Mouse

Toplam 50 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

En İyi Mouse Markaları Hangileridir?

Her bilgisayar için gerekli olan mouse kullanımı, işletim sisteminin olmazsa olmazıdır. Benzer şekilde oyun ve hobi gibi amaçlarla da kullanılan bu teknoloji ürünleri, donanım parçaları arasında en önemlileridir. Kullanıcıların isteğine göre farklı mouse modelleri bulunmakla birlikte, her zevke ve ihtiyaca göre ürünler de bulunmaktadır. Bu anlamda en iyi mouse markası alanında öne çıkan firmalar; Logitech, Microsoft, Hp ve Trust olmaktadır.

Logitech Mouse

Logitech marka Mouse’lar, hassas lazer izleme özelliğine sahiptir. Bu sayede hem hatasız hem de hızlı bir performans sağlamakta ve oldukça tercih edilmektedir. Tak-çalıştır modu denilen sisteme sahip olan bu fareler, herhangi bir yazılım gerektirmemektedir. Bunlara ek olarak hızlı kaydırma, serbest dönüş ve rahat denetim gibi avantajları bulunmaktadır.

Yumuşak bir dizayna sahip olan Logitech mouse, esnek bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Bu sayede uzun mesai yapan çalışanlar için ideal bir forma sahiptir. Ele oturması ve konforlu kıvrımları sayesinde hem iş hem de ev ortamında kullanılabilmektedir. Sahip olduğu kauçuk kavrama yerleri ve uzun pil ömrü ile kullanıcılar için zahmetsiz bir çalışma olanağı sunmaktadır.

Microsoft Mouse

Microsoft mouse modelleri, kablolu ve kablosuz olmak üzere iki tiptedir. Standart fare modelinde olan kablolular, pek çok müşteri tarafından tercih edilmektedir. Bununla birlikte kompakt bir tasarımı vardır ve kolay bir kullanım imkanı sağlar. Her iki ele de uygun olan bu ürünler, pratik bir kaydırma tekerine sahiptir.

Ofis ve ev ortamında tercih edilebilen kablolu Mouse’lar, ergonomik bir yapıdadır. Kablosuz mouse modelleri ise daha esnek bir dizayndadır. Ayrıca, donanım özellikleriyle de ön plana çıkmaktadır. Bluetooth, WIFI ve USB bağlantısı ile kurulan bu modeller, pek çok geliştirilmiş özelliği kullanıcılara sunmaktadır.

USB bağlantısı olan modeller, tak-çalıştır sistemine sahip olmakla beraber hem hızlı hem de güvenilir bir bağlantı sağlamaktadır. Avucunuzun içine tam olarak oturan eğim özelliği sayesinde fonksiyonel bir üründür.

Hp Mouse

Hp Mouse’lar bilgisayar alanında kendini ispatlamış ürünlerdir. Oldukça estetik bir tasarıma sahip olan bu ürünler, ileri teknoloji özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Kablolu olan modelleri herhangi bir kurulum gerektirmemekle beraber, sadece USB girişiyle bağlantı sağlayabilmektedir.

Pratik bir kullanımı olan Hp fareler pek çok farklı renge sahiptir. Kablosuz modelleri ise WIFI ya da Bluetooth üzerinden kontak sağlamaktadır. Tüm bunlara ek olarak optik ve lazer teknolojisi bulunan Hp Mouse’lar, yüksek performans garantisi vermektedir. Bu anlamda lazer fareler daha çok tercih edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Trust Mouse

Yaşadığımız dijital dünyayla uyumlu teknolojik ürünler üreten Trust, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Üstelik her bütçeye uygun fiyat politikasıyla dikkat çekmekte ve yüksek performans ürünleri sunmaktadır. Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre hareket eden markanın yeni nesil mouse modelleri, kablosuz ve kablolu olarak ikiye ayrılmaktadır.

Özellikle oyun tutkunları için geliştirdiği gaming Mouse’ları, çeşitli fonksiyonlar sağlamaktadır. Gelişmiş bir dizayna sahip olan bu ürünler; manevra, kavrama ve hız gibi oyun için gerekli tüm özellikleri barındırmaktadır. Trust marka farelerin algılama hızı yüksektir. Bu anlamda gerekli komutları anında alabilmektedir.

Mouse Çeşitleri Nelerdir?

Kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerine göre şekillenen mouse modelleri, 3 başlık altında toplanmıştır. Siz de mouse kategorilerimizi inceleyerek bu ürünler arasından en doğru tercihi yapabilirsiniz.

Kablosuz Mouse

Kablosuz mouse modeller, adından da anlaşılacağı gibi kablo derdini ortadan kaldıran ürünlerdir. Son dönemlerde oldukça popüler haline gelen bu cihazlar, kabloların yarattığı sınırların ötesine geçmektedir. Cihazı, bilgisayarınıza bağlamak için herhangi bir kabloya ihtiyaç duymazsınız. Bu sayede fareyi istediğiniz gibi hareket ettirebilirsiniz. Bu alanda bluetooth mouse modeller popüler olmaktadır.

