Su Bardağı ve Sürahiler

Toplam 18 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Su Bardağı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Su, tüm canlıların en temel ihtiyaç kaynaklarından biridir. Bundan dolayı günlük tüketmemiz gereken su miktarına dikkat edilmesi gerekir. Su ihtiyacınızı karşılamak için yapılan fiziksel aktiviteleriniz doğrultusunda günde 1,5-2 litre su tüketiminin ihmal edilmemesi lazımdır. Su içmeyi keyifli hale getiren ve bazen de meşrubatların içim ve sunumunda da kullanılan su bardağı değişen model tasarımları ile göz kamaştırır.

Günlük hayatta en çok kullanılan ve her zaman ihtiyaç duyduğunuz mutfak gereçlerinden biri olan su bardağı, farklı seçenek ve modelleri ile beğenilere sunulur. Evlerdeki işlevlerinin yanı sıra dolap ve vitrinlerde de yerini alan su bardakları, şık tasarımları ile ilgi çeker. Geleneksel olarak yapılan su bardaklarının yapımında en çok kullanılan malzeme hep camdır. Kullanım sıklığı ve her zaman kolay temizlenmesi açısından camdan imal edilen su bardakları, en sağlıklı kullanımı sunar. Su bardağı satın alırken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:

  • Günlük hayatta birçok farklı alanda kullanılan su bardağı çeşitleri arasında size en uygun olanı, beklentinizi ve zevkinizi karşılayacak modeli almalısınız. Bu size keyifli bir kullanım sağlar.
  • Su bardağının camının kalın olması önemli bir noktadır. Düştüğünde kırılmaz.
  • Günlük hayatta çok fazla su tüketmeniz gerektiği için kendinize özel olarak büyük su bardağı tercih edebilirsiniz.
  • İnsanlar, su içerken zevk almak ister. Bu yüzden desenli ve tasarımı şık olan bardakları kullanabilirsiniz.

Su bardağı modelleri arasında düz su bardağı, desenli su bardağı, büyük ve küçük su bardağı, uzun, kısa su bardakları yer alır. Özellikle iş yerinde kullanılan su bardakları, normal ebatta düz olan modellerdir. Kalabalık ortamlarda bir içeceği ikram ederken zorlanmadan taşıyabilmek için tepsi kullanılır. Hem su bardaklarınızı taşımada yardımcı olan hem de kolay sunum imkânı taşıyan ürünler rahat ve kullanışlıdır.

Kalitesiz Su Bardağı Nasıl Anlaşılır?

Sağlığınız için önemli olan su bardakları, günlük hayatta sık sık tercih ettiğiniz mutfak ürünleridir. Bir bardağın kaliteli olması üretildiği camı ile anlaşılabilir. Yıkandıktan sonra bile çizilmeyen, leke tutmayan ve solma yapmayan bardaklar kaliteli su bardaklarıdır. Devamlı olarak yıkanan su bardaklarının hem ömürleri kısa olur hem de camı üzerinde puslanma yaşanır. Camın kaliteli olmasının bardaklar üzerinde de etkisi oldukça fazladır. Su bardağı hemen hemen her gün kullandığınız ürünler arasında yer alır. Bulaşık makinesinde yıkandığında desenlerinin çıkması, bardakların çizilmesi ve camının deforme olması su bardağının kalitesiz olduğunu gösterir.

En Kaliteli Su Bardağı ve Sürahi Markası Nedir?

Sürahi ile su bardağı marka ve modellere göre değişiklik gösterir. Evinizde sofralarınıza şıklık katacak, misafirlerinize yemeklerde eşlik edecek ve sizi su içerken bile keyiflendirecek olan mutfak gereçleridir. Piyasada oldukça çok fazla modelde ürün mevcuttur. Cam deyince ilk akla gelenler arasında yer alan ve kaliteden asla taviz vermeyen Paşabahçe markası her evde bulunur. Tekli olarak ya da set şeklinde satılan ürünleri ile adından sıkça söz ettiren marka, çeşitli model ve desenlerini müşterilerine devamlı olarak sunar.

Paşabahçe Su Bardağı

Paşabahçe su bardağı, üstün kaliteli malzeme seçimi ve profesyonelliği ile yıllardır piyasada olan ender markalardan biridir. Camın estetiğinden yola çıkarak özenli bir şekilde işlediği su bardaklarını müşterisinin önünü çıkaran Paşabahçe markası, mutfak raflarında yerlerini alır. Yıllardır üreten ve kendini geliştiren çizgisi içinde yer alan mutfak gereçleri, sofraların trendlerini de yansıtır. Paşabahçe markasına ait su bardakları, girdiği her ortamda estetik görüntüsü ile sofralardaki zarif sunumları tamamlar.

