşitlerini tüketicilere sunarlar.

Toner fiyatlarını etkileyen baskı kalitesi, sayfa baskı kalitesi ve yazıcı uyumluluğu gibi unsurlar seçim yaparken tüketicilerin en çok dikkat etmeleri gereken özelliklerdir. Uygun fiyat avantajı ile kullanıma sunulan, Econoprint markasının ürettiği muadil toner çeşitleri yüksek baskı kalitesi sayesinde çıktıların net ve yüksek çözünürlüklü olmalarına izin verir. Uyumlu lazer yazıcılarda yüksek sayıda baskı alınmasına izin veren ürünler fiyat-performans açısından maksimum verim sağlar.

Kaliteden ödün vermeden maliyetleri düşürmenize olanak tanıyan Econoprint Xerox siyah muadil toner modelleri, sıfır üretim oldukları için dolum tonerlerdeki düşük baskı kalitesi sorununu yaşamanıza izin vermez. Xerox muadil tonerler 2.000 ve 2.300 sayfa baskı kapasiteleri sayesinde uzun süreli kullanılır. Xerox markalı birçok mono ve çok fonksiyonlu yazıcı modeli ile uyumlu olacak şekilde üretilen muadil tonerler evde veya iş yerinde cihazlarınızdan yüksek verim almanıza imkân tanır.

Xerox muadil toner ürünleri ile kullanılabilen lazer yazıcılar güçlendirilmiş görüntü kalitesi ve baskı hızları ile hem evde, hem de ofiste üst düzey performans sergiler. Kablosuz bağlantı seçeneğine sahip Xerox yazıcılar pratik kullanım özellikleri sayesinde A3 ve A4 boyutlarındaki fotokopi kâğıdına baskı kalitesi profesyonel seviyede olan çıktılar almanızı kolaylaştırır.