Avansas Coffee Enjoy

 

 

AVANSAS COFFEE ENJOY FİLTRE KAHVE İLE GÜNE ENERJİK BAŞLAMAK İSTER MİSİNİZ ?

Siz de sabahları enerjik bir başlangıç yapmak için orta sertlikte bir kahve arayışındaysanız Avansas Coffee Enjoy filtre kahve’yi denemeye ne dersiniz? Avansas Coffee Enjoy; düşük asiditesi ile oldukça kaliteli bir Etiyopya blend’i sunar. Çikolata, karamel ve tatlı aromaları öne çıkarmak için ayrı sıcaklık ve sürelerde özenle kavrulan %100 Arabica çekirdekleri, bu sayede her demlemede aynı lezzeti sağlar. Siz de Avansas’ın ayrıcalıklarıyla bu lezzeti deneyin, yüksek kaliteye uygun fiyatlarla ulaşın!

 
79,00 TL KDV Dahil

Avansas Coffee Enjoy Öğütülmüş Filtre Kahve 250g

150,10 TL KDV Dahil

Avansas Coffee Enjoy Öğütülmüş Filtre Kahve 500g

284,42 TL KDV Dahil

Avansas Coffee Enjoy Öğütülmüş Filtre Kahve 1000gKullandığınız demleme ekipmanına göre demleme seçeneklerini değerlendirerek, en yoğun aromaya ve kalıcı lezzete kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Avansas Coffee Enjoy filtre kahveyi; filtre kahve makinesi, mocha pot, french press gibi demleme ekipmanlarında hazırlayıp, keyifle tüketebilirsiniz.

 
 

ETİYOPYA KAHVESİNİN YOLCULUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ ?

3. yüzyılda Etiyopya’nın yüksek dağlarında yaşayan bir çoban, keçilerinin kırmızı renkli çekirdekler yedikten sonra daha enerjik olduklarını görür. Bu olayın sırrını merak edip bu kez de çekirdekleri kendisi yer ve gerçekten etkili olduğunu fark eder. İşte bu enteresan keşif, kahvenin tüm dünyaya yayılmasına ve en sevilen içeceklerden biri olmasına yol açmıştır.


Kahvenin anavatanı Etiyopya’da yetişen Arabica çekirdekleri ise dünyanın en popüler kahve çeşitleri arasındadır. Sidamo, Harar ve Yirgacheffe bölgelerinde yetişen kahve çekirdekleri doğal yöntemlerle kurutulur ve özel işleme teknikleriyle kendine has aromasına kavuşur. Arabica çekirdeklerinin öne çıkan bir diğer özelliği de yoğun şekilde kavrularak daha sert bir kahve tadı sunmasıdır.