Kaşık - Çatal ve Bıçaklar

Toplam 45 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Kaşık - Çatal – Bıçak

Kullan At Ürünler Nerelerde Kullanılabilir?

Kullan at ürünler olarak nitelendirilen eşyalar genellikle; plastik kullan at çatal, bıçak, kaşık, bardak ve tabaklardan oluşmaktadır. Bir diğer ismi “tek kullanımlık” olan bu ürünler günümüzde pek çok marka tarafından çeşitli model, renk ve desende üretilmektedir. İçerisinde kullanılan materyal, ürünün ebatları ve üretici firmaya göre fiyatları değişiklik gösteren tek kullanımlık malzemeler, gündelik hayatın yoğun temposunda kullanıcıya vakit kazandırarak hayatı kolaylaştırır.

Özellikle kalabalık davetlerde temizlik derdini ortadan kaldırmaları sebebiyle çok sık tercih edilen bu ürünler; piknik alanlarında, kamp ve hastane gibi toplu yemek yenilen ortamlarda da kullanılabilirler.

Yalnızca bir kez kullanılan ve yıkanıp tekrar kullanılamayan bu ürünler, plastiğin kullanımı kadar yaygındır. Kullan at ürünler içerisinde kullanılan plastik maddeler zaman içerisinde çeşitlendirilmiştir. Bazı markalar kağıt ve plastik karışımı kullanırken bazı markalar da köpük kullanmaya başlamışlardır.

Kullan at ürünler de kendi içlerinde oldukça çeşitlidir. Yemek yeme alışkanlığının gün içinde çok fazla artması, ürünlerin çeşitlenmesini sağlamıştır. Günümüzde karşılaştığımız kullan at ürünler şu şekildedir:

 • Kullan at çatal, bıçak ve kaşık
 • Karton bardak
 • Tabak ve tabldotlar
 • Kuru ve ıslak mendiller
 • Kürdanlar
 • Pipetler
 • Tek kullanımlık pudralı ve pudrasız eldivenler

Tek kullanımlık ürünler kategorisinde bazı sayfalar tarafından karton kutular, teneke kutular ve plastik su şişeleri de gösterilmektedir.

Kullan At Kaşık-Çatal ve Bıçak Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Kullan at ürünler paketler halinde satılır. Bir paket içerisinde tek adet, beş ya da on adet kullan at çatal, kullan at bıçak ve kullan at kaşık bulunabilir. Ayrıca, bu ürünlerin yanında ekstra olarak kuru mendil, ıslak mendil ve kürdan olma olasılığı da yüksektir.

İçinde yalnızca plastik tek kullanımlık çatal, bıçak ve kaşık olan paketlemelere marketlerde rastlanırken, mendil ve kürdanlı paketlemelere lokanta, kafe ve restoranlarda daha sık rastlanır.

Malzemelerin teker teker paketlenmesinin amacı yalnızca tek kişinin bunları kullanmasına olanak sağlamaktır. Fakat marketlerde bulunan çoklu paketlemelerdeki ürünler birden fazla kişinin kullanımına sunulmuş olmakla birlikte tek kullanımlık şekilde üretilmişlerdir.

Kullan at çatal ve kullan at bıçak setinin diğer kolaylığı ise özellikle kamp ve piknik alanlarında ortaya çıkmaktadır. Bu tarz etkinliklere giderken yanınızda tek kullanımlık ürünler bulundurmanız, hem yıkama suyundan hem de dönüş yolunda yerden tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca kişisel aracınızda plastik bardak ve muadillerini bulundurmanız da tasarruf açısından önerilebilir.

Tek kullanımlık ürünler; içerdikleri plastik, köpük ya da kağıt maddeler sebebiyle sıradan çöp kutularına değil geri dönüşüm kutularına atılmalıdır. Çocuklarımız için daha iyi bir gelecek ve daha temiz bir dünya inşa etmek adına bu duruma dikkat edilmesi gerekmektedir.

Günümüzde pek çok ülke; kullan at çatal, kullan at bıçak ve kullan at kaşık gibi ürünlerin kullanımını yasaklamıştır. Buna sebep olarak ürünlerin çöp kutusuna atılmasından dolayı dönüştürülememesi veya ürünlerin parklara, bahçelere ve denize atılması gibi durumların söz konusu olması gösterilmiştir.

Amerika, Tayvan, Vietnam ve Almanya gibi ülkeler bu konuda üstün bir duyarlılık başlatarak kafe ve restoran gibi mekanlarda; kullan at çatal bıçak seti ve plastik çatal kaşık gibi ürünleri paketli olarak vermek yerine yıkanabilir ürünleri müşterilerine vermeyi tercih etmektedir.

Kullan At Kaşık-Çatal ve Bıçak Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kullan at plastik çatal, kullan at kaşık ve kullan at bıçak; tabak, tabldot ve bardak alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bunlardan ilki alınan ürünün hangi marka tarafından üretildiğidir. Günümüzde birçok plastik sağlıksız şekilde geri dönüştürülebiliyor. Bu sebeple ürünü satın aldığınız markanın geri dönüşüm işlemini uygun sağlık koşulları altında yaptığından emin olmalısınız.

