Edding Kalem

Toplam 93 sonuç

Keçeli kalem ve kalıcı kalem gibi yazı ve işaretleme araçları üreten Alman şirketi Edding, oldukça uzun yıllardır kullanıcıların kalem ihtiyacını karşılar. Kullanıcıların en sık tercih ettiği markalar arasında ilk sıralarda gelir. Hem kullanışlı hem de konforlu kalemler üreterek geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Edding, oldukça fazla renk seçeneği sunar ve farklı kullanım alanlarında tercih edilir. Fosforlu kalem, keçeli kalem, tahta kalemi gibi çeşitli kalem seçenekleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar.

Edding Kalemlerin Öne Çıkan Özellikleri

Pek çok farklı koleksiyona sahip olan Edding kalemler, sahip oldukları özellikler ile kullanıcılara iyi bir yazma deneyimi sunar. Çeşitli yüzeylere yazma ve işaretleme yapmak için üretilen Edding kalemler, şu özellikleriyle öne çıkar:

 • Permanent markörler, kağıt, karton, plastik, cam ve metal gibi neredeyse tüm yüzeylerde su geçirmez ve aşınmaya karşı dayanıklıdır.
 • Permanent kalemler, farklı kalınlıklara sahip seçenekler sunar. Gözeneksiz plastik yüzeylere kalıcı yazı yazma özelliğine sahiptir. Ayrıca bu yazılar alkol ile düzeltilebilir.
 • Çok amaçlı asetat kalemi leke bırakmayan, suda çözünen ve çabuk kuruyan mürekkebe sahiptir. Arka kısmında bulunan silgi aracılığıyla yazılar silinebilir.
 • Çok çeşitli parlak renklere sahip keçeli kalemler, su bazlıdır. Günlük yazma, çizim yapma ve boyama için kullanılabilir.
 • Kağıdın arkasına iz yapmayan fosforlu kalemler, parlak renklere sahiptir. Sağlam plastik gövdesi ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.

Edding Kalem Modelleri

Edding, farklı kullanıcıların ihtiyacına hitap eden kalıcı ve renkli kalemler üretir. Farklı özelliklere sahip çeşitli Edding kalemleri, kendi aralarında gruplara ayrılır ve pek çok avantaja sahiptir.

 • Edding Fosforlu Kalemler: Özellikle öğrenciler ve ofis çalışanları tarafından sıkça tercih edilir. Dayanıklı uç kalınlığı ile kağıt üzerinde işaretleme yapmayı kolaylaştırır. 500 metreye kadar yazım kapasitesi ile uzun ömürlü kullanılabilir. Yeniden doldurulabilir özelliğe sahiptir.
 • Edding Tahta Kalemi: Yuvarlak ucu sayesinde beyaz tahtalara kolay yazım imkanı sunar. Aynı zamanda yumuşak yazım kalitesi sunarak uzun süre tahtaya yazı yazma işini zahmetsiz hale getirir. 1.5 – 3 mm aralığındaki çizgi kalınlığı, tahta üzerinde belirgin durur. Siyah, kırmızı ve mavi renk seçenekleri vardır.
 • Permanent Kalemi: Su bazlı pigment mürekkebe sahiptir ve sağlığa zararlı madde içermez. Silinmeye karşı dayanıklıdır ve canlı görünümünü uzun süre korur. Çabuk kuruma özelliğine ve ısıya, ışığa karşı dayanıklılık özelliğine sahiptir. 1 mm ucu ile kağıt, asetat, dosya üzerinde yapılan işaretlemeler anlaşılırdır.
 • Edding Asetat Kalemi: Asetat gibi kaygan yüzeylere kolay yazım için kullanılır. Kalıcı özelliği ile yaptığınız işaretlemeler uzun süre canlılığını korur. Yazım ve çizim işlemleri için tercih edilebilir. 0.3 mm ucu ile ince çizgiler çizmeyi ve yazılar yazmayı sağlar. Aynı zamanda yumuşak olan ucu daha rahat bir yazma deneyimi sunar.
 • Edding Cam ve Boya Markörü: Tam örtücü mürekkebi sayesinde hatalı yerleri kapatmak, çizim ve boyama yapmak için idealdir. Aynı zamanda yüksek ısıya dayanıklı mürekkebi, tüm yüzeylere uygundur. Silinmeyen yapısı ile kusurları çok iyi kapatır. Hafif bir kokuya sahiptir. Yuvarlak ucu ile konforlu kullanım deneyimi sunar.
 • Flipchart Kalemi: 1,5-3 mm aralığa sahip ucu yuvarlak şekle sahiptir; böylece konforlu yazma deneyimi sağlar. Su bazlı ve kokusuz mürekkebi ile kullanım esnasında sağlığınıza zarar vermez. Arka sayfaya geçmez. Flipchart kağıdı, sunum kağıdı ve kartlarda kullanılabilir.