Paşabahçe markası, 1953 yılından beri cam sektöründe en iyi şekilde ilerlemiş ve ileri teknolojiyi kullanarak en kaliteli ürünleri piyasaya sürmüştür. Kendini devamlı olarak geliştirmiş ve geniş koleksiyon parçaları ile farklı ev stillerinin öncüsü olmayı başarmıştır. Su bardağı takımı, Paşabahçe markasının sık tüketilen ürünleri arasında yerini alır. Her evin ihtiyacı olan bardak takımlarının yanı sıra Paşabahçe kahve yanı su bardağı çeşitleri de tüketicilerin en çok kullandığı ürünler arasındadır.

Kahvaltıların vazgeçilmez mutfak gereçleri arasında çay bardağımodellerine de sık rastlanır. Mutfak masalarında hoş görüntülerin oluşmasını sağlayan bardaklar, camın görselliğinden faydalanarak hoş sunumlar ortaya çıkarır. Eşsiz kahvaltı sofralarında her zaman kullanabileceğiniz ürünleri de Paşabahçe markasında bulabilirsiniz.

Paşabahçe Sürahi

Yemek takımlarından pişirme gereçlerine kadar birbirinden farklı çok fazla ürünü kapsayan mutfak gereçleri arasında sürahiler de bulunur. İçine su veya meyve suyugibi meşrubatlar konularak servis edilen sürahiler, mutfakların en zaruri ihtiyaçları arasında yerini alır. Türkiye’de tanınan en köklü markalardan biri olan Paşabahçe, mutfak için porselen ve cam ürünler üretir. Hem çağa ayak uyduran hem de kaliteli ve modern tasarımlar sunan marka, mutfaklara renk katar. Modern ve klasik biçimlere sahip olan Paşabahçe sürahisinin modelleri ebat olarak da değişkenlik gösterir. Cam sürahi modelleri arasında kapaklı sürahi, kapaksız sürahi, damacana şeklinde ve şişe tipi sürahiler yer alır.

Farklı tasarımları ve farklı kullanım amaçları olan sürahiler pratik kullanım imkânı da sunar. Hacim oranları değişen ürünlerin estetik yapıları da kullanıcıları oldukça çok etkiler. Sürahi modelleri arasında en çok kullanışlı olanlar kapaklı sürahilerdir. Günlük hayatta da kullanılabilecek olan bu ürün, daha kolay kullanım olanağı sağlar. Cam sürahi şık tasarıma ve çeşitli kabartmalara sahip hoş tasarımlı ürünler arasındadır. Özellikle kırmızı kapaklı camdan yapılan sürahi modeli hemen hemen her evde bulunur.

Sürahi takımı modelleri arasında en şık görünüşe sahip olan karaf modellerdir. Yatık bir tasarıma sahip olan karaf modelleri set halinde de satılır. İçerisinde meşrubat servis edilen bu ürün, sürahi çeşitleri arasındaki en zevkli modellerden biridir. Misafirleri en güzel şekilde ağırlayabileceğiniz, ortamınıza şıklık katacak bu ürünler evinizin ve mutfağınızın havasını değiştirir.

Avansas’ta Bulunan Su Bardağı ve Sürahi Modelleri Çabuk Çizilir ve Kırılır mı?

Avansas’ta bulunan su bardağı ve sürahi ürünleri kaliteli yapısı sayesinde deforme olmaz. Doğru kullanıldığında çabuk çizilme yapmayan ve ağır darbe haricinde kolayca kırılmayan su bardağı ve sürahiler oldukça sağlam bir yapıya sahiptir.

Avansas’ta Satılan Su Bardağı ve Sürahi Modelleri Kaliteli ve Dayanıklı mıdır?

Avansas’ta satılan her ürün oldukça kaliteli, sağlam yapılı ve dayanıklıdır. Kalitesinden asla ödün vermeyen Avansas müşterilerine her zaman güvenilir bir hizmet sunar. Marka bilinirliği yüksek ürünleri bünyesinde barındıran sayfamızdan kolayca ve rahatça alışveriş yapabilirsiniz. Su bardağı ve sürahi ürünleri ile ofisinizin ve evinizin ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Su Bardağı ve Sürahi Fiyatları Ne Kadardır?

Farklı tasarım ve farklı kullanım amacına hitap eden su bardağı ile sürahilerin fiyatları modellerine göre değişkenlik gösterir. El işçiliği olan ve hacmi daha geniş bir yapıda olan ürünler, değişik modelde olduğu için fiyat açısından farklılık gösterir. Su bardağı ve sürahisi ile set halinde satılan ürünlerin fiyatları, içerisinde daha fazla parça barındırdığı için yüksektir. Klasik tarza sahip olan sürahiler genellikle aynı fiyat aralığında yer alır. Bütçenize uygun ürünleri sayfamızdan inceleyebilir ve hemen sepetinize atarak kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.