Çamaşır Deterjanı

Toplam 33 sonuç
BunlarıBiliyor muydunuz?

Tonerlerin, mürekkebi toz halinde püskürttüğünü ve modeline göre 6000 sayfaya kadar çıktı verebildiğini biliyor muydunuz?

Gün içinde kirlenen çamaşırlarınızı ve kıyafetlerinizi, çamaşır deterjanı ile temizleyerek yumuşak ve mis kokulu olmasını sağlayabilirsiniz. Kullanacağınız çamaşır deterjanı ile çamaşır temizliğinin yanı sıra, tüm çamaşırlarınızın renklerini ve dokusunu korumasını sağlayabilir ve bu sayede de çamaşırlarınızı uzun süreli kullanımlarda ilk günkü gibi giyebilirsiniz. Farklı bileşimlere sahip deterjanlardan ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilir, etkin bir temizlik ve koruma için kapsül deterjanları tercih edebilir ya da derinlemesine temizlik için sıvı deterjanları kullanabilirsiniz.

Alkinzei sülfolomak yöntemi ile üretilen çamaşır deterjanı bileşiminde, sabunların aksine hayvansal ya da bitkisel yağ bulunmaz. Deterjanın kompleks formülünde bulunan kompleksleştiriciler, ağartıcılar, stabilizatörler, kolloidal taşıyıcılar, dezenfektanlar ve dolgu maddeleri yüzey gerilimini arttırarak çamaşırlarınızın içine suyun iyice girmesini ve lekelerin daha kolay ayrışmasını sağlar.

Deterjanlar çamaşırlarınızın kullanım alanına göre değişiklik göstermekle birlikte, rengine göre de farklılık göstermektedir. Perde, çarşaf, iç giyim gibi beyaz renkli çamaşırlarınız için uygun olan beyazlara özgü çamaşır yıkama deterjanı, daha parlak ve canlı renklere sahip günlük kıyafetleriniz ve diğer renkli çamaşırlarınız için ise renklilere özel olarak üretilen çamaşır deterjanı ürünlerini tercih edilebilirsiniz.

Kategorimizde Perwoll, Vernel, Persil ve Ariel markalarının hem beyazlara hem de renklilere uygun olan etkin çamaşır yıkama deterjanı ve yumuşatıcı ürünlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Beyaz çamaşırlarınıza özel üretilen deterjanlar, çamaşırınıza zarar vermeden derinlemesine temizlik uygulayıp eşsiz performansları sayesinde istenmeyen tüm lekeleri rahatlıkla çıkartır. Renklilere uygun deterjanlar ise renkli kıyafetlerinizin ve parlak çamaşırlarınızın rengini koruyarak pratik bir temizlik sağlar. Siyahlara özel olarak üretilen çamaşır makinesi deterjanı ile de siyah çamaşırlarınızı gönül rahatlığıyla yıkayabilir, renklerinin solarak grileşmesini engelleyebilirsiniz. Hassas ciltler için özel geliştirilen, boya içermeyen yumuşatıcıları kendi çamaşırlarınızda olduğu gibi bebeğinizin çamaşırlarında da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Geniş ürün yelpazesi ve kaliteli ürün stoku ile ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeleri düşük maliyetle tercihinize sunan online alışveriş marketiniz Avansas.com, hızlı ve kolay sistemi ile aradığınız ürünü kolayca sipariş etmenize olanak verir. Bütçenize uygun fiyat ve ödeme koşullarının yanı sıra; Avansas.com'un kolay iade, ücretsiz kargo, bir iş gününde teslimat gibi avantajlarından yararlanarak dilediğiniz ürünü kolaylıkla sepetinize ekleyebilir ve hemen satın alabilirsiniz.