Telsiz (Dect) Telefonlar

Toplam 6 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Telsiz Telefon Nedir? Ne İşe Yarar?

Dect yani bir diğer adıyla telsiz telefonların gelişen teknolojilerle birlikte kablosuz hale gelmesi, kullanıcıların hayatlarındaki kullanım alanlarını da değiştirmiş ve genişletmiştir. Pratikliği sayesinde özellikle iş yerlerinde en çok tercih edilen ofis cihazları olan telsiz telefonlar, kullanıcılara sağladığı rahat bir şekilde hareket edebilme konforu ile en çok tercih edilen ürünler arasında gelmektedir.

Bazı zamanlarda, yoğun iş hayatı sebebiyle tüm gün masa başında çalışmak ve telefonlara anında cevap verebilmek mümkün değildir. Dolayısıyla masaüstü telefon taşınabilir ve müşterilerinizin aramalarına her an cevap verebilecek bir özelliğe sahip değildir. Bu anlamda telsiz telefonlar, geniş kapsama alanları sayesinde işleriniz için çok önemli bir kullanım kolaylığı sağlar.

Ayrıca telsiz ev telefonu da hala günümüzde çok tercih edilen ürünlerdendir. Neredeyse bir cep telefonu kadar çok özelliğe sahip olan gelişmiş telsiz telefonları, kişisel taleplerinize göre özelleştirebilirsiniz. Uzun süre kullanıma uygun güçlü bataryaları da sizler için kolaylık sağlar. Cep telefonlarının aksine hızlı bir şekilde şarjları bitmediği için özellikle yoğun bir ofis gününde tüm gün rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Telsiz Telefon Özellikleri Nelerdir?

Günümüzde telsiz telefonlar, gelişmiş özellikleri sayesinde kullanıcıların memnuniyetini birçok şekilde kazanmıştır. Çok geniş çekim mesafeleri, taşınma kolaylığı ve siz ana üniteden ilerledikçe cızırtısız ve bozulmayan ses kalitesi telsiz telefonların en önemli özelliklerindendir.

Ayrıca çok uzun süre giden bataryaları da gün içerisindeki hareket rahatlığınızı arttırarak yüksek performans sağlar. Böylelikle telsiz telefonunuzu ana ünitesine bağlayıp şarj etmek zorunda kalmadan tüm gün istediğiniz yerde görüşmelerinize devam edebilirsiniz.

Telsiz telefonların iş hayatında rahatlık sağlayan bir diğer özelliği de sahip olduğu telesekreter özelliğidir. Örneğin siz önemli toplantıdayken gelen aramaya cevap vermeseniz de, telesekreter özelliği devreye girer ve sizi arayan kişiye daha sonrasında dönüş yapabilirsiniz. Arayan numaraları görebilmeniz ve kendi istediğiniz numaraları ekleyerek oluşturabileceğiniz rehber de telsiz telefonları tercih etmek için en önemli sebepler arasındadır. Ayrıca gelişmiş modeller sizlere önemli kişileri işaretleme imkanı da sunar.

Telsiz telefonlar, ortalama 18 saat aralıksız konuşma yapabileceğiniz kadar güçlü bir bataryaya sahiptir. Ayrıca ortalama 200 saatlik bir bekleme süresine de sahiptir. Şarjı bittikten sonra güç adaptörüne bağlanarak şarj edilmesi gerekir. Telsiz telefonunuz şarjdayken de arama alabilir ve kullanabilirsiniz. Tercih ettiğiniz modele göre, telsiz telefonunuzda dış ortam sesini azaltma özelliği sayesinde çok kaliteli telefon görüşmeleri yapabilirsiniz.

Dect telefonların iş hayatınızı kolaylaştıracak diğer önemli özellikleri de hat aktarma ve çağrı bekletme özellikleridir. Böylelikle sizi arayan kişiyi ihtiyaç dahilinde beklemeye alabilir ve tek bir düğme ile aramayı başka bir hatta aktarabilirsiniz. Bu özellik hem sizin hem de müşterileriniz için çok büyük bir pratiklik sağlar ve iş hayatınızdaki profesyonel duruşunuzu güçlendirir. Ayrıca telsiz telefonların özelleştirilebilir zil sesi, ekran koruyucu ve istediğiniz zaman ayarlayabileceğiniz alarm özelliği de bulunmaktadır.

Telsiz Telefon Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte telsiz telefonların çeşitleri ve özellikleri de giderek artmaktadır. Bundan ötürü telsiz telefonunuzun ihtiyaçlarınıza karşılık geldiğinden emin olmak adına satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler vardır. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak bu özellikleri detaylandırarak sizin için uygun olan en iyi telsiz telefonu bulabilirsiniz.

