Tchibo Filtre Kahve

Toplam 6 sonuç

 

Farklı damak zevklerine uygun alternatifleri ile kahve tutkunlarını eşsiz filtre kahve çeşitleri ile bir araya getiren Tchibo, geniş ürün yelpazesi ile deneyenleri eşsiz bir kahve yolculuğuna davet ediyor! Tchibo filtre kahve çeşitleri ile yoğun geçen günlerde işlerinize kısa bir ara vermek istediğinizde lezzete ve keyfe doyabilirsiniz. Oldukça pratik bir biçimde sadece birkaç dakika içerisinde demlenebilen bir fincan Tchibo filtre kahvenin aşılayacağı mutluluğa ve keyfe davetlisiniz!

Kaliteli Kahve Çekirdekleri

Yalnızca Türkiye’de değil dünyanın pek çok farklı coğrafyasında kahve denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Tchibo, tıpkı diğer kahve çeşitlerinde olduğu gibi filtre kahve alternatiflerinde de kaliteyi en önemli önceliği olarak korur. Tchibo filtre kahve çeşitleri, en kaliteli kahve çekirdeklerinin harmanlanması ile elde edilir. Dünyanın farklı coğrafyalarının zengin topraklarında yetişen kahve çekirdekleri, özgün kavrulma şekilleri ile eşi benzeri olmayan bir kahve keyfi sunar.

Aromatik Lezzetler

Farklı aromalar ile zenginleştirilmiş Tchibo filtre kahve çeşitleri arasında damak zevkinize en uygun lezzeti kolaylıkla bulmanız mümkün. Yumuşak içimli Arabica kahve çekirdekleri ile sert ve yoğun bir içim notasına sahip olan Robusta kahve çekirdeklerinin harmanlanması ile aromatik bir lezzete sahip hale gelen Tchibo filtre kahve çeşitleri ile kahve keyfinizi çok daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz!

Kendine Has Kavrulma İşlemi

En çok tüketilen kahve markalarından biri olan Tchibo, bu başarısını hiç kuşkusuz özgün lezzet sırlarına borçlu… Geniş ürün gamında pek çok farklı lezzete yer veren Tchibo markasının deneyenlere filtre kahveleri ile unutulmaz bir lezzet şöleni sunmasının ardında yatan en önemli sebep ise filtre kahve çekirdeklerini kendine has bir kavrulma işlemine tabii tutması. Tchibo’nun kavurma uzmanları tarafından özel kavrulma işlemlerinden geçirilen Tchibo filtre kahveler sıcak su ile buluştuktan sonra eşsiz lezzetine kavuşur. İçtiğiniz her yudumda Tchibo kalitesini ve lezzetini hissedebilirsiniz!

Farklı Damak Zevklerini Mutlu Edecek Tchibo Filtre Kahve Çeşitleri

Farklı aromalar ile zenginleştirilmiş, birbirinden leziz Tchibo filtre kahve çeşitlerini aşağıda inceleyebilir, damak zevkinize en uygun filtre kahveyi kolaylıkla keşfedebilirsiniz!

  • Tchibo Professional Special Filtre Kahve: Her yudumda Tchibo farkını hissedebileceğiniz Tchibo Professional Special Filtre Kahve, yoğun aroması ile sert bir içim keyfi sunar. Arabica ve Robusta çekirdeklerinin harmanlanması ile elde edilen bu eşsiz filtre kahve, hem profesyonel hem de ev tipi makinelerin kullanımı için uygundur.
    Tchibo Professional Special Filtre Kahve ile hem evlerinizde hem de ofis ortamında lezzet dolu bir kahve keyfi yaşayabilirsiniz!
  • Tchibo Gold Selection Öğütülmüş Filtre Kahve: Kahve severlere yoğun aromalı bir kahve deneyimi sunan Tchibo Gold Selection Öğütülmüş Filtre Kahve %20 oranında Arabica, %80 oranında ise Robusta çekirdeklerinden elde edilir. En kaliteli kahve çekirdeklerinin harmanlanması ile hazırlanan bu ürünü filtre kahve makinesi, french press ya da moka pot ile demleyebilir; lezzetin doruklarına ulaşabilirsiniz!
  • Tchibo Privat Kaffee Latin Grande Öğütülmüş Filtre Kahve: Tchibo’nun en özel serilerinden Privat Kaffee’nin bir ürünü olan Tchibo Privat Kaffee Latin Grande Öğütülmüş Filtre Kahve, hasat aşamasında en kaliteli kahve çekirdeklerinin kavrulması ile elde edilir. Orijinlerinden gelen karakteri koruyarak eşsiz bir lezzet şölenine dönüştüren bu ürün, yumuşak içimli bir kahve deneyimi sunar. Tchibo Privat Kaffee Latin Grande Öğütülmüş Filtre Kahve, %100 Rainforest Alliance sertifikasına sahip bir ürün olarak Tchibo farkını her yudumda yaşamanıza ön ayak olur!
  • Tchibo Privat Kaffee African Blue Öğütülmüş Filtre Kahve: %100 Arabica çekirdeklerinden elde edilen Tchibo Privat Kaffee African Blue Öğütülmüş Filtre Kahve, dolgun ve yoğun bir aromatik lezzete sahiptir. Aromalı kahve sevenlerdenseniz bu ürünü tercih ederek Tchibo kalitesi ve lezzeti ile eşsiz bir lezzet şölenine dahil olabilirsiniz.
  • Tchibo Black’N White Öğütülmüş Filtre Kahve: Tchibo Black’N White, hem sade hem de sütlü kahve lezzetini bir arada bulacağınız şahane bir ürün olarak fartk yaratır. En verimli kahve diyarlarında yetişen Arabica çekirdeklerinin harmanlanması ile elde edilen Tchibo Black’N White Öğütülmüş Filtre Kahve, yoğun bir aroma kahve aroması sunar.
  • Tchibo Privat Kaffee Brazil Mild Filtre Kahve: Latin Amerika’da yetişen leziz kahve çekirdeklerinin Tchibo’ya özel aromalarla zenginleştirilmesi yoluyla hazırlanan Tchibo Privat Kaffee Brazil Mild Filtre Kahve, her fincanda damağınızda iz bırakacak bir lezzet sunar. Yumuşak içimli bir kahve deneyimi vadeden bu ürünü Avansas üzerinden 500 gramlık kaliteli ambalajı ile satın alabilirsiniz. Eğer daha yumuşak bir kahve lezzeti arıyorsanız, Avansas’ta 250 gramlık paketinde satılan Tchibo Privat Kaffee Brazil Mild Öğütülmüş Filtre Kahve’yi de tercih edebilirsiniz.