Kartvizit

Promosyon Kalem

Toplam 6 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

En çok tercih edilen promosyon ürünler arasında yer alan promosyon kalem çeşitleri, potansiyel müşterileriniz ile bağ kurabilmeniz noktasında oldukça başarılı bir hediye alternatifidir. İşyerinin alışveriş yeri Avansas üzerinden toptan olarak satın alabileceğiniz promosyon kalemler, gündelik yaşamda tüketicilerinizin en çok ihtiyaç duyduğu anlarda imdadına yetişecek bir kalem türü olarak öne çıkmaktadır.

Promosyon ürün kategorisinde yer alan promosyon kalem çeşitleri, öne çıkan pek çok özelliği ile firmalar tarafından tercih edilmeye devam etmektedir. Üzerinde firmanızın logosunun, adresinin veya iletişim bilgilerinin yer alacağı formatta hazırlanan kalem çeşitleri, opsiyonel olarak zenginleştirilebilir. Promosyon kalemlerin öne çıkan özellikleri ise aşağıdaki gibi sıralanabilir:

Özelleştirilebilir Baskı Alternatifi

Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri müşterileri ile buluşturan Avansas üzerinden tek tıkla satın alabileceğiniz promosyon kalem çeşitleri, tercihinize göre özelleştirebileceğiniz baskı alternatiflerine sahiptir. Firmanızın logosunu dilerseniz kalemlerin gövde kısmında isterseniz de ataç kısmında kullanabilirsiniz.

Farklı Renk Seçenekleri

Elden ele dolaşırken marka bilinirliğini artıracak tükenmez ve kurşun kalem çeşitleri, farklı renk alternatiflerine sahiptir. Sarı, kırmızı, mavi yeşil, siyah gibi renkler arasından dilediğiniz rengi seçebilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Markanıza Özel Tasarım

avansas.com’da bulabileceğiniz promosyon kalem çeşitlerinin tasarımını, kurum kimliğiniz ile örtüşebilecek şekilde özelleştirmeniz mümkün. Markanızın müşteriler üzerinde oluşturmak istediği pozitif algıyı güçlendirecek renk ve tasarımlara yönelmeniz, işletmenize oldukça önemli bir fayda sağlayacaktır.

Yüksek Baskı Kalitesi

Hem uygun fiyatlı olması hem de oldukça kullanışlı bir hediye türü olması nedeniyle tükenmez ve kurşun kalemler, markalar tarafından en çok tercih edilen promosyon ürün alternatifleri arasında yer alır. Seçilen promosyon türünün insanların ihtiyaçlarına yanıt vermesi, müşterilerinizin her zaman akıllarında yer etmenize de olanak tanıyacaktır. Bu doğrultuda müşterilerinize fuarlarda, firmanızın yıldönümlerinde ya da yılın belli başlı zamanlarında armağan edeceğiniz promosyon ürünlerin yüksek kaliteye sahip olması müşterilerinizin zihninde olumlu bir algı oluşturmanıza da yardımcı olacaktır. Avansas üzerinden satın alacağınız promosyon ürünlerin, yüksek baskı kalitesine sahip olduğunu da hatırlatmakta fayda var. Kalemlerin üzerinde markanız ile alakalı olarak yer alacak görsel ve yazılar yüksek çözünürlüğe sahip bir biçimde basılır ve gönderilir.

Akmayan Mürekkep

Müşterilerinizin saatler boyunca yazı yazabileceği promosyon kalemlerin mürekkep kalitesi de baskı kalitesi kadar yüksektir. Uzun saatler ve haftalar boyunca kullanılsa dahi kalemlerin mürekkebi herhangi bir biçimde kağıt üzerine akmaz veya kullanan kişilerin ellerine bulaşmaz. Kağıt üzerine yazı yazıldıktan sonra mürekkebinin hızlı bir biçimde kuruduğunu görebilirsiniz.

Uzun Süreli Kullanım İmkanı

Kalitesi ile bilinen promosyon kalem çeşitlerinin öne çıkan bir başka özelliği de uzun süreli kullanım imkanı sunmasıdır. Oldukça uzun bir süre boyunca kullanılsa dahi kalemlerin mürekkebi herhangi bir biçimde tükenmeyecektir. Yüksek kalitesi ile fark yaratan promosyon kalem çeşitleri, uzun süreli kullanımlarda dahi çatlama veya kırılma yapmayacak ve sizi müşterilerinize karşı zor durumda bırakmayacaktır.