  • Telsiz telefon satın alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerden en önemlisi açık alanda ve kapalı alanda çekim mesafesidir. Menzili geniş uzun mesafeli telsiz telefonlar size çok daha yüksek hareket kapasitesi sunar ve aramalara çok daha pratik bir şekilde yanıt verebilirsiniz.
  • Tercihlerinizi etkileyebilecek bir diğer özellik de, sık yaptığınız aramaları kaydedebileceğiniz rehberlerdir. Eğer sürekli ulaştığınız numaraları pratik bir şekilde arayabilmek istiyorsanız mutlaka yüksek kapasiteli bir rehberi olan telsiz telefon seçmelisiniz.
  • Eğer iş hayatınızda konferans görüşmesi yapmanız gerekiyorsa, telsiz telefonunuzu seçmeden önce çoklu konferans özelliği olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Bu özellik sayesinde aynı anda birkaç kişiyle birlikte konferans görüşmesi yapabilirsiniz.
  • Uzun konuşma süresi ve telesekreter özelliği gibi kriterlere de satın almadan önce dikkat edebilirsiniz.

En İyi Telsiz Telefon Markaları Hangileridir?

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan telsiz telefon modellerini bütçenize uygun olan fiyat aralığına göre sıralayabilir ve bu şekilde seçiminizi çok daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. En gelişmiş özelliklere sahip ve uygun fiyatlı telsiz telefonlara sahip olmak için Avansas kalitesine güvenebilirsiniz.

Gigaset Telsiz Telefon

Telsiz telefon denildiği zaman akla ilk gelen markalardan bir tanesi olan Gigaset, hem iş hem de ev hayatınızda kolaylık sağlamak için sizlere gelişmiş modeller sunar. Gigaset telsiz telefon, ekran koruyucu, zil sesi ve doğum günü hatırlatması gibi özellikler sayesinde telefonunuzu kişiselleştirmenizi mümkün kılar.

Seçtiğiniz modele göre gelişmiş rehberine en çok ulaştığınız kişileri kaydedebilir ve hatta çok önemli kişilerinizi işaretleyebilirsiniz. 2 yıl garanti imkanı ile de %100 müşteri memnuniyetini hedefler. Talep ederseniz internet üzerinden ses iletimi ile konuşma yapabileceğiniz Gigaset ip telefon modellerine de göz atabilirsiniz.

Panasonic Telsiz Telefon

Dünyaca ünlü bir Japon markası olan Panasonic, herkesin ihtiyacına karşılık gelecek telsiz telefonlar üretmektedir. Panasonic telsiz telefonların fiyatları da sahip oldukları özelliklere göre değişiklik gösterir. Eğer evde kullanacaksanız ve daha az özelliğe ihtiyacınız varsa uygun fiyatlı Panasonic telsiz telefonları tercih edebilirsiniz. Eğer profesyonel kullanım için alacaksanız, gelişmiş telsiz telefon özelliklerine dikkat ederek seçiminizi şekillendirebilirsiniz. Gelişmiş Panasonic telsiz telefon modelleri sizlere dış ortam sesini azaltma özelliği, istediğiniz aramaları engelleme, eller serbest kullanımı, istediğiniz kişilerle rehber paylaşımı ve Eco modu gibi özellikler sunar.

En Uygun Telsiz Telefon Çeşitleri Nereden Satın Alınır?

İşlevselliği ve pratikliği ile hem ev hem de iş hayatlarınızda yardımcınız olacak telsiz telefonlar taleplerinizi karşılamak üzere farklı modellere sahiptir. Dolayısıyla da farklı modeller farklı özelliklere sahiptir ve kendiniz için en uygun ürünü bulmanız için bu özelliklerin detaylı bir şekilde incelenmesi gerekir. Eğer ofis için telsiz telefon arıyorsanız en uygun çeşitleri Avansas’ta bulabilirsiniz. Avansas her bütçeye uygun ve her ihtiyaca karşılık gelecek telsiz telefon çeşitlerini sizler için bir araya getirir. Siz de kendiniz için en uygun telsiz telefonu Avansas’ta bulabilir ve istediğiniz adresten teslim alabilirsiniz. Birçok üründe bulunan garanti imkanı ile de bir sorun yaşadığınız durumda pratik bir şekilde çözüme ulaşabilirsiniz.

Telsiz Telefon Fiyatları Ne Kadardır?

TOBB Güven damgası olan Avansas’tan güvenle satın alabileceğiniz telsiz telefonların fiyatları, markasına, modeline ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Gigaset ve Panasonic gibi sektörün lider markalarının telsiz telefonlarını Avansas’tan en uygun fiyatlarla satın alabilir ve avantajların tadını çıkarabilirsiniz. Avansas, ürününüzü en hızlı şekilde profesyonel sevkiyat kalitesiyle sizlere hızlı bir şekilde ulaştırır. Kolay iade imkanı sunan Avansas, alışverişinizin her aşamasında öz denetim yaparak memnuniyetinizi garantiler. Siz de iş hayatınızı kolaylaştıracak ve gelişmiş özelliklere sahip telsiz telefonunuzu tek tık ile sipariş verebilir, en kısa sürede kapınızdan Avansas kalitesiyle teslim alabilirsiniz.