Tuvalet Kağıtları

Toplam 32 sonuç

 

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Tuvalette kişisel bakım için kullanılan tuvalet kağıdı çeşitleri, hijyen için çözüm sunar. Pratik kullanımı, suda çözünebilir özelliği, kolaylıkla yırtılabilir yaprakları ve neme dayanıklı tasarımları ile öne çıkan tuvalet kağıtları, parfümlü, desenli, yumuşak veya çok katmanlı çeşitleri ile alıcı bulur. Kolaylıkla koparılmaya hazır yapraklar, rulo halinde sarılan kağıtlar kullanımı pratikleştirir. Pratik ve rahat kullanım imkanı tanıyan ürünler, ev kullanımı ve endüstriyel alanlarda kullanım için farklı alternatiflerle tüketicilere ulaştırılır.

Tuvalet Kağıdı Paket Miktarları Nelerdir?

Tuvalet kağıdı paketleri içerdikleri rulo sayılarına göre farklı kullanıcı grupları tarafından tercih edilir. 6'lı, 12'li, 18'li, 24'lü ve 32'li ruloya sahip çeşitleri vardır. Fert sayısı az olan çekirdek ailelerde 6'lı tuvalet kağıdı veya 12'li tuvalet kağıdı paketleri daha çok tercih edilir. Kalabalık aileler, iş yerleri, alışveriş merkezleri gibi sarfiyatın fazla olduğu yerlerde ise 24'lü tuvalet kağıdı veya 32'li tuvalet kağıdı paketleri tercih edilebilir.

Tuvalet Kağıdı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Tuvalet kağıdı seçerken kat adedine ve rulo uzunluğuna dikkat etmek gerekir.
  • Daha fazla emicilik için kat sayısı fazla çeşitleri tercih edilebilir.
  • Rulolardaki yaprak adedinin de kullanım sayısı üzerinde etkili olduğu dikkate alınmalıdır.
  • Çok rulo bulunduran paketler, genellikle birim fiyatta avantaj vadeder.
  • Ofislerde ve işletmelerde genellikle içten çekmeli tuvalet kağıtları tercih edilir. Başka birinin elinin değmediği içten çekmeli rulolar, kalabalık alanlarda kullanım için daha hijyenik bir seçenektir.
  • Çocukların kullanımı için daha yumuşak, kolay koparılabilen ve hatta kokulu tuvalet kağıdı modelleri arasından seçim yapılabilir.