Dikkat edilmesi gereken ikinci nokta ise ürünlerin ham maddesinde ne derece plastik bulunduğudur. Örneğin bir kullan at tabak içeriğinde ürünün %90 oranında plastikten üretildiği bilgisinin bulunması; tabağı yeniden kullanabileceğiniz ve ardından plastik geri dönüşüm kutusuna atabileceğiniz anlamına gelmektedir. Fakat bu tabak üzerinde sıcak yemek yemeniz kesinlikle sağlıklı değildir.

Tabağa sıcak yiyecek koyduğunuzda plastiğin etken maddeleri harekete geçeceği için sağlığınızı tehdit etmesi oldukça muhtemeldir. Böyle bir tabağı kullanacağınız zaman içerisine cips ya da çekirdek gibi hızlı atıştırmalık ürünleri doldurmanız önerilir.

Marketlerden ya da büfelerden kullan at kaşık ya da bardak gibi ürünleri alırken dikkat etmeniz gereken başka bir nokta ise bu ürünlerin paketlerinin tamamen kapalı olmasıdır. Kullan at ürünler, çok sık satılmadığı için raflarda tozlanma ihtimaline sahiptir. Ürün ambalajında herhangi bir delik var ise toz, delikten içeri girebilir ve kullan at ürünlere kolayca yapışabilir. Bu durumda sağlıklı olması açısından tercih ettiğiniz ürünler daha tehlikeli bir hale gelebilmektedir.

Kullan At Kaşık-Çatal ve Bıçak Çeşitleri Ekonomik Midir?

Tek kullanımlık ürünler, oldukça düşük fiyatlarla tüketicilere sunulmaktadır. Buradaki en büyük etken, ürünlerin dönüştürülebilir olması ve insanların geri dönüşüm ürünlerine teşvik edilmesidir. Bu açıdan bakıldığında tek kullanımlık ürünlerin ekonomik olarak oldukça faydalı olduğunu da söylemek mümkündür.

Ayrıca okul, kantin, dershane, ofis ve iş yeri gibi mekanlar için yapılacak olan tek kullanımlık ürünlerin alışverişleri de Avansas’ta oldukça uygun fiyatlara yapılabilmektedir.

Topluluk olarak yaptığınız yemekli etkinliklerde tek kullanımlık ürünleri tercih edebilir ve sonrasında bu ürünleri geri dönüşüme yollayabilirsiniz.

En Kaliteli Kullan At Kaşık-Çatal ve Bıçak Markaları Nelerdir?

Avansas bünyesinde satılan kullan at ürünler, ülkemizde kullanılan en kaliteli geri dönüşüm ürünlerindendir. Kullan at kaşık, kullan at çatal ve kullan at bıçak satışı yapan kaliteli markalar ise şu şekildedir:

 • Ece Plastik
 • Huhtamaki
 • Asorty
 • Kalmia
 • Dolphin
 • Lette

Bu markalara ait ürün satışları Avansas üzerinden oldukça uygun fiyatlara yapılmaktadır. Ayrıca, sağlığa zararlı bileşenler içermeyen bu ürünler, ait oldukları markaların kalitesini bu şekilde yansıtmaktadır. Siz de hem güvenilir hem de uygun fiyatlı kullan at ürün alışverişi yapmak istiyorsanız Avansas’ı tercih edebilirsiniz.

En Uygun Fiyatlı Kullan At Ürünler Nereden Satın Alınır?

Kullan at bıçak, kullan at çatal ve kullan at kaşık gibi ürünler, 7/24 online olarak Avansas üzerinden satın alınabilir. Gün içinde vereceğiniz siparişler hemen kargoya verilir ve kısa zaman içinde kargonun size ulaştırılması sağlanır. Üstelik hızlı teslimat bölgesinde bulunuyorsanız siparişiniz 1 iş gününde sizlere teslim edilmektedir.

Ofis ve sarf malzemelerinin olduğu kadar plastik ürünlerin de merkezi olan Avansas, tek kullanımlık ürünleriyle de her zaman müşterilerinin yanında bulunuyor.

Kullan At Kaşık-Çatal ve Bıçak Fiyatları Ne Kadardır?

Kullan at kaşık, kullan at çatal, kullan at bıçak, kürdan, peçete, ıslak mendil, plastik şişe, tabak, tabldot ve mutfak malzemeleri gibi pek çok ürün, tek kullanımlık olmasının yanı sıra geri dönüşüme uygun olarak üretilmiş olan ürünlerdir. Bu ürünlerin fiyatlandırması; ürünün markasına, paket içeriğine ve kullanılan malzemelere göre değişebilmektedir.

Bu ürünlere, kesintisiz olarak online alışveriş hizmeti veren Avansas üzerinden ulaşabilirsiniz.Avansas bünyesinde bulunan tek kullanımlık ürünler; çeşitleri ve uygun fiyatları ile müşterileri kendine çekmektedir.