Özellikle, bilgisayarı kullanma amacı sadece sörf yapmak olanlar için en iyi tercih olan kablosuz fareler, optik olması sebebiyle hassas ürünlerdir. USB kablosuz alıcı sayesinde bilgisayara bağlanan bu cihazlar, kablosuz sinyali almakta ve aktif hale getirmektedir. Fare, kendisinde bulunan verici ile alıcıya elektromanyetik bir sinyal göndermekte ve bu sayede çalışmaktadır.

Gamer Mouse

Eğer zamanınızın büyük bir çoğunluğunu oyun oynayarak geçiriyorsanız gamer mouse kullanımı sizin için daha konforlu olacaktır. Mouse modelleri farklı kavrama stillerine sahip olmaktadır. Bu anlamda bazı modeller, belli tarz kullanımlar için geliştirilmiştir.

Video oyunu sevenler için ideal olan oyuncu Mouse’ları, avuç içi kavrama özelliğine sahiptir. Böylece oyuncu fareyle tam temas kurabilmekte ve avuç içi, fareye tamamen oturmaktadır. Çoğu kullanıcı için rahat olan bu tutuş tarzı oldukça yaygındır.

Bir gamer mouse için en önemli özellik, oyuncuya sağladığı hız olacaktır. Aynı şekilde hassasiyet oranının da ön plana çıktığı bu ürünlerde, DPI dikkat edilmesi gereken bir kavramdır. Fareler için gereken duyarlılığı temsil eden bu özellik sayesinde cihaz rahat hareket eder ve kaydırma gibi hamleleri doğru bir şekilde uygular.

Kablolu Mouse

Günümüzde pek çok bilgisayar faresi, kablolu olarak kullanılmaktadır. Fare, USB bağlantısı ile sağlanan kontak sonrası çalışmaktadır. Neredeyse tüm bilgisayar modelleri için temel özelliklerden biri olan kablolu mouse, klasik kullanımdan vazgeçmeyen müşteriler için ilk tercih olmaktadır.

Birbirinden farklı renklere sahip olan kablolu fareler; siyah, beyaz, gri, bordo, gümüş, mor, yeşil, kırmızı ve mavi gibi seçenekler sunmaktadır. Üstelik terleme yapmayan, özel malzemelerden üretilen bu teknoloji ürünleri, ellerin kuru kalmasına da yardımcı olmaktadır.

En İyi Mouse Nereden Alınır?

İş yeri ortamı için en doğru seçim olan ergonomik fareler, uzun çalışma sürelerinde sağlıklı bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Bu anlamda daha kolay kavranması sayesinde kullanıcılar için konforlu ürünlerdir. Benzer şekilde, farelerdeki tıklama özelliğinden dolayı gürültü kirliliği olabilmekte ve bu ses çevreye rahatsızlık verebilmektedir. Bu sebeple ürünü detaylı bir şekilde incelemek size fayda sağlayacaktır.

Bir mouse seçiminde en önemli nokta, onu hangi alanda kullanacağınızdır. Tüm bunlara yönelik olarak müşterilerin ihtiyacına göre çeşitli markaların tedariğini gerçekleştiren Avansas ile en iyi ürünlere ulaşmanız mümkündür.

Ucuz Mouse Alışverişi Nereden Yapılır?

Güvenli alışveriş garantisi altında hizmet veren Avansas, müşterileri için ekonomik bir fiyatlandırma politikasına sahiptir. Eğer amacınız ucuz mouse alışverişi yapmaksa kategorilerimizi inceleyebilir ve sizin için sunduğumuz avantajlı fiyat tekliflerinden faydalanabilirsiniz.

Avansas’ta Bulunan Mouse Aksesuarları Nelerdir?

Eğer bilgisayarınız için mouse almayı düşünüyorsanız konforlu bir kullanım için mutlaka mouse pad de almanız önerilmektedir. Bu anlamda Avansas’ta yer alan çeşitli markaların ürünlerine göz atarak zevkinize yönelik bir tercihte bulunabilirsiniz.

Mouse Pad

Bir mouse için en gerekli aksesuar mouse pad olmaktadır. Fare kullanımını kolaylaştıran bu aparatlar sayesinde eliniz ve bileğiniz rahat edecektir. Avansas olarak satışını gerçekleştirdiğimiz Mouse Pad’leri inceleyebilir ve anında sipariş verebilirsiniz. Üstelik çok kolay bir şekilde temizlenen bu ürünleri sadece silmeniz yeterli olacaktır. Hatta bazı fare altlıkları makineye bile atılabilmektedir. Genel olarak sabunlu bir bezle silmenin yeterli olduğu bu ürünler rahatlıkla kirlerden arınabilmektedir.

Mouse Fiyatları Ne Kadardır?

Mouse fiyatları, kullanım amacına ve taşıdığı özelliklere göre farklılık göstermektedir. Ofis için kullanılacak bir mouse ile oyun amaçlı alınacak bir mouse arasında muhakkak bir fiyat farkı olacaktır. Ek olarak Mouse’ların fiyatları marka ve modele göre değişmekte olup stabil bir fiyatlandırma politikası bulunmamaktadır. Hatta bazen klavye mouse set halinde bile alınabilmektedir. Avansas ile en kaliteli ürünlere ulaşabilir ve her bütçeye uygun bir seçenek bulabilirsiniz.