Selpak & Selpak Professional

Toplam 17 sonuç

Selpak Professional

Tek kullanımlık temizlik ürünlerinden oluşan Selpak Professional seçkisi, ofisinizde ve işyerinizde kolaylıkla hijyen elde etmeniz için geliştirilmiştir. Kuru olarak kullanılabilen kağıt havluların yanı sıra ıslak mendiller de bu seçkinin önemli bir parçasıdır. Gün içerisinde gereksinim duyduğunuz her anda kolayca temizlenmek için Selpak Professional ürünlerinden yardım alabilirsiniz. Avansas’ta büyük bir zenginlikle beraber yer alan Selpak Professional ürünleri, farklı boyutlara ve farklı özelliklere sahip temizlik gereçlerini içerir. Kaliteli kağıt dokusuna sahip olan Selpak Professional ürünleri, yumuşaklıkları ile güven verir. Aynı zamanda cilde narin şekilde temas ederek de kullanıcılarını memnun eden kağıt havlular ve ıslak mendiller, tahriş sorunu yaşamadan temizlenebilmeniz için üretilmiştir. Ebatları açısından birçok alternatiften oluşan Selpak Professional ürünleri sayesinde ofis ve büro ortamındaki ihtiyaçlarınız için en uygun çözümlere erişebilirsiniz. Öte yandan ev ortamında ya da günlük yaşamda kullanabileceğiniz Selpak Professional temizlik malzemeleri de size sunulur. Yanınızda taşıyarak ya da bulunduğunuz alandaki belirli noktalara yerleştirerek Selpak Professional temizlik materyallerinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Paketleri ile de güven veren bu nesneler, taşıma ve kullanım kolaylığı edinmeniz için son derece uygundur. Açılıp kapatılabilen paketleri bulunan Selpak Professional ürünleri, Avansas ile ulaşabileceğiniz çok sayıdaki alternatifi içerir.

Selpak Professional Çeşitleri Nelerdir?

Islak mendiller, Selpak Professional seçkisi üzerinden ulaşabileceğiniz kullanıcı dostu temizlik malzemeleridir. Islak olmaları sayesinde kirli yüzeyleri silmek istediğinizde ya da ellerinizdeki kirlerden kurtulmak istediğinizde bu nesneleri pratik bir biçimde kullanabilirsiniz. Paketleri sayesinde ıslaklıklarını başarılı bir şekilde koruyan Selpak Professional ıslak mendiller, Avansas üzerinden göz atabileceğiniz birçok modeli içerir. İçeriklerinde yer alan ıslak mendil sayısına ve bu mendillerin boyutlarına göre alternatifleri hızlı bir biçimde inceleyebilirsiniz. Emicilik oranı yüksek olan mendiller de Selpak Professional seçkisinin önemli bir parçasıdır. Islak yüzeylerde ve cildinizde oluşabilecek ter damlalarına karşı Selpak Professional mendilleri kullanabilirsiniz. Öte yandan burnunuzu silmek için de Selpak Professional mendillerin yumuşak dokusundan yararlanmanız mümkündür. Farklı sayılardaki mendilleri içeren alternatifler, Avansas ile rahatça erişebileceğiniz temizlik maddelerinden oluşur. Mendil ve ıslak mendil çeşitlerinin dışında kağıt havlular da Selpak Professional ürünleri arasında yer alır. Böylece ev ya da ofis ortamında ıslanmış yüzeylere kısa bir sürede etki ederek bu ıslaklığı giderebilirsiniz. Aynı zamanda tuvaletten çıkarken ellerinizi ve yüzünüzü kolayca kurulayarak rahat hissetmek için de Selpak Professional kağıt havluları kullanmanız size yardımcı olur. Ofis ve iş yeri gibi alanlarda hijyen koşullarını sağlamak için kullanabileceğiniz bir diğer ürün ise tuvalet kağıdıdır. Selpak Professional tuvalet kağıtları, farklı sayılardaki ruloları içeren alternatiflere ulaşmanızı sağlar.

Selpak Professional Ürünlerinin Özellikleri

Derinlemesine hijyen için uygun niteliklere sahip olan Selpak Professional ürünleri, hızlı ve güvenli bir biçimde temizlik elde etmenize imkân tanır. Taşınabilir olarak üretilen Selpak Professional mendil ve ıslak mendil çeşitleri, günün her anında hijyen gereksinimini karşılamaya yardımcıdır. Kutu mendil olarak üretilen alternatifler ise ofisinizde kullanabileceğiniz hijyenik nesneler arasında yer alır. Böylece kutu içinde dış etkilere karşı korunarak saklanabilen mendillere ulaşabilirsiniz. Çift katlı ya da üç katlı olarak üretilen çok sayıdaki mendil Selpak Professional seçkisinin bir parçasıdır. Bu seçkideki temizlik malzemelerine Avansas güvencesiyle sahip olarak günlük yaşamda hijyen ihtiyaçlarınıza çözüm sağlayabilirsiniz. Dayanıklı kağıtlarla üretilen havlular da oldukça kullanışlı Selpak Professional temizlik malzemelerini içerir. Kaç rulodan oluştuklarına bağlı şekilde göz atabileceğiniz kağıt havlular, işyerindeki çalışanların sayısına göre seçim yapmanıza olanak tanır. Bu sayede ofisinizdeki çalışma arkadaşlarınızın ıslak yüzeyleri kolayca silmesini ya da ellerini ve yüzlerini rahatlıkla kurulamasını sağlayabilirsiniz. Katlamalı olarak üretilmiş peçeteler de Selpak Professional modelleri arasında önemli bir yere sahiptir. Katlanarak üretildikleri için az alan kaplayan bu nesneler, yer tasarrufu için uygundur. Restoran, kafeterya ve lokanta gibi alanlarda garson katlama peçetelerini kullanabilirsiniz. Böylece müşterilerinizi daha hijyenik ve daha şık bir ortamda hizmet vermeniz kolaylaşır. Selpak Professional çeşitlerine dair daha fazla bilgiye ulaşmak istiyorsanız aşağıda sıralanmış olan maddeleri okuyabilirsiniz:

