HP Kartuş

Toplam 59 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

HP Kartuş

Hewlett Packard (kısaca HP) merkezi ABD, Palo Alto Kaliforniya’da bulunan uluslararası teknoloji firmasının; yazılımsal uyumluluk, renk, baskı özelliği ve fiyatlarına göre sıraladığımız tüm HP kartuş modellerine bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

HP kartuş modelleri içerisinde kendi serisi dışında uyumluluk gösterdiği yazıcılar da dahil olmak üzere; sarı, mavi, kırmızı, siyah renk seçeneklerinin olduğu ürünleri teknik özellikleri bakımından inceleyebilir, ihtiyaç duyduğunuz ürünleri tercih edebilirsiniz. Baskı kapasitesine ve kalitesine, düşük maliyetine, yazıcı uyumluluğuna, soluklaşmaya dayanıklılığına, garanti kapsamına bakarak ihtiyacınız olan ürünün siparişini hemen verebilirsiniz.

Kullanım Alanları

Teknolojinin gelişmesiyle beraber hayatımız oldukça kolaylaşsa da bu kolaylaşma her şeyin seri bir şekilde yapılması zorunluluğunu meydana getirdi. İş hayatında da bu hıza ayak uydurma ofis donanımları ile sağlanmaya çalışılıyor. Bu ofis donanımlarından biri olan yazıcılar ve fotokopi makineleri de kısa sürede yüzlerce sayfa çıktı ve kopya sağlayarak personelin işini kolaylaştırıyor. Bu cihazların daha hızlı ve yararlı çalışması için ise kaliteli bir kartuş kullanmak gerek. Dolayısıyla HP marka mürekkep püskürtmeli yazıcı ve fotokopi makinesinin bulunduğu her iş yerinde HP marka kartuş kullanabilirsiniz.

Mavi, sarı, siyah, kırmızı gibi renk seçenekleri olan HP kartuşlar arasında üç renkli kartuşlar da mevcut. 200 – 1500 sayfa arası baskı kapasitesine sahip kartuşlar soluklaşmaya dayanıklıdır ve 24 ay garantiye sahiptir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kullandığınız yazıcı çeşidi ile HP kartuş çeşidi uyumlu olmalıdır. Yazıcınız mürekkep püskürtmeli olmalı, lazer yazıcı olmamalıdır. Yazıcınız ile yapmayı planladığınız baskı çeşidi ve adedini düşünerek teknik özelliklere göre en uygun HP kartuş çeşidini seçmelisiniz.

Yüksek kapasiteli (XL) sık baskı alan profesyonel kalitede renkli veya siyah, mavi, sarı, kırmızı yazılı belgeleri, daha az maliyetle güvenli bir şekilde üretmek istiyorsanız sayfa başına en uygun maliyetlerle karşımıza HP kartuş fiyatları çıkıyor. Tek yapmanız gereken ihtiyacınıza en uygun kararı vermeniz.

HP kartuşlar çeşitli model ve fiyatlarıyla Avansas.com’da! Hemen sipariş verin kargo bedava ve 1 iş gününde teslimat avantajıyla kapınıza gelsin. Ofis ve kırtasiye marketiniz Avansas.com’dan online ve güvenli bir şekilde alışveriş yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.