Daksil

Toplam 13 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Sıvı ve Şerit Düzelticiler

Hayatta yapacağınız istem dışı bir fiilin, düşünmeden söylediğiniz bir sözün ya da kırdığınız bir kalbin bedeli hata olarak karşımıza çıkar. Bu hataların telafisi bazen oldukça güç olabilir. Ancak yazı yazarken kağıt üzerinde gerçekleştirdiğiniz bir hata ilk önce canınızı sıksa da daksil sayesinde pratik bir yolla çözüme kavuşturulur. Çünkü daksiller, dolma kalem ve tükenmez kalem gibi yazım hataları yapıldığında düzeltilmesi imkansız görünen kalem çeşitlerinde kişilerin imdadına yetişen bir çeşit modern silgi gibidir. Her ne kadar içeriğinde bulunan beyaz ve yapışkan sıvının izi kağıt üzerinde geçmiyor olsa da, yazım hatasının düzeltilip metnin yazılmasına devam edilmesini kolaylaştırmaktadır.

Daksil çeşitleri sayesinde hatalı metinlerin üzerini ince beyaz bir tabaka ile kaplayarak yazım hatalarınızı telafi edebilirsiniz. 1951 yılında Bette Nesmint Graham adlı Amerikalı bir sekreter, evinin mutfağında blender yardımı ile sıvı haline getirdiği kağıt olarak icat ettiği daksilin tüm dünyanın rağbet edeceği ve hemen hemen her yerde karşımıza çıkan bir ürün haline geleceğini büyük ihtimalle öngörememiştir. Ancak daksiller, içinde yaşadığımız dönemde günlük hayatımızda ofiste, evde ya da derste hepimizin sık sık ihtiyaç duyduğu bir ürün olmuştur. Gene de bu ürünün kullanımında dikkat edilmesi gereken belki de tek nokta vardır. O da daksilin asla ateş ile temas ettirilmemesi gerektiğidir. Çünkü ateş ile temas eden bir daksil, şaşırtıcı bir hızla alev alarak elinizdeki kağıdın yanmasına ya da daha kötüsü sizin bu durumdan zarar görmenize neden olabilir. Fırça uçlu, kalem ve şerit daksil düzeltici olmak üzere üç türü bulunan daksil çeşitlerine Avansas.com ile ulaşmanız artık çok kolay.

Uzun emekler sarf ederek oluşturduğunuz bir metni korumanın ve yapılan hataları gidermenin en kolay yolu olan daksil çeşitlerine Avansas.com avantajları ile erişin. Tipp-ex markası, pek çok kişi tarafından daksille eş anlamlı bir kelime olarak kullanılmaktadır. Tipp-ex ve daha birçok markaya ulaşmanın en uygun ve en pratik yolu olan Avansas.com’a uğrayarak istediğiniz ürüne en avantajlı fiyatlar ile sahip olmanın keyfini yaşayın.