  • Dermatolojik olarak test edilerek kullanıcılara sunulan Selpak Professional ıslak mendiller, cilt dostu özellikleri ile beğeni toplar.
  • Z şeklinde katlanmış dispenser havlularına Selpak Professional seçkisinden erişerek pratik temizlik malzemelerine iş yerinizde yer verebilirsiniz.
  • Kutu mendillerin hem şık hem de dekoratif bir kutuya sahip olması, bu nesnelerin büro ortamına zarif şekilde uyum göstermesini sağlar.
  • Yaprak ölçüleri bakımından göz atabileceğiniz Selpak Professional tuvalet kağıtları, ihtiyaçlarınız için uygun seçimler yapmanıza yardımcıdır.
  • Yaprak sayısı açısından inceleyebileceğiniz Selpak Professional kağıt havlular sayesinde ofisinizdeki kişi sayısı ile uyumlu tercihler gerçekleştirebilirsiniz.

Selpak Professional Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Hijyen elde etmek ya da ıslaklıkları gidermek için Selpak Professional seçkisinde yer alan temizlik malzemelerini kullanabilirsiniz. Mendil ve kağıt havlu gibi materyaller, ofiste çalışırken yaşayabileceğiniz su ve çay, kahve dökülmesi gibi sorunlara karşı hızlı çözümler üretmenizi sağlar. Böyle bir sorunla karşılaştığınızda mendil ya da kağıt havlu yardımıyla yüzeyi hemen silip kurulayabilirsiniz. Islak mendiller de hijyen gereksiniminiz için hızlı ve etkili çözümler sağlar. pH dengesi gözetilerek üretilen Selpak Professional ıslak mendiller, cilt yüzeyine uygun yapılarıyla rahat hissetmenizi sağlar. Evde, arabada ya da çalışma ortamında kullanılabilen ıslak mendiller, hem cildinizi hem de çeşitli eşyalarınızı silmeniz için elverişlidir. Kullanım kolaylığı yaratan ve Avansas kalitesiyle ulaşabileceğiniz bir diğer Selpak Professional modeli de Z katlama özelliğine sahip dispenser havlusudur. Dispenserin içine pratik bir biçimde bu havluları yerleştirerek hijyen gereksinimi duyduğunuzda yapraklara ulaşabilirsiniz. İşyerindeki çalışanların hijyeni için önemli olan bir diğer temizlik malzemesi de Selpak Professional tuvalet kağıdıdır. Tuvaletinizdeki kağıtlıklara bu nesneleri kısa bir sürede yerleştirerek kullanıma başlayabilirsiniz. Cilt dostu yüzeyleri ile kullanıcılarının konforunu koruyan Selpak Professional tuvalet kağıtları, işyerindeki çalışanların hijyenik şekilde tuvaletten yararlanmasına yardımcı olur.

Selpak Professional Fiyatları

Sahip oldukları içeriklere göre Selpak Professional çeşitlerinin fiyatları farklılaştığı için ekonomik tercihler yapabilirsiniz. Altılı, sekizli alternatiflerin yanı sıra on ikili ya da daha yüksek sayıdaki temizlik malzemesini içeren nesneler de size sunulur. Böylece temizlik ihtiyacınız ve bütçeniz için uygun özelliklere sahip Selpak Professional modelleri arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz. Kağıtlarının kaç katlı olduğuna bağlı şekilde de bu temizlik nesnelerinin fiyatları farklılaşır. Avansas’ta farklı fiyat düzeylerine sahip birçok Selpak Professional ürünü bulunduğu için ekonomik seçimler yapmanız kolaylaşır. Kaç metrelik uzunluğa sahip olduklarına ya da kaç adet yapraktan oluştuklarına göre Selpak Professional temizlik malzemelerinin fiyatları değişir. İş yeriniz için Selpak Professional seçkisinde yer alan temizlik malzemelerini toplu olarak da tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem hesaplı fiyatlardan yararlanmanız hem de çok yönlü Selpak Professional temizlik malzemelerini kullanmaya başlamanız mümkün hale gelir. Tuvalet kağıdı, kağıt havlu, mendil ve ıslak mendil gibi nesnelere toplu olarak erişmeniz, farklı hijyen sorunlarına kolayca çözüm üretmenizi sağlar. Hemen Avansas üzerinden Selpak Professional seçkisini gözden geçirip fiyatları ve özellikleri size en uygun temizlik malzemelerini sipariş edebilirsiniz.