Edding Fosforlu Kalem

Toplam 11 sonuç

Dayanıklı Kalemler

Sağlam plastik gövdelerinin yani sıra pamuklaşma yapmayan kaliteli keçe uçlara sahip fosforlu kalemler son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdürler.

 

Yüksek Performans

Özel hızlı kuruyan kalıcı mürekkepleri ve kaliteli keçe uçları ile kağıdı ıslatma, akma, bulaşma gibi sorunlar yaşatmaz, yüksek performans sağlarlar.

 

Keçe ve Mürekkep

1-5 ile 5mm aralığında keçe uçlara sahip kalemler, canlı renklerdeki su bazlı mürekkepleri ile 200 ile 500 metre arasında kullanım performansı sağlar.

 

Arabica Kahve Çekirdekleri

Kahve Çekirdeği Yumuşak içim sunar

Kahve Çekirdeği Baharatlı ve aromalı
tatlar sunar

Kahve Çekirdeği Asiditesi yüksektir

Çekirdek

Robusta Kahve Çekirdekleri

Kahve Çekirdeği Sert içim sunar

Kahve Çekirdeği Topraksı tat sunar

Kahve Çekirdeği 2 katı daha fazla kafein içerir

Kaliteli Ürünler

Dünyaca ünlü markalarının fosforlu kalemleri, ergonomik gövdeleri, tıkanmaya geçit vermeyen keçe uçları ile kalitelerini pekiştirirler.

 

 

Öğrenciler ve ofis çalışanlarının çalışma masasından eksik etmediği Edding Fosforlu Kalemler, metinler üzerinde vurgulanması gereken yerleri işaretlemeniz için tasarlanmış kalemlerdir.

Edding Fosforlu Kalemlerin Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

  • Kaliteli keçe uçları pamuklaşma yapmadığı için uzun süre dayanıklı ve kaliteli bir kullanım imkanı sunar.
  • Tıkanma yapmayan keçe uçları ve ergonomik gövdeleri ile oldukça konforludurlar.
  • Sağlam plastik gövdeleri, darbe ve aşınmalara karşı dayanıklılık gösterir.
  • Özel hızlı kuruyan mürekkepleri kalıcıdır ve kaliteli keçe uçları ile kağıdı ıslatmaz. Böylece arkaya geçme, akma, bulaşma gibi sorunlar yaşatmaz. Kusursuz kullanıcı deneyimi ve yüksek performans sunar.
  • Parlak fosforlu renklere sahip su bazlı mürekkepleri, 200-500 metre arası kesintisiz çizgi çizme imkanı sunar.
  • Keçe uçları 1,5-5 mm arası değişiklik gösterir. İnce uçlu modelleri ile vurgulamak istediğiniz alanın altını çizerken, kalın uçlu modelleri ile kelimelerin üzerini kolayca çizebilirsiniz.

Senin için En İdeal Edding Fosforlu Kalem Hangisi?

Farklı kullanım alanlarına hitap eden Edding fosforlu kalemler, farklı çeşitleri ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. İşlevsellik ile kaliteyi bir arada sunan kalemler arasından ihtiyacınıza uygun seçim yapmanız oldukça önemlidir.

  • Edding 344: 2-5 mm iki farklı uç kalınlığına sahiptir ve dayanıklı ucu ile uzun süreli kullanım imkanı sunar. Aynı zamanda kesik şekildeki ucu ile dilediğiniz kalınlıkta vurgu yapabilirsiniz. 500 metreye kadar yazım kapasitesine sahiptir. Arkaya iz yapmadığı için sayfaları daha rahat okuyabilirsiniz. Su bazlı mürekkebi oldukça dayanıklı ve sağlıklıdır; bittiğinde yeniden dolum yapılabilir.
  • Edding 7 Mini: Kesik uç tasarımına sahiptir ve uç kalınlığı 1-3 mm’dir. Mini gövdesi ile en küçük çantalara bile kolayca sığar ve her yerde kullanılabilir. Kaymaz özelliği ile küçük eller bile rahatlıkla tutabilir. Daha rahat işaretleme ve vurgulama yapmayı sağlar. Su bazlı mürekkebi, kağıttan sızmaz ve sağlığınıza zarar vermez. Parlak ve yumuşak renkleri oldukça çeşitlidir.
  • Edding 24 Eco Line: Hemen hemen tüm kağıt yüzeylerinde işaretleme için uygundur. Kapak ve gövdesinin %90’ı yenilenebilir ürünlerden üretilmiştir. Doğa dostu özelliğe ve Blue Angel sertifikasına sahiptir. Su bazlı mürekkebi neon ve parlak renkler verir. Yeniden doldurulabilir ve uzun süreli kullanım imkanı sunar.
  • Edding 725: Fosforlu bir tahta kalemidir. Yazı tahtaları ve cam üzerinde kullanıma uygundur. Parlak ve canlı renge sahiptir. Aynı zamanda mürekkebi etrafa dağılmaz ve ışığa dayanıklı olduğu için rengi solmaz.

Edding Fosforlu Kalemleri Ne Kadar Süre Kullanabilirim?

Kaliteli mürekkep ve uç teknolojisi sayesinde Edding fosforlu kalemler oldukça uzun ömürlüdür. Keçe ucu tıkanma ve pamuklaşmaya geçit vermez. Böylece ilk günkü kalitesini uzun süre korur. Kapağı kapalıyken mürekkebi uzun süre kurumaz; kapağı açıkken ise 2 saate kadar kurumama özelliği gösterir. Ayrıca Edding 344 gibi modelleri yaklaşık 500 metreye kadar yazım kapasitesi sunar.

Edding Fosforlu Kalemleri Yeniden Doldurulabilir mi?

Edding fosforlu kalemler tekrar doldurulabilir özelliğe sahiptir. Bu sayede oldukça uzun süreli kullanım imkanı sunar. Su bazlı mürekkebi, hem sağlıklı hem de kullanım açısından avantajlıdır. Bittiğinde dolum yapmak mümkün olduğundan aynı renkteki kalemi farklı renkteki mürekkepler ile doldurarak kullanım yapılabilir.